Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
1-14
Finished
Egor Artemev
Universal Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Farhad Nazimov Strela Team (official)
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
6-18
Finished
Islam Azizov
SAPSAN TEAM
Won by Submission - 02:06
Popov Danila LUDUS ALLIANCE RUSSIA
MASTER 1 & 2 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-18
Finished
Gadzi Ragimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by Disqualification (disqualification)
Mihail Frolov UFC GYM RUSSIA
JUNIOR GI / White / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
4-19
Finished
Danila Shabarov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Dmitriy Melnikov A-FORCE BJJ Won by points - 04:00
MASTER 1 & 2 GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
Finished
Oleg Krygin
BJJ.Parnas
Won by Walkover
Oleg Pasynkov Senna Fight Academy
TEEN GI / Orange and Green / 60 kg
(DAY 1 - GI)
3-16
Finished
MAGOMED-SHARIP SHARIPOV
TOP TEAM FIGHT CLUB
Jakov Postnikov BJF TEAM Won by points - 04:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
7-17
Finished
Damir Abishov
Strela Team (official)
Won by points - 04:00
Mark Ovchinnikov S.P.O.R.T. Generation
JUVENILE GI / White / 65 kg
(DAY 1 - GI)
8-18
Finished
Aslam Shigapov
CHECKMAT INTERNATIONAL
MUSLIM GAYBULATOV Brasa Russia Won by points - 04:00
TEEN GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
6-21
Finished
Vitalij Filippov
Dragon's Den Velikiy Novgorod
Rasambek Gyozalov Strela Team (official) Won by Submission - 00:20
TEEN GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
6-22
Finished
Yaroslav Romazan
Strela Team (official)
Aleksandr Yanakov Strela Team (official) Won by Submission - 01:20
MASTER 1 & 2 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
5-16
Finished
Nikolai Zaicev
Strela Team (official)
Won by Submission - 01:53
Dmitrii Cherniaev Davi Ramos JJ Academy
MASTER 1 & 2 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
4-20
Finished
Murad Armetov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by points - 05:00
Evgenii Ivanov CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
7-18
Finished
Ilia Rybinskov
A-FORCE BJJ
Won by points - 04:00
Mihaj Kiriak ICON INTERNATIONAL
JUVENILE GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
1-13
Finished
Vladislav Saprokin
Dragon's Den Russia
Won by Submission - 02:41
Rijat Isaev SAPSAN TEAM
MASTER 1 & 2 GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-13
Finished
Oleg Beklemeshev
GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
Won by points - 05:00
Pavel Zernikov Universal Jiu Jitsu
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
6-19
Finished
Vyacheslav Evdokimov
A-FORCE BJJ
Won by points - 04:00
Ivan Druzhinin BJF TEAM
MASTER 1 & 2 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-19
Finished
Gadzi Ragimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by points - 05:00
Aleksej Andreev Strela Team (official)
MASTER 1 & 2 GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
5-11
Finished
Artur Rabenkov
Strela Team (official)
Won by Submission - 02:33
Vladislav Mogilevskiy Strela Team (official)
YOUTH GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
8-20
Finished
Kozin Fedor
Strela Team (official)
Won by points - 05:00
Amir Kushiev KAYLAS TEAM
MASTER 1 & 2 GI / White / 65 kg
(DAY 1 - GI)
1-15
Finished
Denis Sudarkin
Senna Fight Academy
Fedor Kochnev Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by Submission - 01:45
MASTER 1 & 2 GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-15
Finished
Abdulvagab Allabuttaev
187 BJJ
Won by Submission - 01:09
Dmitrii Sirokikh Gracie Barra Sevastopol
MASTER 1 & 2 GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
5-12
Finished
Hursed Sidikov
ICON INTERNATIONAL
Alexandr Sokolovskiy Brasa CTA Won by Submission - 02:42
TEEN GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
6-23
Finished
Rasambek Gyozalov
Strela Team (official)
Won by Submission - 00:53
Dzalal Magomedov A-FORCE BJJ
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
7-19
Finished
Amir Golubinov
SAPSAN TEAM
Won by Submission - 01:12
Fedor Smorodkin S.P.O.R.T. Generation
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
8-16
Finished
Roman Timakov
BJJ.Parnas
Won by Submission - 02:27
Timofey Kurbanov BJF TEAM
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
4-18
Finished
Vsevolod Bachmanov
Dragon's Den Russia
Viacheslav Vishnyakov Supernova BJJ Academy Won by Submission - 02:25
TEEN GI / Orange and Green / 60 kg
(DAY 1 - GI)
3-17
Finished
Jakov Postnikov
BJF TEAM
Won by points - 04:00
Sergej Bykov CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
7-20
Finished
Viktor Bestuzhev
A-FORCE BJJ
Leon Shalaev MATA LEAO Won by Submission - 01:26
MASTER 1 & 2 GI / White / 65 kg
(DAY 1 - GI)
1-17
Finished
Stepan Odinokov
Gymnasium
Sergej Dzhafarov Strela Team (official) Won by Submission - 02:38
MASTER 1 & 2 GI / White / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
6-26
Finished
Vladimir Kurdov
Senna Fight Academy
Won by Submission - 02:43
Konstantin Mitrakov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
MASTER 1 & 2 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
Finished
Georgij Maschenko
Gymnasium
Nikolaj Suhanov Strela Team (official) Won by Walkover
MASTER 1 & 2 GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-16
Finished
Murad Abdullaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Erik Akopyan Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by Submission - 03:46