Medalhas totais
149 Ouro
135 Prata
103 Bronze
JUVENILE ABSOLUTE NO - GI / Blue
4
Vladislav Safonov
Dragon's Den Velikiy Novgorod
ADULT ABSOLUTE NO - GI / White
4
Azamat Gamidov
5
Kerim Bekeev
5
Turpal Dadaev
BERKUT BJJ TEAM
5
Musa Sultamutov
CHECKMAT INTERNATIONAL
– Checkmat
5
Ali Aliev
Senna Fight Academy
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Blue
4
Adam Abdulkadyrov
BERKUT BJJ TEAM
5
Mihail Solovev
BJJ FRX
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Purple
4
Samil Avtorhanov
Berkut Jiu-Jitsu Akademy
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / White
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / Blue
4
stanislav shamshurin
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
– Ribeiro Jiujitsu
5
Ivan Samarin
CHECKMAT INTERNATIONAL
– Checkmat
5
Evgenii Ivanov
Strela Team (official)
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / Purple
4
ildar biryukov
Senna Fight Academy
5
andrei silla
Stone Fight St.Petersburg
– StoneFight
5
Sergei Andreenkov
Strela Team (official)
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
4
Ura Yarin
Dragon's Den Pskov
5
Artur Solovevskij
Ze Radiola Team Sankt Petersburg
ADULT ABSOLUTE GI / White
1
Islam Guseynov Russia
4
Evgeny Fomin
STRELA TEAM
5
Tony Oduh
Legend
– StoneFight
5
Ilya Khomiakov
Legend
– StoneFight
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
4
Mihail Solovev
BJJ FRX
5
Adam Abdulkadyrov
BERKUT BJJ TEAM
5
Magamed-Saliakh Iusupov
CHECKMAT INTERNATIONAL
– Checkmat
5
Unknown user Sarkisov
Stone Fight St.Petersburg
– StoneFight
5
Kirill Pidgirnyj
KAYLAS TEAM
9
Mindzir Bazyrev
Strela Team (official)
9
Vadim Berkalov
Strela Team (official)
9
Dmitri Kirillov
STRELA TEAM
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
4
Mikhail Vasilenko
Strela Team (official)
5
Nikita Tretyakov
TEAM LAGARTO
– Gracie Barra
5
Unknown user Gaziev
MASTER 1 ABSOLUTE GI / White
4
Anton Yuryev
Strela Team (official)
5
Unknown user
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
– BJJ Globetrotters
5
Arthur Ryabenkov
Strela Team (official)
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
4
Oleksandr Muzyka
Stone Fight St.Petersburg
– StoneFight
5
Aleksandr Kolosov
ZR TEAM ASSOCIATION
5
Denis Vitunov
Fight Fabrika
5
KHUSEIN KHACHUKAEV
BERKUT BJJ TEAM
5
Konstantin Samohin
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
9
EKSANOV Roman
SAPSAN TEAM
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Purple
4
Leon Mokrinskiy
Stone Fight St.Petersburg
– StoneFight
Master 1 GI / White / 65 kg
Master 1 GI / White / 75 kg
4
Pavel Vakhrushev
De la riva International
5
Oleg Ryabcikov
Strela Team
– Strela
5
Sergej RAHOVIC
Strela Team
– Strela
5
Ivan Vahrusev
Senna Fight Academy
5
Denis Fedorov
Strela Team (official)
Master 1 GI / White / 85 kg
4
Emil Shamsutdinov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
– Alliance
5
Vitalii Lisovskii
Senna Fight Academy
5
Sergey Savitskiy
Legend
– StoneFight
5
Arslanov Sergej
De la riva International
5
Ruslan Chernogalov
Legend
– StoneFight
9
Daniil Gagarin
Strela Team (official)
9
Aleksandr Starkov
Strela Team (official)
