Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
INFANT GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
Gotowy
Abusaid Kerimov
Gymnasium
Mihail Ovchinnikov Strela Team (official) Wygrana walkowerem
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
8-28
Gotowy
Vladimir Sedogin
BHJJ Russia
Fedor Zhikhorev Gojira team Wygrana na punkty - 04:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-24
Gotowy
Aliser Mukat
SATTI LUX STROY AOJ
Ivan Druzhinin BJF TEAM Wygrana na punkty - 04:00
TEEN GI / Grey and Yellow / 60 kg
(DAY 1 - GI)
7-27
Gotowy
Ivan Kosinov
Gojira team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Umar Bibarsov Agate team
JUNIOR GI / White / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
4-28
Gotowy
Aristeas Polimenakos
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 04:00
David Tuil CHECKMAT INTERNATIONAL
TEEN GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
3-29
Gotowy
Umar Tajsumov
Strela Team (official)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Vladislav Mironov CHECKMAT INTERNATIONAL
TEEN GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
Gotowy
Maksim BELIKOV
Strela Team (official)
Wygrana walkowerem
Evgeniy Barsukov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
JUNIOR GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
8-31
Gotowy
Tamerlan Gareev
Strela Team (official)
Ruzanov Platon Jungle Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
6-31
Gotowy
Egor BELOBORODOV
Gojira team
Roman Ushurov BHJJ Russia Wygrana na punkty - 04:00
JUNIOR GI / Orange and Green / 45 kg
(DAY 1 - GI)
2-29
Gotowy
Andrew Mityashin
Gojira team
Wygrana na punkty - 04:00
Zakhar Eremin Gymnasium
JUNIOR GI / White / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
4-29
Gotowy
Matvej Filippov
Jungle Bjj
Achilleas Polimenakos CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 04:00
JUVENILE GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
3-32
Gotowy
Karen Surinov
Gymnasium
Wygrana na punkty - 04:00
Egor Klimov Frota Team Nogueira
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
6-32
Gotowy
Arsenij Dumcev
Fight & Fitness
Viacheslav Kochigin MATA LEAO Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
TEEN GI / White / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
1-28
Gotowy
Ivan Rudnev
Brasa Russia
Zahfar Kurbonov Gracie Barra Sevastopol Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
TEEN GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
5-26
Gotowy
Adil Shigapov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 04:00
Rashit Gappasov Strela Team (official)
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
8-29
Gotowy
Fedor Chernykh
Gymnasium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Vladimir Sedogin BHJJ Russia
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
6-33
Gotowy
Filipp Zubritskiy
Gymnasium
Magomed Murtazaliev BHJJ Russia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
TEEN GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
2-32
Gotowy
Agadullin Artem
Strela Team (official)
Maksim Bryksin Gymnasium Wygrana na punkty - 04:00
TEEN GI / Grey and Yellow / 60 kg
(DAY 1 - GI)
7-28
Gotowy
Sergej Bykov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Abdul-Karim Nigmatzanov CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-25
Gotowy
Artem Orlov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
NIKITA NIKITIN BHJJ Russia
TEEN GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
4-31
Gotowy
Matvej Matveev
Strela Team (official)
Ibrohim Muzafarov MATA LEAO Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
JUNIOR GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
8-32
Gotowy
Dmitrij Zuev
Vugin Ilya Gymnasium Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
TEEN GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
5-27
Gotowy
Egor Lutaev
Strela Team (official)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Nikita Iluhin Strela Team (official)
JUVENILE GI / Blue / 60 kg
(DAY 1 - GI)
7-30
Gotowy
David Balaan
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 04:00
Georgij Lebedev Strela Team (official)
TEEN GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
4-32
Gotowy
Nikita Golakov
Strela Team (official)
Gleb Huramsin LUDUS ALLIANCE RUSSIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
JUNIOR GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
8-33
Gotowy
Zahongir Masaripov
Strela Team (official)
Matvej Oparin Gracie Barra Sevastopol Wygrana na punkty - 03:06
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
6-34
Gotowy
Iskander Khabrizyalov
Strela Team (official)
Unknown User SATTI LUX STROY AOJ Wygrana na punkty - 04:00
JUNIOR GI / Orange and Green / 45 kg
(DAY 1 - GI)
2-30
Gotowy
Vaceslav Lobuznov
ZENIT TEAM
Zakhar Eremin Gymnasium Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
TEEN GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
5-28
Gotowy
Maksim BELIKOV
Strela Team (official)
Adil Shigapov CHECKMAT INTERNATIONAL Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:47
TEEN GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
3-30
Gotowy
Kolmakov Savelij
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 04:00
Vladislav Mironov CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-26
Gotowy
Timur Khegai
BHJJ Russia
Salikh Anvaruly ALLIANCE AKSAY KZ Wygrana na punkty - 04:00
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
4-35
Gotowy
Vyacheslav Tolstikhin
Strela Team (official)
Leon Polimenakos CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29