Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Master 1 NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-1
Ferdig
Магомед Межидов
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Seier med poeng - 05:00
Rafik Abdullaev TOP TEAM FIGHT CLUB
Master 1 NO - GI / White / 70 kg
(Day 1)
1-1
Ferdig
Samik Ramazanov
Seier med poeng - 05:00
Zaur Khagundokov Academy of Grappling
Master 1 NO - GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
8-1
Ferdig
Unknown User Lyamov
Academy of Grappling
Rustam Yunus Seier med poeng - 02:03
Master 1 NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
7-1
Ferdig
Malik Magomedov
Agate team
Aleksandr Popandopulo LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier på submission - 00:29
Master 1 NO - GI / White / 80 kg
(Day 1)
3-1
Ferdig
Andrej Bocharov
10th planet Krasnodar
Idris Saidulaev BERKUT BJJ TEAM Seier med poeng - 05:00
Master 1 NO - GI / White / 95 kg
(Day 1)
6-1
Ferdig
Ruslan Yaganov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Magomed-Emin Baitmurzaev BERKUT BJJ TEAM Seier med poeng - 05:00
Master 1 NO - GI / White / 85 kg
(Day 1)
4-1
Ferdig
Zelimkhan Zakrailov
BERKUT BJJ TEAM
Seier på submission - 02:42
Rustam Balakardashev UNIVERSAL FIGHTERS
Master 1 NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
7-3
Ferdig
Omarov Rasul
Seier med poeng - 05:00
Dmitry Mylcev Bogdan Grappling School
Master 1 NO - GI / White / 85 kg
(Day 1)
4-2
Ferdig
Igor Lipenskiy
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Seier med poeng - 05:00
Sergej Svirkin
Juvenile NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-1
Ferdig
Tamerlan Dadaev
Seier med poeng
Ramazan Gadzhiev UNIVERSAL FIGHTERS
Master 1 NO - GI / White / 95 kg
(Day 1)
6-2
Ferdig
Evgenij Sidorenko
10th planet Krasnodar
Seier på submission - 04:55
Vladimir Mironov КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Master 1 NO - GI / Purple / 80 kg
(Day 1)
8-2
Ferdig
Arsen Magomedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Dzhambulat Kurbanov BERKUT BJJ TEAM Seier med poeng - 06:00
Master 1 NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-2
Ferdig
Murad Imansapievic
TOP TEAM FIGHT CLUB
Seier med poeng - 05:00
Ibragim Alinciev UNIVERSAL FIGHTERS
Master 1 NO - GI / White / 80 kg
(Day 1)
3-2
Ferdig
Magomed Mislimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Ramzan Edilgiriev Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Seier med poeng - 05:00
Master 1 NO - GI / White / 70 kg
(Day 1)
1-2
Ferdig
Ignat Sereshchev
НГОО"Федерация борьбы джиу-джитсу"
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Unknown User
Master 1 NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
7-2
Ferdig
Aleksandr Popandopulo
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Seier med poeng - 05:00
Nikolay Skorev SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Juvenile NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-2
Ferdig
AHMED MAGOMEDOV
Agate team
Seier med poeng - 04:00
Tagir Kazanokov Checkmat Adygea
Master 1 NO - GI / White / 70 kg
(Day 1)
1-3
Ferdig
Samik Ramazanov
Seier med poeng - 05:00
Rustam Chetyz Academy of Grappling
Master 1 NO - GI / White / 95+ kg
(Day 1)
6-5
Ferdig
Vaagn Oganesyan
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Seier på submission - 03:40
Rustam Hotyagov Motiv
Juvenile NO - GI / White / 50 kg
(Day 1)
3-5
Ferdig
Unknown User Tulin
Sharukhiya_team
Seier med poeng - 01:51
Inal Khasbulatov BERKUT BJJ TEAM
Kids I NO - GI / White / 19 kg
(Day 1)
2-5
Ferdig
Gleb Biryukov
Kimura GRAPPLING team
Seier med poeng - 02:00
Daniayr Mamrukov Checkmat Adygea
Juvenile NO - GI / White / 70 kg
(Day 1)
Ferdig
Dzabrail Hadziev
BERKUT BJJ TEAM
Seier på Walkover
Seyran Bahtiaran FL
Juvenile NO - GI / White / 55 kg
(Day 1)
4-5
Ferdig
Khayrulaev Adam
UNIVERSAL FIGHTERS
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Shamil Aliev BERKUT BJJ TEAM
Juvenile NO - GI / Blue / 60 kg
(Day 1)
8-3
Ferdig
Dmitriy Shcherbina
10th Planet Freaks
Denis Ledovskoi КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Seier med poeng - 04:00
Master 1 NO - GI / White / 80 kg
(Day 1)
3-3
Ferdig
Andrej Bocharov
10th planet Krasnodar
Magomed Mislimov TOP TEAM FIGHT CLUB Seier med poeng
Juvenile NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-3
Ferdig
Ivan Charochidi
rio grappling club russia
Astemir Makoev Motiv Seier på submission - 01:01
Master 1 NO - GI / White / 95 kg
(Day 1)
6-3
Ferdig
Ruslan Yaganov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vladimir Mironov КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Seier på submission - 02:22
Juvenile NO - GI / White / 65 kg
(Day 1)
7-6
Ferdig
Unknown User Pavlikov
Sharukhiya_team
Danila Poterya Nesterov Jiu-Jitsu Team Seier på submission - 01:19
Kids II NO - GI / White / 21 kg
(Day 1)
2-6
Ferdig
Kirill Rusanov
Abdurakhman Makhmudov BERKUT BJJ TEAM Seier med poeng - 02:00
Master 1 NO - GI / White / 70 kg
(Day 1)
1-4
Ferdig
Ignat Sereshchev
НГОО"Федерация борьбы джиу-джитсу"
Artem Karyan Academy of Grappling Seier med poeng - 05:00
Juvenile NO - GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
8-6
Ferdig
Kirill Sergeev
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Seier med poeng - 04:00
Timofej Ilgov 10th Planet Freaks
Juvenile NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-4
Ferdig
Tamerlan Dadaev
Seier ved dommeravgjørelse
Unknown User BERKUT BJJ TEAM