Master 1 GI / White / 95 kg
4
Aleksandr Shaposhnikov
Senna Fight Academy
Master 1 GI / White / 95+ kg
Master 1 GI / Blue / 65 kg
Master 1 GI / Blue / 75 kg
5
Ivan Samarin
CHECKMAT INTERNATIONAL
– Checkmat
Master 1 GI / Blue / 85 kg
4
Evgenii Ivanov
Strela Team (official)
5
Vitaly Volinski
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
5
Artem Shlyakov
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
5
Nagid Ismailov
Senna Fight Academy
5
Sergei Trofimov
Fight Fabrika
9
Stanislav Prikazchikov
Strela Team (official)
9
Vladimir Kutyla
Gracie Barra Russia Saint-Petersburg
9
Sergej Stupa
Stone Fight St.Petersburg
– StoneFight
Master 1 GI / Blue / 95 kg
4
Ramzan Isaev
acbjj
– 10th Planet Arizona
Master 1 GI / Blue / 95+ kg
Master 1 GI / Purple / 75 kg
Master 1 GI / Purple / 85 kg
4
Sergei Andreenkov
Strela Team (official)
5
ildar biryukov
Senna Fight Academy
Master 1 NO - GI / White / 75 kg
4
Unknown user
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
– BJJ Globetrotters
5
Pavel Vakhrushev
De la riva International
Master 1 NO - GI / White / 85 kg
Master 1 NO - GI / White / 95 kg
Master 1 NO - GI / Blue / 75 kg
Master 1 NO - GI / Blue / 85 kg
4
KHUSEIN KHACHUKAEV
BERKUT BJJ TEAM
Master 1 NO - GI / Blue / 95 kg
Master 1 NO - GI / Purple / 75 kg
Master 1 NO - GI / Purple / 85 kg
Adult GI / White / 60 kg
Adult GI / White / 65 kg
4
Denis Ivanov
CHECKMAT INTERNATIONAL
– Checkmat
5
Maxim Bychkov
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
5
Karim Sharipov
CHECKMAT INTERNATIONAL
– Checkmat
5
Kerim Bekeev
5
Амин Агаев
Senna Fight Academy
9
Nikolay Gulyaev
Fight Fabrika
Adult GI / White / 75 kg
1
Islam Guseynov Russia
4
Pavel Krasnov
SAPSAN TEAM
5
Daniil Rutskiy
Strela Team (official)
5
Michael Rekshan
Legend
– StoneFight
5
Artur Tyupin
Legend
– StoneFight
5
Aleksandr Tepkeev
Strela Team
– Strela
Adult GI / White / 85 kg
4
Dmitriy Dokuchaev
STRELA TEAM
5
Unknown user Polosuhin
AkumovTeam
5
Viacheslav Gorskov
Legend
– StoneFight
5
Aita Ochir-Garyaev
Strela Team (official)
5
Leonid Albov
STRELA TEAM
9
Maxim Sennikov
STRELA
– Strela
Adult GI / White / 95 kg
Adult GI / White / 95+ kg
Adult GI / Blue / 60 kg
Adult GI / Blue / 65 kg
4
Vladimir Kozyrev
Strela Team (official)
5
Unknown user
Russian Jiu-jitsu Federation
5
Dmitrij Gobernik
BJJ39
– Zenith
5
Rebezov Anton
Dragon's Den Pskov
5
Pavel Sobolev
Кempo AkumovTeam
9
Vitaly Bondarenko
Stone Fight St.Petersburg
– StoneFight
Adult GI / Blue / 75 kg
4
Ilya Drozdovich
Dragon's Den Velikiy Novgorod
5
Rafig Salmanov
KAYLAS TEAM
5
Timur Nutrikhin
KAYLAS TEAM
5
Nikita Novak
Senna Fight Academy
5
Rolan Shubaev
THE FLOW ACADEMY
9
Ivan Petrov
Stone Fight St.Petersburg
– StoneFight
9
Dmitryi Galin
Dragon's Den Velikiy Novgorod
9
Ruslan Akhmetzyanov
Legend
– StoneFight
9
Emir Mamytov
BERSERKERS TEAM
– Brasa
9
Igor Dralov
Gracie Barra Russia (Saint-Petersburg)
9
Vladimir Nikolaev
Fight Fabrika
Adult GI / Blue / 85 kg
4
Igor Kudinov
Fight Fabrika
5
nikita sheiko
Senna Fight Academy
5
Vasiliy Vasilyev
Dragon's Den Pskov
5
Ruslan Axyonov
gracie barra - almaty kazakhstan
Adult GI / Blue / 95 kg
