Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 2 - NO GI)
5-3
Gotowy
Ivan Shevchuk
Supernova BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Arseniy Grin
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 2 - NO GI)
3-4
Gotowy
Igor Cegelnik
Kirill Sokolovskij LEGION SPB Wygrana na punkty - 02:32
Kids II NO - GI / Colorful / 24 kg
(Day 2 - NO GI)
2-4
Gotowy
Stepan Soshilov
Strela Team (official)
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Egor Borisov
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 2 - NO GI)
5-4
Gotowy
Islam Azizov
Strela Team (official)
Egor BELOBORODOV Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 03:00
Kids II NO - GI / Colorful / 27 kg
(Day 2 - NO GI)
1-4
Gotowy
Vladislav Lyubomirov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Wygrana na punkty - 02:00
Ilia Rybinskov LEGION SPB
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 2 - NO GI)
4-5
Gotowy
Bronislav Mileiko
Typhoon BJJ Tobolsk
Filipp Semenov Wygrana na punkty - 03:00
Kids II NO - GI / Colorful / 24 kg
(Day 2 - NO GI)
2-3
Gotowy
Mikhail Pavlov
LEGION SPB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Zakhar Frolov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Kids II NO - GI / Colorful / 21 kg
(Day 2 - NO GI)
3-2
Gotowy
Parshin Egor
Aleksandr Gorelov Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 02:00
Kids III NO - GI / White / 25 kg
(Day 2 - NO GI)
2-7
Gotowy
Artyom Belenov
Supernova BJJ Academy
Magomed Ebzaev Berkut Jiu-Jisu Akademy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Kids I NO - GI / White / 19 kg
(Day 2 - NO GI)
1-2
Gotowy
Ivan Sobolev
Gasanov Magomedimin Wygrana na punkty - 01:30
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 2 - NO GI)
5-5
Gotowy
Miron Melnikov
LEGION SPB
Wygrana na punkty - 03:00
Golubinov Amir SAPSAN TEAM
Kids II NO - GI / White / 31 kg
(Day 2 - NO GI)
4-2
Gotowy
Maksim Krivenkov
LEGION SPB
Andrej Kostrubov LEGION SPB Wygrana na punkty - 02:00
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 2 - NO GI)
3-5
Gotowy
Igor Cegelnik
Wygrana na punkty - 03:00
Yaroslav Nikitin LEGION SPB
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 2 - NO GI)
4-6
Gotowy
Murad Kurbanov
Pridebjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Musa Osmonov
Kids II NO - GI / Colorful / 24 kg
(Day 2 - NO GI)
2-5
Gotowy
Zakhar Frolov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Egor Borisov
Kids III NO - GI / White / 25 kg
(Day 2 - NO GI)
2-8
Gotowy
Mukhammad Aliaskhabov
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Artem Gricunov Strela Team (official)
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 2 - NO GI)
5-6
Gotowy
Aleksey Poroshin
TIMUR KARASTEKOV Legend Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 2 - NO GI)
5-7
Gotowy
Luka Masalov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Daniil Kulikov Wygrana na punkty - 03:00
Kids II NO - GI / Colorful / 21 kg
(Day 2 - NO GI)
3-3
Gotowy
Artemij Burleev
LEGION SPB
Aleksandr Gorelov Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 02:00
Kids II NO - GI / Colorful / 24 kg
(Day 2 - NO GI)
2-6
Gotowy
Mikhail Pavlov
LEGION SPB
Stepan Soshilov Strela Team (official) Wygrana na punkty - 02:00
Kids II NO - GI / Colorful / 27 kg
(Day 2 - NO GI)
1-5
Gotowy
Matvej Zolotavin
LEGION SPB
Aleksei Pechulis Wygrana na punkty - 01:49
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 2 - NO GI)
Gotowy
Nikita Stepanov
LEGION SPB
Wygrana walkowerem
Fedor Petrov
Kids II NO - GI / White / 31 kg
(Day 2 - NO GI)
4-3
Gotowy
Stanislav Grinevskii
Andrej Kostrubov LEGION SPB Wygrana na punkty - 02:00
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 2 - NO GI)
3-6
Gotowy
Kirill Sokolovskij
LEGION SPB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Yaroslav Nikitin LEGION SPB
Kids III NO - GI / White / 25 kg
(Day 2 - NO GI)
2-9
Gotowy
Artyom Belenov
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Artem Gricunov Strela Team (official)
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 2 - NO GI)
5-8
Gotowy
Aleksei Sherinov
Wygrana na punkty - 03:00
Aleksandr Makarov Legend
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 2 - NO GI)
4-7
Gotowy
Filipp Semenov
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Andrei Aristov Stone Fight St.Petersburg
Kids I NO - GI / White / 19 kg
(Day 2 - NO GI)
1-3
Gotowy
Elisej Burleev
LEGION SPB
Gasanov Magomedimin Wygrana na punkty - 02:00
Infant NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 2 - NO GI)
3-7
Gotowy
Vladislav Ivanov
FEDOR PETROV Strela Team (official) Wygrana na punkty - 03:00
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 2 - NO GI)
4-8
Gotowy
Arsenii Sishkov
Wygrana na punkty - 03:00
Mihail Kim Legend
Infant NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 2 - NO GI)
2-11
Gotowy
Pavel Shasherin
Tsunami
Wygrana na punkty - 03:00
Egor Ivanov Legend
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 2 - NO GI)
5-9
Gotowy
Artemij Levickij
LEGION SPB
Alexey Kirillov Senna Fight Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06