Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Master 1 NO - GI / Purple / 75 kg
(Day 2 - NO GI)
1-30
Finito
Andrei Silla
Stone Fight St.Petersburg
Esanukaev Tamerlan Won by points - 06:00
Adult NO - GI / Purple / 85 kg
(Day 2 - NO GI)
3-30
Finito
Aleksandr Usacev
Won by Decision - 06:00
Nikita Tretyakov TEAM LAGARTO
Adult NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 2 - NO GI)
5-32
Finito
Rizvan Kasumov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vadim Berkalov Strela Team (official) Won by Submission - 00:19
Master 1 NO - GI / Blue / 95 kg
(Day 2 - NO GI)
5-36
Finito
Ramzan Isaev
acbjj
Stanislav Shamshurin RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by Disqualification (disqualification)
Master 1 NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 2 - NO GI)
5-35
Finito
Artem Chistyakov
ЛИДЕР СПОРТ
Won by points - 05:00
Ivan Samarin CHECKMAT INTERNATIONAL
JUVENILE ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
2-39
Finito
Musa Gazalapov
Checkmat
Won by points - 04:00
Ivan Litin Strela Team (official)
Master 1 NO - GI / Purple / 85 kg
(Day 2 - NO GI)
4-31
Finito
Vladimir Skuinsh
Stone Fight St.Petersburg
Won by Submission - 05:43
Ildar Biryukov Senna Fight Academy
Adult NO - GI / Purple / 75 kg
(Day 2 - NO GI)
1-28
Finito
Ibragim Ismailov
KAYLAS TEAM
Won by Submission - 01:42
Maxim Smilovitskiy Senna Fight Academy
Adult NO - GI / Purple / 85 kg
(Day 2 - NO GI)
3-31
Finito
Islam Madaev
BERKUT BJJ TEAM
Grigoriy Sharov BJJ39 Won by Submission - 01:55
JUVENILE ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
2-40
Finito
Samoil Miroev
Strela Team (official)
Won by Disqualification (disqualification) - 02:11
Vladislav Safonov
Master 1 NO - GI / Purple / 75 kg
(Day 2 - NO GI)
1-31
Finito
Andrei Silla
Stone Fight St.Petersburg
Won by Decision - 06:00
TAMERLAN VAGAPOV
JUVENILE ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
2-41
Finito
Ivan Litin
Strela Team (official)
Won by points - 04:00
Vladislav Safonov
Adult NO - GI / Purple / 85 kg
(Day 2 - NO GI)
3-32
Finito
Nikita Tretyakov
TEAM LAGARTO
Islam Madaev BERKUT BJJ TEAM Won by points - 06:00
JUVENILE ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
2-42
Finito
Musa Gazalapov
Checkmat
Won by points - 04:00
Samoil Miroev Strela Team (official)
Adult NO - GI / Purple / 75 kg
(Day 2 - NO GI)
1-29
Finito
MAGOMED ANSAROV
Bataev Khas - Magomed BERKUT BJJ TEAM Won by Submission - 01:04
Master 1 NO - GI / Purple / 75 kg
(Day 2 - NO GI)
1-32
Finito
Esanukaev Tamerlan
Won by Submission - 01:36
TAMERLAN VAGAPOV
Adult NO - GI / Purple / 85 kg
(Day 2 - NO GI)
3-33
Finito
Aleksandr Usacev
Grigoriy Sharov BJJ39 Won by points - 06:00
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
5-37
Finito
Mihail Solovev
BJJ FRX
Murafis Ismailov KAYLAS TEAM Won by Submission - 02:02
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
Finito
Adam Abdulkadyrov
Won by Walkover
Dmitrij Gobernik BJJ39
ADULT ABSOLUTE NO - GI / White
(Day 2 - NO GI)
3-34
Finito
Magomedov Magomed
TEAM ABUBAKAROVA
Won by Submission - 04:40
Musa Sultamutov CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
1-33
Finito
Adam Abdulkadyrov
Kirill Pidgirnyj Won by points - 05:00
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
5-38
Finito
Murafis Ismailov
KAYLAS TEAM
Ali Soltamatov BERKUT BJJ TEAM Won by points - 05:00
ADULT ABSOLUTE NO - GI / White
(Day 2 - NO GI)
4-32
Finito
Azamat Gamidov
Agate team
Won by points - 05:00
Turpal Dadaev
ADULT ABSOLUTE NO - GI / White
(Day 2 - NO GI)
3-35
Finito
Islam Guseynov
Agate team
Won by points - 05:00
Ali Aliev
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 2 - NO GI)
2-43
Finito
Unknown User Gaziev
Ibragim Ismailov KAYLAS TEAM Won by points - 06:00
ADULT ABSOLUTE NO - GI / White
(Day 2 - NO GI)
4-33
Finito
Murad Kurbanaliev
Agate team
Won by points - 05:00
Kerim Bekeev Agate team
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / White
(Day 2 - NO GI)
5-39
Finito
Georgij Trushnikov
Action Force
Won by Submission - 01:03
Anton Yuryev Strela Team (official)
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
1-35
Finito
Evgenii Ivanov
Strela Team (official)
Stanislav Shamshurin RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by points - 05:00
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 2 - NO GI)
2-44
Finito
Samil Avtorhanov
Berkut Jiu-Jitsu Akademy
Aleksandr Usacev Won by points - 06:00
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
3-36
Finito
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Won by Submission - 02:50
Ivan Samarin CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT ABSOLUTE NO - GI / White
(Day 2 - NO GI)
3-37
Finito
Magomedov Magomed
TEAM ABUBAKAROVA
Islam Guseynov Agate team Won by Submission - 04:38
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
1-34
Finito
Murafis Ismailov
KAYLAS TEAM
Won by Submission - 02:40
Adam Abdulkadyrov