Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1 - GI)
4-19
Färdig
Denis Nasonov
Legend
Vann på poäng - 02:42
Demian Zakharenko
Kids III GI / Grey and Yellow / 40+ kg
(Day 1 - GI)
1-18
Färdig
Mikhail KMIN
Stone Fight St.Petersburg
Vann på poäng - 03:00
Ivan Zendrikov Strela Team (official)
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1 - GI)
2-24
Färdig
Karen Gazoyan
Gymnasium Zhukovka
Vann via diskvalificering - 01:30
Abdusalam Ustarkhanov
Kids II GI / Colorful / 21 kg
(Day 1 - GI)
3-17
Färdig
Aleksandr Gorelov
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 02:00
Evstafiy Pantserev S.P.O.R.T. Generation
Kids II GI / Colorful / 27 kg
(Day 1 - GI)
2-22
Färdig
Aleksei Pechulis
Vladislav Lyubomirov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Vann på poäng - 02:00
Kids III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1 - GI)
4-20
Färdig
Radomir Kondrashkin
S.P.O.R.T. Generation
Vann på poäng - 03:00
Fedor Petrov
Kids III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1 - GI)
1-16
Färdig
Vladislav Bogomolov
Salnikov Vsevolod Stone Fight St.Petersburg Vann på poäng - 03:00
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1 - GI)
5-20
Färdig
Arseniy Vashnev
Vann på poäng - 03:00
Luka Masalov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Kids III GI / White / 25 kg
(Day 1 - GI)
3-20
Färdig
Mukhammad Aliaskhabov
Vann på Submission - 00:47
Tair Alirzaev Jiu Jitsu Junior Club
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1 - GI)
2-25
Färdig
Yanislav Ivanov
Vann via diskvalificering
Zahar Safonov S.P.O.R.T. Generation
Kids III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1 - GI)
4-21
Färdig
Vilde Maksim
Vann på Submission - 01:40
Arsenii Sishkov
Kids III GI / Grey and Yellow / 40+ kg
(Day 1 - GI)
1-19
Färdig
Mikhail KMIN
Stone Fight St.Petersburg
Dmitriy Kutepov Vann på poäng - 03:00
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1 - GI)
2-26
Färdig
Nikita Perskevich
Gymnasium Zhukovka
Valera Sventik PHUKET TOP TEAM Vann på poäng - 03:00
Kids III GI / White / 25 kg
(Day 1 - GI)
3-21
Färdig
Magomed Ebzaev
Berkut Jiu-Jisu Akademy
Vann på poäng - 03:00
Artyom Belenov Supernova BJJ Academy
Kids III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1 - GI)
4-22
Färdig
Murad Kurbanov
Pridebjj
Vann på Submission - 01:39
Musa Osmonov
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1 - GI)
5-21
Färdig
Vladimir Berezuev
Strela Team (official)
TIMUR KARASTEKOV Legend Vann på Submission - 00:20
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1 - GI)
5-22
Färdig
Ivan Shevchuk
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 03:00
Aleksey Poroshin
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1 - GI)
2-27
Färdig
Karen Gazoyan
Gymnasium Zhukovka
David Tsomartov S.P.O.R.T. Generation Vann på Submission - 02:31
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1 - GI)
1-21
Färdig
Vladislav Ivanov
Vann på poäng - 03:00
Bogdan Kondrashkin S.P.O.R.T. Generation
Kids III GI / White / 25 kg
(Day 1 - GI)
3-22
Färdig
Pavel Selankin
Vann på Submission - 01:59
Yakov Dubarev S.P.O.R.T. Generation
Kids III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1 - GI)
4-23
Färdig
Timofey Kurbanov
Zhan Khokhlov Gymnasium Vann på poäng - 03:00
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1 - GI)
2-28
Färdig
Viktor Guk
SUBMISSION TEAM
Vann på Submission - 01:37
Ivan Aleksutin Strela Team (official)
Kids III GI / White / 25 kg
(Day 1 - GI)
3-23
Färdig
Mukhammad Aliaskhabov
Magomed Ebzaev Berkut Jiu-Jisu Akademy Vann på poäng - 03:00
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1 - GI)
5-23
Färdig
Artemij Levickij
LEGION SPB
Mikhail Bondarenko Stone Fight St.Petersburg Vann på poäng - 03:00
Kids III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1 - GI)
4-24
Färdig
Alexey Timokhov
S.P.O.R.T. Generation
Roman Gallaj SUBMISSION TEAM Vann på poäng - 03:00
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1 - GI)
2-29
Färdig
Yanislav Ivanov
Vann på poäng - 03:00
Valera Sventik PHUKET TOP TEAM
Kids III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1 - GI)
1-17
Färdig
MAKSIM REBKOVETS
ART OF FIGHT
Vladimir Vasilev Nevskiy Fightclub Vann på poäng - 03:00
Kids III GI / White / 25 kg
(Day 1 - GI)
3-24
Färdig
Pavel Selankin
Vann på Submission - 00:48
Aleksandr Tugov Strela Team (official)
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1 - GI)
2-30
Färdig
David Tsomartov
S.P.O.R.T. Generation
Viktor Guk SUBMISSION TEAM Vann på Submission - 00:50
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1 - GI)
5-24
Färdig
Nikita Manvelyan
Vann på poäng - 03:00
Svatoslav Zavalin
Kids III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1 - GI)
4-25
Färdig
Alexander Reshetarchuk
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vann på poäng - 03:00
Denis Nasonov Legend
Kids III GI / White / 35 kg
(Day 1 - GI)
3-27
Färdig
Abdurakhman Gasanov
Vann på poäng - 03:00
Lev Bulatov Strela Team (official)