Adult GI / Purple / 65 kg
1
Unknown user Gaziev Russia
Adult GI / Purple / 75 kg
4
Anton Fedorov
Dragon's Den Velikiy Novgorod
5
Artemiy Lebedev
Fight Fabrika
5
Esanukaev Tamerlan
BERKUT BJJ TEAM
5
Maxim Smilovitskiy
Senna Fight Academy
5
Bataev Khas - Magomed
BERKUT BJJ TEAM
9
Vsevolod Demish
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
– Alliance
Adult GI / Purple / 85 kg
4
Islam Madaev
BERKUT BJJ TEAM
5
Grigoriy Sharov
BJJ39
– Zenith
Adult NO - GI / White / 65 kg
4
Karim Sharipov
CHECKMAT INTERNATIONAL
– Checkmat
Adult NO - GI / White / 75 kg
4
Tamerlan Gucigov
Berkut Jiu-Jisu Akademy
5
Daniil Rutskiy
Strela Team (official)
5
Artur Tyupin
Legend
– StoneFight
5
Pavel Krasnov
SAPSAN TEAM
Adult NO - GI / White / 85 kg
4
Maxim Sennikov
Strela Team (official)
5
Unknown user Polosuhin
AkumovTeam
Adult NO - GI / White / 95 kg
Adult NO - GI / Blue / 65 kg
4
Unknown user
Russian Jiu-jitsu Federation
5
Gadzimagomed Urkuliev
Senna Fight Academy
Adult NO - GI / Blue / 75 kg
4
Emir Mamytov
BERSERKERS TEAM
– Brasa
5
Rafig Salmanov
KAYLAS TEAM
5
Vladimir Kozyrev
Strela Team (official)
5
Pavel Zaytsev
Action Force
5
Timur Nutrikhin
KAYLAS TEAM
9
Zubair Baisaev
BERKUT BJJ TEAM
9
Rolan Shubaev
THE FLOW ACADEMY
Adult NO - GI / Blue / 85 kg
Adult NO - GI / Blue / 95 kg
Adult NO - GI / Purple / 75 kg
4
Maxim Smilovitskiy
Senna Fight Academy
5
Artemiy Lebedev
Fight Fabrika
5
Vsevolod Demish
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
– Alliance
Adult NO - GI / Purple / 85 kg
4
Nikita Tretyakov
TEAM LAGARTO
– Gracie Barra
5
Kirill Solovevskij
Ze Radiola Team Sankt Petersburg
5
Simral Tagiev
KAYLAS TEAM
Juvenile GI / White / 70 kg
Juvenile GI / White / 75+ kg
Juvenile GI / 55 kg / Blue
Juvenile GI / Blue / 70 kg
Juvenile NO - GI / White / 70 kg
Juvenile NO - GI / Blue / 55 kg
Juvenile NO - GI / Blue / 70 kg
Teen GI / White / 55 kg
Teen GI / White / 65+ kg
Teen GI / Grey and Yellow / 45 kg
4
Mihail Fomicev
Strela Team (official)
5
Denis Davlatov
SAPSAN TEAM
Teen GI / Grey and Yellow / 55 kg
Teen GI / Grey and Yellow / 60 kg
4
Danil Kornilov
Senna Fight Academy
Teen GI / Grey and Yellow / 65 kg
1
Arslan Gadzhiev Russia
Teen GI / Grey and Yellow / 65+ kg
Teen GI / Orange and Green / 45 kg
Teen GI / Orange and Green / 50 kg
Teen GI / Orange and Green / 55 kg
Teen GI / Orange and Green / 65 kg
Teen NO - GI / White / 55 kg
Teen NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
4
Denis Davlatov
SAPSAN TEAM
Teen NO - GI / Grey and Yellow / 65 kg
1
Arslan Gadzhiev Russia
Teen NO - GI / Grey and Yellow / 65+ kg
Junior GI / White / 40 kg
4
Arsenij Andronov
Strela Team (official)
5
Ivan Malygaev
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
Junior GI / White / 50 kg
Junior GI / Grey and Yellow / 35 kg
4
Denis Serebryakov
LEGION SPB
– StoneFight
5
Yaroslav Plemyashov
Tsunami
Junior GI / Grey and Yellow / 40 kg
4
Dmitry Kopyltsov
Legend
– StoneFight
5
Vladislav Taame
Senna Fight Academy
5
Ian Khokhlov
Gymnasium
– Alliance
5
Peter Shlepov
Gymnasium
– Alliance
9
Artem Priluckij
SAPSAN TEAM
Junior GI / Grey and Yellow / 45 kg
Junior GI / Grey and Yellow / 50 kg
4
