Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
3-74
Terminé
Petr Hubulov
KAYLAS TEAM
Gagné par points - 06:00
Nikolai Andrievskii CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
7-73
Terminé
Shamil Valiev
FLOW RUSSIA
Aleksei Batyrev CHECKMAT INTERNATIONAL Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
8-81
Terminé
Konstantin Orlov
FLOW RUSSIA
Radzab Zakaryaev UNIVERSAL FIGHTERS Gagné par soumission - 04:47
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
5-74
Terminé
Sergej Tiglev
ASPIDA TEAM RENZO GRACIE
Ilya Gudin KAYLAS TEAM Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
6-85
Terminé
Yura Kuznetsov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gagné par points - 06:00
Aleksandr Usacev EVOLVE BJJ
MASTER 1 & 2 GI / Brown & Black / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
4-72
Terminé
Vladislav Razzhivin
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Aleksandr Dorosev CHECKMAT INTERNATIONAL Gagné par points - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
2-85
Terminé
Ramazan Mameev
FLOW RUSSIA
Gagné par soumission - 02:48
Akim Musin Jungle Bjj
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-81
Terminé
Anton Stechkin
Strela Team (official)
Aleksandr Slepikov Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
8-82
Terminé
Bulat Erezheev
Jungle Bjj
Dibir Kuraev UNIVERSAL FIGHTERS Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-75
Terminé
Semen Bazhanov
Gojira team
Ilya Shalin PSLPB CICERO COSTHA Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
5-75
Terminé
Ivan Tsyganin
СК Медведь (Екатеринбург)
Dmitry Gerashchenko Strela Team (official) Gagné par points - 05:00
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
1-78
Terminé
Rasambek Gyozalov
Strela Team (official)
Danil Burkov Gymnasium Gagné par points - 04:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
7-74
Terminé
Yuri Andreev
Strela Team (official)
Gagné par points - 05:00
Umratjon Sharifkhonov Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
3-75
Terminé
Umar Gaisumov
Brasa Russia
Gagné par points - 06:00
Akhmed Bibiev Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-76
Terminé
Evgenij Zedgenidzev
Strela Team (official)
Sergei Denisov PSLPB CICERO COSTHA Gagné par soumission - 00:06
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
7-75
Terminé
Dmitrij Stolarov
FLOW RUSSIA
Radmir Bulatov Agate team Gagné par soumission - 01:40
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-77
Terminé
Ahtamdjon Rahimov
Agate team
Islam Medzidov ASPIDA TEAM RENZO GRACIE Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
8-83
Terminé
Radzab Zakaryaev
UNIVERSAL FIGHTERS
Darhan Ahmetov Jungle Bjj Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
5-76
Terminé
Ilya Gudin
KAYLAS TEAM
Gagné par points - 05:00
Lom-Ali Dabagaev Brasa Russia
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
2-86
Terminé
Maksim Kuzin
Frota Team Nogueira
Gagné par soumission - 05:31
Ramazan Mameev FLOW RUSSIA
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
6-86
Terminé
Nikolaj Bogdanov
Frota Team Nogueira
Gagné par points - 06:00
Aleksandr Usacev EVOLVE BJJ
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
7-76
Terminé
Aleksei Batyrev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Amriddin Bobodzonov Davi Ramos JJ Academy Gagné par soumission - 04:13
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
1-77
Terminé
Egor Klimov
Frota Team Nogueira
Gagné par points - 04:00
Matvej Patlatyj Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-78
Terminé
Egor Popov
BHJJ Russia
Ilya Shalin PSLPB CICERO COSTHA Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
7-77
Terminé
Yuri Andreev
Strela Team (official)
Radmir Bulatov Agate team Gagné par soumission - 01:23
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
2-88
Terminé
Fedor Suxov
Strela Team (official)
Zagir Tulyabaev FLOW RUSSIA Gagné par points - 04:27
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-79
Terminé
Edgar Ishmiev
Strela Team (official)
Gagné par points - 05:00
Maksim Belov
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
3-76
Terminé
Petr Hubulov
KAYLAS TEAM
Umar Gaisumov Brasa Russia Gagné par soumission - 05:57
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-79
Terminé
Sergei Denisov
PSLPB CICERO COSTHA
Islam Medzidov ASPIDA TEAM RENZO GRACIE Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
7-78
Terminé
Amriddin Bobodzonov
Davi Ramos JJ Academy
Radmir Bulatov Agate team Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
8-84
Terminé
Dibir Kuraev
UNIVERSAL FIGHTERS
Gagné par soumission - 04:43
Darhan Ahmetov Jungle Bjj
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-80
Terminé
Edgar Ishmiev
Strela Team (official)
Valentin Khomenkov MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Gagné par points - 05:00