Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Adult GI / Blue / 85 kg
(Day 1 - GI)
5-72
Ferdig
Ali Soltamatov
BERKUT BJJ TEAM
Seier med poeng - 05:00
Murafis Ismailov KAYLAS TEAM
Master 1 GI / Purple / 85 kg
(Day 1 - GI)
4-83
Ferdig
Vladimir Skuinsh
Stone Fight St.Petersburg
Kirill Sementsov Stone Fight St.Petersburg Seier med poeng
Master 1 GI / Purple / 75 kg
(Day 1 - GI)
1-77
Ferdig
TAMERLAN VAGAPOV
Andrei Silla Stone Fight St.Petersburg Seier på submission - 00:46
Master 1 GI / Blue / 85 kg
(Day 1 - GI)
3-84
Ferdig
Evgenii Ivanov
Strela Team (official)
EKSANOV Roman Seier ved dommeravgjørelse - 01:27
ADULT ABSOLUTE GI / White
(Day 1 - GI)
2-93
Ferdig
Ilya Khomiakov
Legend
Alexey Kovalov Strela Team (official) Seier på submission - 04:51
MASTER 1 ABSOLUTE GI / White
(Day 1 - GI)
4-84
Ferdig
Arthur Ryabenkov
Strela Team (official)
Nikita Maskov S.P.O.R.T. Generation Seier med poeng - 05:00
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(Day 1 - GI)
5-76
Ferdig
Ura Yarin
Dragon's Den Pskov
Nik Delins Dragon's Den Pskov Seier med poeng - 04:00
Master 1 GI / Blue / 85 kg
(Day 1 - GI)
3-85
Ferdig
KHUSEIN KHACHUKAEV
BERKUT BJJ TEAM
Seier med poeng - 05:00
Evgenii Ivanov Strela Team (official)
Adult GI / Purple / 75 kg
(Day 1 - GI)
2-89
Ferdig
Ibragim Ismailov
KAYLAS TEAM
Seier med poeng - 06:00
Mikhail Vasilenko Strela Team (official)
Adult GI / Blue / 95 kg
(Day 1 - GI)
5-78
Ferdig
Mihail Solovev
BJJ FRX
Kirill Pidgirnyj Seier med poeng - 04:53
MASTER 1 ABSOLUTE GI / White
(Day 1 - GI)
4-85
Ferdig
Unknown User
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Evgeniy Tretyakov Strela Team (official) Seier på submission - 01:46
Master 1 GI / Blue / 85 kg
(Day 1 - GI)
3-86
Ferdig
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Seier med poeng - 05:00
EKSANOV Roman
Adult GI / Purple / 75 kg
(Day 1 - GI)
2-90
Ferdig
Anton Fedorov
Dragon's Den Velikiy Novgorod
MAGOMED ANSAROV Seier med poeng - 06:00
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(Day 1 - GI)
5-77
Ferdig
Vladislav Safonov
Musa Gazalapov Checkmat Seier med poeng - 04:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(Day 1 - GI)
2-94
Ferdig
Evgeny Fomin
Strela Team (official)
Islam Guseynov Agate team Seier på submission - 00:50
MASTER 1 ABSOLUTE GI / White
(Day 1 - GI)
4-86
Ferdig
Nikita Maskov
S.P.O.R.T. Generation
Seier med poeng - 05:00
Anton Yuryev Strela Team (official)
Adult GI / Blue / 95 kg
(Day 1 - GI)
5-79
Ferdig
Mihail Solovev
BJJ FRX
Unknown User Sarkisov Stone Fight St.Petersburg Seier med poeng - 05:00
Adult GI / Purple / 75 kg
(Day 1 - GI)
2-91
Ferdig
Ibragim Ismailov
KAYLAS TEAM
MAGOMED ANSAROV Seier med poeng - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(Day 1 - GI)
1-78
Ferdig
Alexey Kovalov
Strela Team (official)
Magomedov Magomed TEAM ABUBAKAROVA Seier på submission - 01:13
MASTER 1 ABSOLUTE GI / White
(Day 1 - GI)
4-87
Ferdig
Evgeniy Tretyakov
Strela Team (official)
Seier på submission - 02:02
Oleg Sidorov Stone Fight St.Petersburg
Adult GI / Purple / 75 kg
(Day 1 - GI)
1-80
Ferdig
Mikhail Vasilenko
Strela Team (official)
Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Anton Fedorov Dragon's Den Velikiy Novgorod
Adult GI / Blue / 95 kg
(Day 1 - GI)
3-87
Ferdig
Kirill Pidgirnyj
Unknown User Sarkisov Stone Fight St.Petersburg Seier med poeng - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(Day 1 - GI)
2-95
Ferdig
Islam Guseynov
Agate team
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Magomedov Magomed TEAM ABUBAKAROVA
ADULT ABSOLUTE GI / White
(Day 1 - GI)
1-79
Ferdig
Evgeny Fomin
Strela Team (official)
Alexey Kovalov Strela Team (official) Seier med poeng - 05:00
MASTER 1 ABSOLUTE GI / White
(Day 1 - GI)
4-88
Ferdig
Anton Yuryev
Strela Team (official)
Oleg Sidorov Stone Fight St.Petersburg Seier med poeng - 05:00
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 1 - GI)
3-88
Ferdig
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Seier med poeng - 05:00
Denis Vitunov Fight Fabrika
MASTER 1 ABSOLUTE GI / White
(Day 1 - GI)
4-89
Ferdig
Nikita Maskov
S.P.O.R.T. Generation
Seier med poeng - 05:00
Evgeniy Tretyakov Strela Team (official)
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 1 - GI)
5-80
Ferdig
EKSANOV Roman
Denis Kuznetsov 187 BJJ Seier på submission - 02:03
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Purple
(Day 1 - GI)
1-81
Ferdig
Leon Mokrinskiy
Stone Fight St.Petersburg
TAMERLAN VAGAPOV Seier med poeng - 06:00
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Purple
(Day 1 - GI)
2-96
Ferdig
Andrei Silla
Stone Fight St.Petersburg
Seier på submission - 01:00
Kirill Sementsov Stone Fight St.Petersburg
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 1 - GI)
3-89
Ferdig
Rustem Kashka
BJJ FRX
Seier på submission - 04:46
KHUSEIN KHACHUKAEV BERKUT BJJ TEAM
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 1 - GI)
5-81
Ferdig
Aleksandr Kolosov
ZR TEAM ASSOCIATION
Oleksandr Muzyka Stone Fight St.Petersburg Seier med poeng - 05:00