Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
TEEN GI / Orange and Green / 55 kg
(DAY 1 - GI)
9-78
Окончено
Hamzat Bisultanov
AKHMAT JIU-JITSU
Mehrishat Abduzhelilov ALLIANCE KAZAKHSTAN Won by Submission - 01:55
JUVENILE GI / 60 kg / White
(DAY 1 - GI)
5-69
Окончено
Sagadi Nuradil
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Won by points - 04:00
Vladimir Nagoranskij Gymnasium
TEEN GI / Orange and Green / 55 kg
(DAY 1 - GI)
9-79
Окончено
Ruslan Skryabin
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Won by points - 04:00
Magomed Gadzhiev Pridebjj
TEEN GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
6-80
Окончено
Islam Tursunov
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Unknown User Marasulov Brothers Won by Submission - 01:32
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-81
Окончено
Abdulhakim Amiraliev
Pridebjj
Bexultan Madamin Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by Submission - 01:31
TEEN GI / White / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
7-79
Окончено
Unknown User Pugoev
AKHMAT JIU-JITSU
Sajd-Magomed Bakaev AKHMAT JIU-JITSU Won by Submission - 03:15
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
10-90
Окончено
Timur Khegai
MATA LEAO
Valeriy Volkov Bjj Alex team Won by points - 03:00
TEEN GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
4-73
Окончено
Marat Sulejmanov
Marat Magomedov Dagestan NFC grappling Won by Submission - 00:49
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
8-74
Окончено
Alexander Kirichenko
Bjj Alex team
Won by points - 04:00
Dzamul Astamirov AKHMAT JIU-JITSU
TEEN GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
4-74
Окончено
Ilez Dzortov
GFTEAM
Won by Submission - 02:04
Murager Tileuzhan Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-82
Окончено
Abdullah Valikhodjaev
Marasulov Brothers
Won by Submission - 01:07
Kirill Marin Supernova BJJ Academy
JUNIOR GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
3-75
Окончено
Alexander Ageichev
UNIVERSAL FIGHTERS
ISLAM KHAZBIEV Strela Team (official) Won by Submission - 01:55
JUVENILE GI / 60 kg / White
(DAY 1 - GI)
5-70
Окончено
Aimanov Nurkan
GFTEAM
Won by Submission - 00:37
Umakhan Abdurakhmanov UNIVERSAL FIGHTERS
JUVENILE GI / 70 kg / White
(DAY 1 - GI)
1-100
Окончено
Artem Sokolyuk
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Kurban Magomedov TOP TEAM FIGHT CLUB Won by points - 04:00
JUNIOR GI / Orange and Green / 45 kg
(DAY 1 - GI)
6-83
Окончено
Unknown User
Agate team
Aleksandr Serbinov Won by points - 04:00
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-83
Окончено
NIKITA NIKITIN
MATA LEAO
Won by points - 03:00
Ahmad Aliev Agate team
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
8-75
Окончено
Ivan Chuvashov
Gojira team
Won by Submission - 03:02
Roman Baigildin Moscow Hero School
JUNIOR GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
3-74
Окончено
Ruslan Sajidov
Agate team
Won by points - 04:00
Arseniy Filatov Supernova BJJ Academy
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
10-91
Окончено
Amirkhan Aidosov
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Rizvan Yahyadov AKHMAT JIU-JITSU Won by points - 03:00
JUVENILE GI / 70 kg / White
(DAY 1 - GI)
Окончено
Revaz Leshkasheli
Liberty
Ramazan Sulejmanov Won by Walkover - 03:00
KIDS II GI / Colorful / 31 kg
(DAY 1 - GI)
9-82
Окончено
Mark Sokolov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Roman Likhachev ZENIT TEAM Won by Submission - 01:30
TEEN GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
6-81
Окончено
Mikhail Tsvetkov
Gymnasium
Islam Tursunov ALLIANCE KAZAKHSTAN Won by Submission - 02:32
JUVENILE GI / 65 kg / White
(DAY 1 - GI)
5-67
Окончено
Samil Murtazaliev
Agate team
Won by points - 04:00
Murad Nazmutdinov Agate team
TEEN GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
4-75
Окончено
Iman Goigov
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Won by points - 04:00
Ramazan Kasumov Agate team
TEEN GI / White / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
7-80
Окончено
Voskaev Turpal
AKHMAT JIU-JITSU
Won by points - 04:00
Unknown User JGBJJ-TEAM
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
Окончено
Evgenij Vasilik
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Walkover
Stepan Soshilov Strela Team (official)
JUVENILE GI / 60 kg / White
(DAY 1 - GI)
5-71
Окончено
Kirill Dekterev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Arvin Davlatov Team Boymurodov Won by Submission - 00:57
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
10-92
Окончено
Sultan Arslanbekov
Pridebjj
Won by Submission - 01:16
Unknown User Akaev KAYLAS TEAM
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
8-76
Окончено
Platon Matveev
Gymnasium
Aslan Adamov ART OF FIGHT Won by Submission - 03:07
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-84
Окончено
Bexultan Madamin
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Won by points - 03:00
Aleksandr Gorelov Gojira team
TEEN GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
4-76
Окончено
Akim Peryshkin
MATA LEAO
Won by Submission - 02:37
Magomed Akhmatov Davi Ramos JJ Academy
TEEN GI / White / 55 kg
(DAY 1 - GI)
3-78
Окончено
Islambek Mukhtarov
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
Won by Submission - 02:31
Ibragim Gadzhimetov Club Abbas