Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-75
Završeno
Dzhimsher Razmadze
Gojira team
Pobedio Završnicom - 01:26
Mikhail Vasilenko Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
Završeno
Ali Abasov
Strela Team (official)
Pobeda bez borbe
Viktor Denisov ZR Team Hungary
MASTER 1 & 2 GI / Brown & Black / 80 kg
(DAY 1 - GI)
4-78
Završeno
Murad Nurmagomedov
Strela Team (official)
Pobedio Završnicom - 03:08
Evgenii Kolodeznikov Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
6-71
Završeno
Dmitry Gerashchenko
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 05:00
Azat Zakirov Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-76
Završeno
Yaroslav Rymashevsky
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 06:00
Alexander Redvanov Gojira team
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
6-72
Završeno
Rustam Akramov
FLOW RUSSIA
Surho Elmurzaev Strela Team (official) Pobedio Završnicom - 04:07
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
1-79
Završeno
Nikolai Andrievskii
CHECKMAT INTERNATIONAL
Maksim Kuzin Frota Team Nogueira Pobeda po poenima - 06:00
MASTER 1 & 2 GI / Purple / 80 kg
(DAY 1 - GI)
4-76
Završeno
Askhat Zaynetdinov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Raul Mukhambetov CHECKMAT INTERNATIONAL Pobeda po poenima - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
7-71
Završeno
Radzab Zakaryaev
UNIVERSAL FIGHTERS
Anton Sinelnikov CHECKMAT INTERNATIONAL Pobeda po poenima - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-77
Završeno
Ivan Litin
Strela Team (official)
Pobedio Završnicom - 01:30
Nikolaj Bogdanov Frota Team Nogueira
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
7-72
Završeno
Arsenii Makkeka
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 05:00
Shamil Omarov UNIVERSAL FIGHTERS
MASTER 1 & 2 GI / Purple / 80 kg
(DAY 1 - GI)
4-77
Završeno
Evgenij Papko
Strela Team (official)
Pobedio Završnicom - 01:36
Zalkipli Aliev CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
Završeno
Michail Chursin
Strela Team (official)
Pobeda bez borbe
Kirill Okorochkov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
6-73
Završeno
Azat Zakirov
Strela Team (official)
Rustam Akramov FLOW RUSSIA Pobeda po poenima - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
1-80
Završeno
Dmitrij Morozov
Frota Team Nogueira
Pobeda po poenima - 06:00
Aleksey Shapkin Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
6-74
Završeno
Dmitry Gerashchenko
Strela Team (official)
Surho Elmurzaev Strela Team (official) Pobeda po poenima - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-78
Završeno
Dzhimsher Razmadze
Gojira team
Pobedio Odlukom - 06:00
Yaroslav Rymashevsky Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
1-81
Završeno
Ali Abasov
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 06:00
Maksim Kuzin Frota Team Nogueira
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
Završeno
Ivan Litin
Strela Team (official)
Pobeda bez borbe
Alexey Sukharev Titan Jiu Jitsu Moscow
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-79
Završeno
Tomas Leviev
Soul Fighters AB
Evgenij Ivanchenko Strela Team (official) Pobedio Završnicom - 00:35
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
Završeno
German Dekker
Strela Team (official)
Vladimir Blyum Gojira team Pobeda bez borbe
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
1-82
Završeno
Michail Chursin
Strela Team (official)
Dmitrij Morozov Frota Team Nogueira Pobeda po poenima - 06:00
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
4-79
Završeno
Anton Solovyev
S.P.O.R.T. Generation
Igor Dombrovski KAYLAS TEAM Pobeda po poenima - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-80
Završeno
Dzhimsher Razmadze
Gojira team
Pobeda po poenima - 06:00
Ivan Litin Strela Team (official)
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-70
Završeno
Denis Lavrentev
Strela Team (official)
Mikhail Danilov Titan Jiu Jitsu Moscow Pobeda po poenima - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-81
Završeno
Evgenij Ivanchenko
Strela Team (official)
Vladimir Blyum Gojira team Pobeda po poenima - 06:00
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
6-75
Završeno
Sergey Mikhailov
Strela Team (official)
Darmen Sadvokasov Budo-Center Pobeda po poenima - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
1-83
Završeno
Maksim Kuzin
Frota Team Nogueira
Pobedio Završnicom - 04:14
Michail Chursin Strela Team (official)
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
3-71
Završeno
Oleg Petrov
Strela Team (official)
Zagir Tulyabaev FLOW RUSSIA Pobedio Završnicom - 02:26
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-82
Završeno
Ivan Litin
Strela Team (official)
Evgenij Ivanchenko Strela Team (official) Pobedio Završnicom - 03:57
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
3-72
Završeno
Ruslan Volskij
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 05:00
Yuriy Bendik Universal Jiu Jitsu
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
6-76
Završeno
Artem Shlyakov
S.P.O.R.T. Generation
Golubev Aleksej LUDUS ALLIANCE RUSSIA Pobeda po poenima - 06:00