Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS II GI / Colorful / 21 kg
(DAY 1 - GI)
1-95
Färdig
Guseinov Nabiyulla
Pridebjj
Amal Valiullin CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på Submission - 01:27
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
Färdig
Askar Urmanov
Strela Team (official)
Kirill Marin Supernova BJJ Academy Vann på Walkover
JUVENILE GI / 65 kg / White
(DAY 1 - GI)
5-66
Färdig
Murad Nazmutdinov
Agate team
Vann på Submission - 02:48
ABDULLA MAGOMEDOV CHECKMAT INTERNATIONAL
TEEN GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
4-71
Färdig
Akim Peryshkin
MATA LEAO
Vann på poäng - 04:00
Umar-Ashab Kazaliev CHECKMAT INTERNATIONAL
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
8-71
Färdig
Ajk Kazaran
MATA LEAO
Ilkham Nurmukhametov ALLIANCE KAZAKHSTAN Vann på Submission - 02:42
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
10-86
Färdig
Ruben Ter-Avanesov
Gymnasium
Timur Khegai MATA LEAO Vann på Submission - 01:38
TEEN GI / White / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
7-77
Färdig
Andrej Lyashko
Strela Team (official)
Voskaev Turpal AKHMAT JIU-JITSU Vann på poäng - 04:00
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-77
Färdig
Stepan Savchuk
MATA LEAO
Vann på poäng - 03:00
Makar Savin Strela Team (official)
TEEN GI / Orange and Green / 55 kg
(DAY 1 - GI)
9-76
Färdig
Shaykh-Akhmed Abdulazimov
BORZ JIU JITSU
Ruslan Skryabin ALLIANCE KAZAKHSTAN Vann på poäng - 04:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
4-69
Färdig
Nursultan Nurgaliev
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Ermek Ospanov Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Vann på Submission - 00:28
JUVENILE GI / 55 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
3-70
Färdig
Dokka Khatuev
Titan Jiu Jitsu Moscow
Abdukhalim Ernazarov Supernova BJJ Academy Vann på poäng - 04:00
JUVENILE GI / 60 kg / White
(DAY 1 - GI)
5-68
Färdig
Kirill Dekterev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Vann på Submission - 02:28
Magomednabi Gadzhiev KAYLAS TEAM
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
8-72
Färdig
Aleksandr Manevich
Gymnasium
Magomedarip Gazimagomedov ART OF FIGHT Vann på Submission - 02:45
KIDS II GI / Colorful / 21 kg
(DAY 1 - GI)
1-96
Färdig
Mikael Ter-Avanesov
Gymnasium
Veronika Kemenova MATA LEAO Vann på Submission - 01:57
TEEN GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
Färdig
Magomed Akhmatov
Davi Ramos JJ Academy
Vann på Walkover - 02:39
Ivan Tuvaev ISLAM TEAM
JUVENILE GI / 75+ kg / White
(DAY 1 - GI)
6-77
Färdig
Salamat Aralbaev
KYRGYZSTAN TOP TEAM
Magomedsafi Abdullaev Strela Team (official) Vann på poäng - 04:00
TEEN GI / White / 50 kg
(DAY 1 - GI)
7-74
Färdig
Adam Isakov
AKHMAT JIU-JITSU
Vann på Submission - 02:01
Muhammadbasirov Dzamaludin UNIVERSAL FIGHTERS
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
10-87
Färdig
Amirkhan Aidosov
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Vann på poäng - 03:00
Makar Bulatov Gurza Team
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-79
Färdig
Roman Timakov
Universal Jiu Jitsu
NIKITA NIKITIN MATA LEAO Vann på Submission - 01:59
JUVENILE GI / 55 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
3-71
Färdig
Maksim Maskovcev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Vann på Submission - 00:42
Arsen Adamov ART OF FIGHT
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
10-88
Färdig
Alekber Gusejnov
Gojira team
Sultan Arslanbekov Pridebjj Vann på domslut - 03:00
JUVENILE GI / 70 kg / White
(DAY 1 - GI)
1-98
Färdig
Danila Kudasov
Akbar Top Team
Vann på Submission - 00:52
Unknown User Arabkhanov TOP TEAM FIGHT CLUB
TEEN GI / Orange and Green / 55 kg
(DAY 1 - GI)
9-77
Färdig
Hamzat Tunkaev
AKHMAT JIU-JITSU
Magomed Gadzhiev Pridebjj Vann på Submission - 03:10
TEEN GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
6-79
Färdig
Mikhail Tsvetkov
Gymnasium
Magomedrasul Magomedov UNIVERSAL FIGHTERS Vann på Submission - 03:02
TEEN GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
4-72
Färdig
Unknown User Agajgadziev
Agate team
MALIK ELCABEKOV AKHMAT JIU-JITSU Vann via diskvalificering - 03:33
JUNIOR GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
3-73
Färdig
Arseniy Filatov
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 04:00
Ali Abakarov CHECKMAT INTERNATIONAL
TEEN GI / White / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
7-78
Färdig
Ruslan Mogushkov
GFTEAM
Unknown User JGBJJ-TEAM Vann via diskvalificering - 01:26
JUVENILE GI / 65 kg / White
(DAY 1 - GI)
Färdig
Shamil Mamakaev
AKHMAT JIU-JITSU
ABDULLA MAGOMEDOV CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på Walkover
JUVENILE GI / 70 kg / White
(DAY 1 - GI)
1-99
Färdig
Abdula Aliev
UNIVERSAL FIGHTERS
Vann på poäng - 04:00
Maksim Kim Strela Team (official)
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
8-73
Färdig
Shakhrom Makhmurodov
Team Boymurodov
Vann på poäng - 04:00
Islam Ashakhanov BORZ JIU JITSU
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
10-89
Färdig
Karim Rakhimov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Nikita Zinin Hokuto BJJ Russia Vann på poäng - 03:00
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-80
Färdig
Evgenij Vasilik
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på poäng - 03:00
Dmitrij Konev Moscow Hero School