Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III GI GIRLS / Grey and Yellow / 27.5 kg
(DAY 1 - GI)
1-3
終了
Veselovskaya Natalia
Strela Team (official)
Margarita Radulevic LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by points - 03:00
INFANT GI GIRLS / White & Grey / 37.5 kg
(DAY 1 - GI)
3-3
終了
Sofia Tkachik
Supernova BJJ Academy
Asmina Kismahova LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by Submission - 02:20
KIDS III GI GIRLS / Grey and Yellow / 32.5 kg
(DAY 1 - GI)
2-2
終了
Darina Salukova
AF Academy
Won by points - 03:00
Kira Khomaza Gojira team
KIDS III GI GIRLS / White / 27.5 kg
(DAY 1 - GI)
1-6
終了
Pimenova Ulana
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 03:00
Zlata Zyranova Hokuto BJJ Russia
KIDS II GI / White / 24 kg
(DAY 1 - GI)
3-6
終了
Arsenij Pozarskij
A-FORCE BJJ
Won by points - 02:00
Poletaev Artem LUDUS ALLIANCE RUSSIA
INFANT GI GIRLS / Yellow & Orange / 42.5 kg
(DAY 1 - GI)
4-6
終了
Daria Aleksandrova
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by Disqualification (disqualification) - 02:12
MARIYAM OSPAN
JUNIOR GI GIRLS / White & Grey / 52.5+ kg
(DAY 1 - GI)
8-4
終了
Antonina Podvizenko
GF Team Russia
Ekaterina Frolova GF Team Russia Won by Decision - 04:00
TEEN GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 57.5 kg
(DAY 1 - GI)
5-6
終了
Taisia Eleshina
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Submission - 01:15
Patutkina Margarita CHECKMAT INTERNATIONAL
KIDS II GI / Colorful / 31+ kg
(DAY 1 - GI)
7-8
終了
Robert Valeev
Strela Team (official)
Artem Osipov Gymnasium Won by points - 02:00
INFANT GI GIRLS / White & Grey / 42.5+ kg
(DAY 1 - GI)
1-8
終了
ANASTASIA Petrenko
Supernova BJJ Academy
Anna Aleksandrova Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by Submission - 00:37
KIDS II GI / White / 24 kg
(DAY 1 - GI)
3-7
終了
Ahmad Nurmagomedov
Agate team
Won by Submission - 00:56
Yaroslav Varlamov Hokuto BJJ Russia
JUNIOR GI GIRLS / White & Grey / 42.5 kg
(DAY 1 - GI)
4-4
終了
Elena Ivanova
Strela Team (official)
Taisia Panteleeva Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by points - 04:00
ADULT GI FEMALE / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
6-3
終了
Liliya May
Strela Team (official)
Landysh Sagirova -LION academy- Won by points
KIDS III GI GIRLS / Grey and Yellow / 27.5 kg
(DAY 1 - GI)
1-4
終了
Evangelina Vaganova
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Polina Pozdeeva 22 FIGHT CLUB Won by Disqualification (disqualification) - 02:57
KIDS III GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
7-9
終了
Timofej Mironov
Hokuto BJJ Russia
Won by Submission - 01:38
Deni Deniev Gymnasium
KIDS I GI / White / 19 kg
(DAY 1 - GI)
2-5
終了
Aleksandr Frolov
GF Team Russia
Dmitrij Kolesnik Gojira team Won by points - 02:00
KIDS II GI / Colorful / 21 kg
(DAY 1 - GI)
8-7
終了
Denis Yunikov
Titan Jiu Jitsu Moscow
Aleksandr Fatkin Gojira team Won by Submission - 01:07
INFANT GI GIRLS / White & Grey / 37.5 kg
(DAY 1 - GI)
3-4
終了
Diana Cinanina
ICON INTERNATIONAL
Won by points - 03:09
Sofia Tkachik Supernova BJJ Academy
JUNIOR GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 52.5 kg
(DAY 1 - GI)
5-9
終了
FARIDA OSPANOVA
SATTI LUX STROY AOJ
Albina Rozbaeva ZR Team Hungary Won by Submission - 02:11
KIDS II GI / Colorful / 21 kg
(DAY 1 - GI)
8-8
終了
Amal Valiullin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Decision - 02:00
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium
ADULT GI FEMALE / Blue & Purple / 70 kg
(DAY 1 - GI)
7-4
終了
Alisa Pekonidi
187 BJJ
Alina Erohova 187 BJJ Won by points - 02:12
KIDS III GI GIRLS / White / 27.5 kg
(DAY 1 - GI)
1-7
終了
Yulia Ivanova
ISLAM TEAM
Won by Submission - 00:33
Zlata Zyranova Hokuto BJJ Russia
ADULT GI FEMALE / Blue & Purple / 50 kg
(DAY 1 - GI)
6-6
終了
Olga Golunenko
EVOLVE BJJ
Anna Gorbunova Universal Jiu Jitsu Won by points - 05:00
TEEN GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 57.5 kg
(DAY 1 - GI)
5-7
終了
Diana Golubeva
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 00:22
Patutkina Margarita CHECKMAT INTERNATIONAL
KIDS I GI / White / 19 kg
(DAY 1 - GI)
2-6
終了
Aleksandr Frolov
GF Team Russia
Yaroslav Moro Gojira team Won by points - 02:00
TEEN GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 52.5 kg
(DAY 1 - GI)
7-7
終了
Hadiza Madaeva
Fight Club PitBull
Ana Brkic LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by Submission - 00:18
INFANT GI GIRLS / Yellow & Orange / 42.5+ kg
(DAY 1 - GI)
4-7
終了
Bahova Aleksandra
ZR Team Hungary
Ekaterina Kurzhonkova Supernova BJJ Academy Won by points - 04:00
KIDS II GI / White / 31 kg
(DAY 1 - GI)
5-10
終了
Michail Zemlyakov
A-FORCE BJJ
Won by points - 02:00
Sergey Arzevikin Hokuto BJJ Russia
KIDS III GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
7-10
終了
Simeon Akovlev
Hokuto BJJ Russia
KOBZEV DANIIL ISLAM TEAM Won by Submission - 03:00
KIDS II GI / White / 24 kg
(DAY 1 - GI)
3-8
終了
Aleksandr Poklad
A-FORCE BJJ
Won by points - 02:00
Aleksandr Turgaev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
INFANT GI GIRLS / White & Grey / 42.5+ kg
(DAY 1 - GI)
1-9
終了
ANASTASIA Petrenko
Supernova BJJ Academy
Sofya Glazyrina Supernova BJJ Academy Won by Submission - 00:15
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
終了
Zakhar Fedunov
Hokuto BJJ Russia
Won by Walkover - 00:08
Robert Kruglov Titan Jiu Jitsu Moscow