Temur Aitnazarov
Stone Fight St.Petersburg
– StoneFight
5
Roman Homenko
SAPSAN TEAM
Junior GI / Grey and Yellow / 55 kg
4
Jaroslav Gavrilenko
Искра
5
ARTEMII DIGUSOV
Strela Team
– Strela
5
Gleb Leshchuk
Gymnasium
– Alliance
5
Ovanes Gazoyan
Gymnasium Zhukovka
Junior GI / Grey and Yellow / 55+ kg
4
Magomedrasul Alhlaev
Senna Fight Academy
5
Artem Bryk
SAPSAN TEAM
Junior GI / Orange and Green / 50 kg
Junior NO - GI / White / 40 kg
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
4
Artem Priluckij
SAPSAN TEAM
5
Magomed Gadzhiev
Pridebjj
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
Junior NO - GI / Grey and Yellow / 50 kg
Infant GI / White / 30 kg
Infant GI / White / 35 kg
Infant GI / White / 40 kg
Infant GI / White / 45+ kg
4
Dmitrii Zavarzin
Gymnasium
– Alliance
Infant GI / Grey and Yellow / 30 kg
4
ISLAM KHAZBIEV
Team Strela
– Strela
5
Damir Kalandarov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
– Ribeiro Jiujitsu
5
Vadim Vasilev
LEGION SPB
– StoneFight
5
Leonid Shakkum
Gymnasium
– Alliance
5
Savva Yun
Gymnasium Zhukovka
9
Pavel Plotnikov
SAPSAN TEAM
9
MAXIM GUKOV
Legend
– StoneFight
9
Mikhail Bobrovskiy
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
9
Dmitry Pravednikov
Supernova BJJ Academy
9
Nikita Berezovskiy
Legend
– StoneFight
9
Artem Zakaryanov
Gymnasium Zhukovka
9
Luka Yun
Gymnasium Zhukovka
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
4
Aleksandr Serbinov
SAPSAN TEAM
5
Vladislav Ivanov
Legend
– StoneFight
5
Kirill Tsygankov
SAPSAN TEAM
5
Abdula Guseynov
Pridebjj
5
Alexander Sizykh
Gymnasium
– Gymnasium
9
maksim anuskin
LEGION SPB
– StoneFight
9
kirill ianuskin
LEGION SPB
– StoneFight
9
Andrey Sakov
Senna Fight Academy
9
Maksim Bryksin
Gymnasium
– Alliance
9
Arseniy Filatov
Supernova BJJ Academy
9
Agaev Amin
Senna Fight Academy
9
Dobrynya Dobrynchenko
Gymnasium
– Alliance
9
German Lebedev
Senna Fight Academy
17
Tikhon Matsuganov
Legend
– StoneFight
17
Bogdan Kondrashkin
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
Infant GI / Grey and Yellow / 40 kg
4
Daniil Borichev
Legend
– StoneFight
5
Vasiliy Loginov
Gymnasium
– Alliance
5
Alexandr Smorodkin
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
Infant GI / Grey and Yellow / 45 kg
4
Timofej Busuek
Самбо-Питер
– StoneFight
5
Yuri Aleksutin
Strela Team (official)
5
Timur Kipriianov
Gymnasium
– Alliance
Infant GI / Grey and Yellow / 45+ kg
Infant NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
4
Damir Kalandarov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
– Ribeiro Jiujitsu
5
Maksim Bataev
SAPSAN TEAM
5
Vadim Vasilev
LEGION SPB
– StoneFight
Infant NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
4
Aleksandr Serbinov
SAPSAN TEAM
5
Vladislav Ivanov
Legend
– StoneFight
5
Denis Sergeev
SUBMISSION TEAM
5
Abdula Guseynov
Pridebjj
Infant NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
4
Timofej Busuek
Самбо-Питер
– StoneFight
5
Egor Ivanov
Legend
– StoneFight
Infant NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
Kids III GI / White / 25 kg
4
Aleksandr Tugov
Strela Team (official)
5
Artyom Belenov
Supernova BJJ Academy
5
