Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Adult / Brown / 95 kg
(Day 2)
1-6
Окончено
BRUNO LIMA
GRACIE BARRA BENFICA LISBOA
PEDRO ELIAS NS BROTHERHOOD Won by points - 06:00
Adult / Brown / 75 kg
(Day 2)
3-6
Окончено
Oliver Taza
Team Renzo Gracie
Won by Submission - 04:31
ALEKSANDER MARCZEWSKI ZENITH BJJ
Adult / Black / 75 kg
(Day 2)
4-4
Окончено
Jan Basso
NS Brotherhood
Won by points - 06:00
Janusz Andrejczuk Urban Jiu Jitsu (Dragon's Den Fight Club Team)
Adult / Black / 65 kg
(Day 2)
5-4
Окончено
Aleksander Jabłoński
GOLD TEAM POLSKA
VICTOR MORAES PSLPB CICERO COSTHA Won by points - 06:00
Adult / Brown / 95+ kg
(Day 2)
2-4
Окончено
Leonardo Gonçalves
CICERO COSTHA
Won by Submission - 03:23
Kamil Kacprzak COPACABANA FIGHT CLUB
Adult / Brown / 65 kg
(Day 2)
3-4
Окончено
Jakub Maszczak
EXILADOS / RENATO TAVARES POLAND
Lucas Ramos Gracie Barra (Brazil) Won by points - 06:00
Adult / Brown / 85 kg
(Day 2)
1-7
Окончено
OSCAR GUGALA
ROGER GRACIE ACADEMY
Won by Submission - 06:00
ADAM ZYGA COPACABANA FIGHT CLUB
Adult / Brown / 95+ kg
(Day 2)
2-5
Окончено
Wesley Lopes Caixeta
ROGER GRACIE ACADEMY
MATHEUS XAVIER CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 06:00
Adult / Black / 65 kg
(Day 2)
5-5
Окончено
Wallace Henrique Nunes Ourique
EQUIPE MARCIO RODRIGUES
Jedrzej Loska Academia Gorila Won by Decision - 06:00
Adult / Black / 75 kg
(Day 2)
4-5
Окончено
BRUNO BORGES
BRAZILIAN POWER TEAM
Alex Cabanes ATOS Won by points - 06:00
Adult / Brown / 75 kg
(Day 2)
3-7
Окончено
Lucas Brinhano
PSLPB CICERO COSTHA
Won by points - 06:00
Kamil Kobus Academia Gorila
Adult / Brown / 95+ kg
(Day 2)
2-6
Окончено
Seif-Eddine HOUMINE
GFTEAM
Won by Submission - 04:05
Leonardo Gonçalves CICERO COSTHA
Adult / Brown / 95 kg
(Day 2)
1-8
Окончено
PEDRO ELIAS
NS BROTHERHOOD
ANDRZEJ IWAT ZŁOMIARZ TEAM Won by Submission - 00:36
Adult / Black / 65 kg
(Day 2)
5-6
Окончено
VICTOR MORAES
PSLPB CICERO COSTHA
Won by Submission - 03:02
Ighor Luis Alvim Horta BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Adult / Brown / 65 kg
(Day 2)
3-5
Окончено
Lucas Silva
Gracie Barra (Brazil)
Won by Decision - 06:00
MARCOS CAVALCANTE PSLPB CICERO COSTHA
Adult / Black / 75 kg
(Day 2)
4-6
Окончено
Kacper Rot
Gold Team Poland
Won by Submission - 03:35
Kuba Witkowski BERSERKERS TEAM
Adult / Brown / 85 kg
(Day 2)
1-9
Окончено
JAKUB ZAJKOWSKI
Gracie Barra Birmingham
GABRIEL ALMEIDA CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 02:45
Adult / Black / 95 kg
(Day 2)
5-9
Окончено
Szymon Bońkowski
Zenith Bjj Olsztyn
ADAM WARDZINSKI CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 04:29
Adult / Brown / 95 kg
(Day 2)
1-10
Окончено
Halldór Valsson
Mjölnir
Won by points - 06:00
Bartosz Komar Zenith Bjj Olsztyn
Adult / Black / 75 kg
(Day 2)
4-7
Окончено
RAFAEL MANSUR
NS BROTHERHOOD
Jan Basso NS Brotherhood Won by points - 06:00
Adult / Black / 85 kg
(Day 2)
Окончено
BRADLEY HILL
Gracie Barra Birmingham
Charles Negromonte Santos Roger Gracie Academy HQ Won by Walkover
Adult / Black / 65 kg
(Day 2)
5-7
Окончено
Wallace Henrique Nunes Ourique
EQUIPE MARCIO RODRIGUES
Won by Disqualification (disqualification) - 01:04
Ighor Luis Alvim Horta BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Adult / Brown / 75 kg
(Day 2)
3-8
Окончено
Daniel Konicki
COPACABANA FIGHT CLUB
Tomasz Prygiel Rio Grappling Club Wroclaw Won by Decision - 06:00
Adult / Brown / 95 kg
(Day 2)
1-11
Окончено
Euclides Castro
Brazilian Power Team Jersey
Won by Decision - 06:00
Paweł Murias Rio Grappling Club Wroclaw
Adult / Black / 95 kg
(Day 2)
5-10
Окончено
Krzysztof Anuszewski
ZR TEAM HUNGARY
Helton Silva Junior PSLPB CICERO COSTHA Won by points - 06:00
Adult / Black / 75 kg
(Day 2)
4-8
Окончено
Alex Cabanes
ATOS
Won by points - 06:00
Kacper Rot Gold Team Poland
Adult / Brown / 95+ kg
(Day 2)
2-7
Окончено
Wesley Lopes Caixeta
ROGER GRACIE ACADEMY
Leonardo Gonçalves CICERO COSTHA Won by Submission - 01:13
Adult / Black / 85 kg
(Day 2)
2-9
Окончено
Aliaksandr Varanovich
Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association
Won by Disqualification (disqualification)
Celso Baldow Junior TFT-TO
Adult / Brown / 75 kg
(Day 2)
3-9
Окончено
Oliver Taza
Team Renzo Gracie
Won by Decision - 06:00
Unknown User GOLD TEAM POLSKA
Adult / Black / 65 kg
(Day 2)
5-8
Окончено
Jedrzej Loska
Academia Gorila
VICTOR MORAES PSLPB CICERO COSTHA Won by Submission - 04:01
Adult / Brown / 95 kg
(Day 2)
1-12
Окончено
Bjarni Ká
Mjölnir
Marcin Góral Strefa Walki Won by points - 06:00
Adult / Black / 95 kg
(Day 2)
5-11
Окончено
Szymon Bońkowski
Zenith Bjj Olsztyn
Won by Submission - 01:48
Krzysztof Anuszewski ZR TEAM HUNGARY