Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Infant GI / White / 30 kg
(Day 1)
1-26
Закінчено
Ali Zhaksylykov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Won by Submission - 00:12
Nikita Gaburov КСЕ СПАРТАНЕЦ
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
4-28
Закінчено
Shodruz Davronov
СК Медведь
Won by points - 04:00
Anton Prohorov PHUKET TOP TEAM
Juvenile GI / 65 kg / White
(Day 1)
5-24
Закінчено
Elisei Kalinskov
BHJJ Togliatty
Won by Submission - 02:00
Nikita Kosolapov Viking BJJ Izhevsk
Junior GI / White / 45 kg
(Day 1)
2-24
Закінчено
Unknown User
Strela Team (official)
Roman Gorshkov СК Медведь Won by Decision - 04:00
Infant GI / White / 30 kg
(Day 1)
1-27
Закінчено
Aroslav Balakirev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Aziz Turanov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Won by Decision - 04:00
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-25
Закінчено
Idel Bajbulatov
Frota Team Nogueira
Tair Rozmatov Marasulov Brothers Won by points - 05:00
Juvenile GI / White / 75 kg
(Day 1)
5-26
Закінчено
VITALY ALFEROV
Jungle Bjj
Denis Dobyshev СК Медведь Won by points - 04:00
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
4-29
Закінчено
Dinar Nuriev
Strela Team (official)
Davron Davronov СК Медведь Won by Submission - 01:35
Juvenile GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
2-27
Закінчено
DIYORJON AKHMEDOV
KYRGYZSTAN TOP TEAM
Won by Decision - 04:00
Marsel Farrakhov Flow Jiu Jitsu Academy
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-26
Закінчено
Temirlan Tokov
BERKUT BJJ TEAM
Won by Submission - 00:37
Andrej Melnikov Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
Закінчено
Shodruz Davronov
СК Медведь
Won by Walkover
Ravil Karimov
Infant GI / White / 30 kg
(Day 1)
1-28
Закінчено
Ali Zhaksylykov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Won by points - 04:00
Alan Urazbayev Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Adult GI / White / 95 kg
(Day 1)
5-29
Закінчено
Gennady Abrashitov
ludus bjj
Amirhan Gudanatov BERKUT BJJ TEAM Won by points - 05:00
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
Закінчено
Anton Korolev
Strela Team (official)
Won by Walkover
Mansur Magomedmirzoev SPORT LIFE ACADEMY
Junior GI / White / 45 kg
(Day 1)
2-25
Закінчено
Oleg Shisterov
Ludus Kazan
Unknown User Strela Team (official) Won by points - 04:00
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-27
Закінчено
Muslim Maashev
Agate team
Won by points - 04:05
Ilshat Davletshin Flow Jiu Jitsu Academy
Junior GI / White / 35 kg
(Day 1)
1-31
Закінчено
UNUS MURADHANOV
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Aleksej Frolov Академия единоборств "VICTORY TEAM" Won by points - 01:32
Adult GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-28
Закінчено
Unknown User
Marasulov Brothers
Won by points - 05:00
Fidan Sibagatullin Jungle Bjj
Juvenile GI / White / 75 kg
(Day 1)
5-27
Закінчено
Olzhas Kuanbay
VITALY ALFEROV Jungle Bjj Won by Submission - 01:27
Juvenile GI / White / 75+ kg
(Day 1)
4-31
Закінчено
Kirill Cherednikov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 03:03
Vladislav Vincho СК Медведь
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
Закінчено
Dinar Nuriev
Strela Team (official)
Won by Walkover
Ravil Karimov
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-28
Закінчено
Timur Osman
Ludus Kazan
Won by points - 05:00
Eduard Iskuzhin Frota Academy
Juvenile GI / White / 75 kg
(Day 1)
5-28
Закінчено
Artem Belopakhov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 02:40
Denis Dobyshev СК Медведь
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
4-30
Закінчено
Davron Davronov
СК Медведь
Shodruz Davronov СК Медведь Won by Submission - 01:34
Infant GI / White / 30 kg
(Day 1)
1-29
Закінчено
Aroslav Balakirev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Won by points - 03:09
Alan Urazbayev Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Junior GI / White / 45 kg
(Day 1)
2-26
Закінчено
Emin Agaev
Yakudza Gym Premium
Won by Submission - 00:11
Roman Gorshkov СК Медведь
Juvenile GI / White / 75+ kg
(Day 1)
4-32
Закінчено
Arsen Tabaev
Won by points - 04:00
Kirill Cherednikov CHECKMAT INTERNATIONAL
Adult GI / White / 95 kg
(Day 1)
5-30
Закінчено
Amirhan Gudanatov
BERKUT BJJ TEAM
Won by Submission - 00:33
Daniil Eliseev Strela Team (official)
Adult GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-29
Закінчено
Unir Birgalin
Flow Jiu-jitsu Academy
Won by Submission - 03:39
Evgeniy Druchinin CHECKMAT INTERNATIONAL
Junior GI / White / 35 kg
(Day 1)
1-32
Закінчено
Rinat Enikeev
Won by Decision - 04:00
Unknown User Romancenko Strela Team (official)
Adult GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
5-31
Закінчено
Dmitry Silkin
Strela Team (official)
Rasul Mamedbekov BHJJC Togliatty Won by Submission - 04:11
Adult GI / White / 85 kg
(Day 1)
4-33
Закінчено
Roman Bystranov
BHJJC-SAMARA
Won by Submission - 01:34
Nikita Shmatov Jiumetru