04 May - 05 May
Early bird registrations
11 Feb - 01 Mar 00:01
Normal registration
Deadline 22 Apr 23:59
Late registrations
Deadline 01 May 23:59

Results

Total medals

119 Gold
108 Silver
88 Bronze

MASTER 1 ABSOLUTE GI / White

MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue

Show more results

MASTER 1 ABSOLUTE GI / Purple

Show more results

ADULT ABSOLUTE GI / Blue

Show more results

ADULT ABSOLUTE GI / Purple

Show more results

JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue

Show more results

Master 2 GI / White / 75 kg

Show more results

Master 2 GI / White / 85 kg

Show more results

Master 2 GI / White / 95 kg

Show more results

Master 2 GI / White / 95+ kg

Master 2 GI / Blue / 75 kg

Show more results

Master 2 GI / Blue / 85 kg

Show more results

Master 2 GI / Blue / 95 kg

Show more results

Master 2 GI / Brown / 95+ kg

1

Ruslan Eskiev Russia

Master 1 GI / White / 75 kg

Show more results

Master 1 GI / White / 85 kg

Show more results

Master 1 GI / White / 95 kg

Show more results

Master 1 GI / Blue / 85 kg

Show more results

Master 1 GI / Blue / 95 kg

Show more results

Master 1 GI / Purple / 85 kg

Show more results

Adult GI / White / 60 kg

Show more results

Adult GI / White / 65 kg

Show more results

Adult GI / White / 75 kg

Show more results

Adult GI / White / 85 kg

Show more results

Adult GI / White / 95 kg

Show more results

Adult GI / White / 95+ kg

Show more results

Adult GI / Blue / 65 kg

Show more results

Adult GI / Blue / 75 kg

Show more results

Adult GI / Blue / 85 kg

Show more results

Adult GI / Blue / 95 kg

Show more results

Adult GI / Blue / 95+ kg

Show more results

Adult GI / Purple / 75 kg

Show more results

Adult GI / Purple / 85 kg

Show more results

Juvenile GI / White / 60 kg

Show more results

Juvenile GI / White / 65 kg

Show more results

Juvenile GI / White / 75 kg

Show more results

Juvenile GI / White / 75+ kg

Show more results

Juvenile GI / Blue / 50 kg

Juvenile GI / Blue / 75+ kg

Show more results

Teen GI / White / 65 kg

Show more results

Teen GI / White / 65+ kg

1

Akhmed Zukhairaev Russia

Strela Team (official)

3

Nikita Samoylov Russia

Aurora

Show more results

Teen GI / Grey and Yellow / 40 kg

1

Dante Margaryan Russia

Sibirsky Bars

Teen GI / Grey and Yellow / 45 kg

Teen GI / Grey and Yellow / 55 kg

Teen GI / Grey and Yellow / 60 kg

Show more results

Teen GI / Grey and Yellow / 65 kg

Teen GI / Orange and Green / 60 kg

Junior GI / White / 35 kg

Show more results

Junior GI / Grey and Yellow / 45 kg

Show more results

Infant GI / White / 35 kg

Show more results

Infant GI / Grey and Yellow / 30 kg

1

Maksim Bataev Russia

Aurora

2

Kirill Polyakov Russia

CHECKMAT INTERNATIONAL Checkmat

3

Islam Hazbiev Russia

Strela Team (official)

Show more results

Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg

Show more results

Infant GI / Grey and Yellow / 40 kg

1

Postnikov Akov Russia

Legend StoneFight

3

Vladislav Ivanov Russia

Legend StoneFight

Show more results

Kids III GI / White / 25 kg

Show more results

Kids III GI / White / 30 kg

Show more results

Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg

Show more results

Kids III GI / Grey and Yellow / 30 kg

Show more results

Kids II GI / Colorful / 21 kg

1

Aleksandr Gorelov Russia

Sibirsky Bars

2

Fedoseev Matvey Russia

ART OF FIGHT

Kids II GI / Colorful / 24 kg

1

Nikos Panfilov Russia

ART OF FIGHT

2

Stepan Soshilov Russia

Strela Team (official)

Show more results

Kids II GI / Colorful / 27 kg

Kids I GI / White / 22 kg

Show more results