Yakov Dubarev
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
5
Tair Alirzaev
Jiu Jitsu Junior Club
9
Artem Gricunov
Strela Team (official)
9
Timur Seminozhenko
LEGION SPB
– StoneFight
Kids III GI / White / 30 kg
4
Valera Sventik
PHUKET TOP TEAM
5
Ivan Aleksutin
Strela Team (official)
5
Karen Gazoyan
Gymnasium Zhukovka
5
Nikita Perskevich
Gymnasium Zhukovka
5
Zahar Safonov
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
9
Artem Aleksandrov
LEGION SPB
9
Abdusalam Ustarkhanov
Pridebjj
Kids III GI / White / 35 kg
4
Maksim Alekseev
Jiu Jitsu Junior Club
Kids III GI / White / 40+ kg
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
4
Nikita Manvelyan
Legend
– StoneFight
5
Ivan Shevchuk
Supernova BJJ Academy
5
Alexey Kirillov
Senna Fight Academy
5
Mikhail Bondarenko
Stone Fight St.Petersburg
– StoneFight
5
Artem Aristov
Stone Fight St.Petersburg
– StoneFight
9
Aleksey Poroshin
SAPSAN TEAM
9
Golubinov Amir
SAPSAN TEAM
9
Daniil Kulikov
SAPSAN TEAM
9
Svatoslav Zavalin
SAPSAN TEAM
9
Artemij Levickij
LEGION SPB
– StoneFight
9
Islam Azizov
Strela Team (official)
9
Fedor Smorodkin
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
9
Vladimir Berezuev
Team Strela
– MACACO GOLD TEAM
17
Mark Ovchinnikov
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
17
Luka Masalov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
– Ribeiro Jiujitsu
17
Miron Melnikov
LEGION SPB
– StoneFight
17
Arseniy Grin
SAPSAN TEAM
17
Egor Yushka
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
17
Evenii Lisovskii
Senna Fight Academy
17
Egor BELOBORODOV
Supernova BJJ Academy
17
Andrej Kulakov
17
Aroslav Fomicev
Strela Team (official)
17
Aleksandr Makarov
Legend
– StoneFight
17
Savelij Skackov
LEGION SPB
– StoneFight
Kids III GI / Grey and Yellow / 30 kg
4
Alexander Reshetarchuk
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
– Alliance
5
Alexey Timokhov
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
5
Radomir Kondrashkin
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
5
Zhan Khokhlov
Gymnasium
– Alliance
5
Denis Nasonov
Legend
– StoneFight
9
Mihail Kim
Legend
– StoneFight
9
Michail Kontarero
SAPSAN TEAM
9
Arsenii Sishkov
SAPSAN TEAM
9
Demian Zakharenko
SAPSAN TEAM
9
Musa Osmonov
SAPSAN TEAM
9
Fedor Petrov
Legend
– StoneFight
9
Timofey Kurbanov
Legend
– StoneFight
9
Andrei Aristov
Stone Fight St.Petersburg
– StoneFight
17
Максим Семячкин
Senna Fight Academy
17
Nikita Stepanov
LEGION SPB
– StoneFight
17
Fedor Larionov
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
17
Bronislav Mileiko
Typhoon BJJ Tobolsk
17
Egor Sumin
Gymnasium
– Gymnasium
17
Filipp Semenov
Senna Fight Academy
17
Ivan MISHURA
Strela Team (official)
Kids III GI / Grey and Yellow / 35 kg
4
Vladislav Bogomolov
Senna Fight Academy
5
Yaroslav Nikitin
LEGION SPB
– StoneFight
5
Konstantin Shavkun
Senna Fight Academy
5
Dmitrij Matveev
Legend
– StoneFight
5
Kirill Sokolovskij
LEGION SPB
– StoneFight
9
Igor Cegelnik
SAPSAN TEAM
Kids III GI / Grey and Yellow / 40+ kg
Kids III NO - GI / White / 25 kg
4
Artem Gricunov
Strela Team (official)
Kids III NO - GI / White / 30 kg
4
Matvey Stepanov
LEGION SPB
– StoneFight
Kids III NO - GI / White / 40 kg
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
4
Daniil Kulikov
SAPSAN TEAM
5
Arseniy Vashnev
Legend
– StoneFight
5
Miron Melnikov
LEGION SPB
– StoneFight
5
Egor BELOBORODOV
Supernova BJJ Academy
5
Aleksei Sherinov
SAPSAN TEAM
9
Aleksey Poroshin
SAPSAN TEAM
9
Golubinov Amir
SAPSAN TEAM
9
Luka Masalov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
– Ribeiro Jiujitsu
9
Arseniy Grin
9
Svatoslav Zavalin
SAPSAN TEAM
9
Artemij Levickij
LEGION SPB
– StoneFight
9
Islam Azizov
Strela Team (official)
9
Aleksandr Makarov
Legend
– StoneFight
17
Aroslav Fomicev
Team Strela
– Strela
17
Artem Aristov
Stone Fight St.Petersburg
– StoneFight
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
4
Filipp Semenov
Senna Fight Academy
5
Musa Osmonov
SAPSAN TEAM
5
Andrei Aristov
Stone Fight St.Petersburg
– StoneFight
5
Mihail Kim
Legend
– StoneFight
9
Bronislav Mileiko
Typhoon BJJ Tobolsk
9
Roman Gallaj
SUBMISSION TEAM
Kids III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
Kids II GI / White / 21 kg
4
Igor Nak
Gymnasium
– Gymnasium
5
Mark Damanin
LEGION SPB
5
Radion Salyahov
Legend
– StoneFight
5
Denis Penner
Jiu Jitsu Junior Club
5
Maksim Yakubov
Legend
– StoneFight
9
Demid Lebedev
SAPSAN TEAM
Kids II GI / White / 24 kg
4
Yaroslav Krivchikov
Jiu Jitsu Junior Club
5
Sergej Cusov
SAPSAN TEAM
5
Kristina Sargina
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
5
Georgij Shnitnikov
Gymnasium
– Alliance
5
Timur Sharifov
Jiu Jitsu Junior Club
Kids II GI / White / 27 kg
Kids II GI / White / 31 kg
Kids II GI / Colorful / 21 kg
4
Savva Arkadev
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
5
Artemij Burleev
LEGION SPB
– StoneFight
5
Rasul Shamsutdinov
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
5
Vadim Tsay
Stone Fight St.Petersburg
– StoneFight
5
Egor Pavlush
Stone Fight St.Petersburg
– StoneFight
9
Parshin Egor
SAPSAN TEAM
9
Ivan Druzhinin
Legend
– StoneFight
9
Timofei Koigerov
Legend
– StoneFight
Kids II GI / Colorful / 24 kg
4
Platon Dombrovskiy
Gymnasium Zhukovka
5
Nikita Rodin
SAPSAN TEAM
5
Egor Borisov
SAPSAN TEAM
5
Stephan Larionov
S.P.O.R.T. Generation
– Ludus Alliance Russia
5
Danila Provorov
Legend
– StoneFight
9
Kozlov Artem
Legend
– StoneFight
9
Miroslav Ivanov
Legend
– StoneFight
9
Konstantin Vorotnev
Strela Team (official)
Kids II GI / Colorful / 27 kg
4
Stepan Kalmykov
Gymnasium
– Alliance
5
Евгений Семячкин
Senna Fight Academy
5
OLEG DEMENTEV
Витязь (СПб)
5
Vladimir Makeykin
SAPSAN TEAM
5
Andrej Kudasov
Senna Fight Academy
9
Alexander Zaytsev
Legend
– StoneFight
9
Ilia Rybinskov
LEGION SPB
– StoneFight
9
Lev Danilov
Gymnasium
– Alliance
Kids II NO - GI / White / 21 kg
Kids II NO - GI / White / 31 kg
Kids II NO - GI / Colorful / 21 kg
Kids II NO - GI / Colorful / 24 kg
4
Egor Borisov
SAPSAN TEAM
5
Nikita Rodin
SAPSAN TEAM
Kids II NO - GI / Colorful / 27 kg
4
Ilia Rybinskov
LEGION SPB
– StoneFight
Kids I GI / White / 19 kg
4
David Kevlisvili
Strela Team (official)
5
Elisej Burleev
LEGION SPB
– StoneFight
5
Urij Karabaev
LEGION SPB
5
Dmitrij Demidov
Legend
– StoneFight