Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT ABSOLUTE GI / Black
(DAY 1 - GI)
5-101
Закінчено
Arsen Shapiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by Submission - 01:47
Bataev Khas - Magomed Davi Ramos JJ Academy
ADULT ABSOLUTE GI / Black
(DAY 1 - GI)
5-103
Закінчено
Abubakar Khadaev
Davi Ramos JJ Academy
Ramiz YAKHIYAEV TOP TEAM FIGHT CLUB Won by points - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 1 - GI)
6-100
Закінчено
Zelimkhan Kasaev
Gymnasium
Won by points - 06:00
Artur Abiev
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 1 - GI)
5-102
Закінчено
Vladimir Kotelnikov
187 BJJ
Won by points - 06:00
Torokan Bagynbai Uulu Strela Team (official)
JUNIOR NO - GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 42.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-1
Закінчено
MARIYAM OSPAN
Adelina Zajnullina ISLAM TEAM Won by Submission - 03:33
KIDS II NO - GI / Colorful / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-1
Закінчено
Aleksandr Fatkin
Gojira team
Won by Submission - 00:47
Amal Valiullin CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT NO - GI FEMALE / White / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-1
Закінчено
Marina Ivanova
Strela Team (official)
Militta Kolesnikova SAPSAN TEAM Won by points - 05:00
KIDS III NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-1
Закінчено
Mark Manilov
Moscow Hero School
Igor Kotov Supernova BJJ Academy Won by Submission - 00:44
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 40+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-1
Закінчено
Daud Visegurov
BERKUT BJJ TEAM
ELMAN IBAKOV Gymnasium Won by Submission - 02:52
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-1
Закінчено
LEONID MOLODTSOV
22 FIGHT CLUB
Won by Submission - 00:27
Timur Lozkin Академия единоборств "VICTORY TEAM"
KIDS III NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-2
Закінчено
Ilia Kuznetsov
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Aleksandr Shigonov Martial Arts Center GENERAL
KIDS III NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Закінчено
Dzafar Pirbaev
Agate team
Won by Walkover - 02:32
Jaroslav Beshanov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
KIDS III NO - GI GIRLS / Grey and Yellow / 27.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-2
Закінчено
Yulia Ivanova
ISLAM TEAM
Won by Submission - 02:49
Veselovskaya Natalia Strela Team (official)
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-2
Закінчено
Chingiz Gasymov
Gymnasium
Pavel Pallon Moscow Hero School Won by points - 02:00
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-2
Закінчено
Timur Gainutdinov
Strela Team (official)
Artem Chepaksov Gojira team Won by points - 03:00
KIDS III NO - GI GIRLS / Grey and Yellow / 27.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-4
Закінчено
Margarita Radulevic
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Polina Pozdeeva 22 FIGHT CLUB Won by Submission - 01:59
KIDS III NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-1
Закінчено
Valid Aliev
Akbar Top Team
Won by Submission - 01:03
Dzamal Magomedov A-FORCE BJJ
KIDS III NO - GI GIRLS / Grey and Yellow / 32.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-4
Закінчено
Darina Salukova
AF Academy
Won by points - 03:00
Antonina Buharina ICON INTERNATIONAL
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-5
Закінчено
Gleb Bobrov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Won by Submission - 00:42
Dmitrij Konev Moscow Hero School
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-3
Закінчено
Mateo Froltsov
UNIVERSAL FIGHTERS
Won by points - 02:00
Iaromir Glazyrin Supernova BJJ Academy
KIDS III NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-2
Закінчено
Ahmad Aliev
Agate team
Won by Submission - 00:27
Demis Makaryan UNIVERSAL FIGHTERS
KIDS III NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-3
Закінчено
Mark Manilov
Moscow Hero School
Aleksandr Shigonov Martial Arts Center GENERAL Won by points - 01:53
ADULT NO - GI FEMALE / Blue & Purple / 50 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Закінчено
Faina Khashaeva
Strela Team (official)
Olga Golunenko EVOLVE BJJ Won by Walkover
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-2
Закінчено
KOBZEV DANIIL
ISLAM TEAM
Pallon Artem Moscow Hero School Won by Submission - 00:28
KIDS III NO - GI GIRLS / Grey and Yellow / 27.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-3
Закінчено
Yulia Ivanova
ISLAM TEAM
Evangelina Vaganova LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by Submission - 01:05
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Закінчено
Artem Zadoroznyj
ZR Team Hungary
Won by Walkover
Maksim Pinchuk Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
KIDS III NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-3
Закінчено
Sinan Mamedov
Gojira team
Won by points - 03:00
Yasir Akhmadov AKHMAT JIU-JITSU
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-3
Закінчено
Lev Sitnikov
22 FIGHT CLUB
Won by points - 03:00
Makar Klimenko CHECKMAT INTERNATIONAL
KIDS II NO - GI / White / 27 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Закінчено
Oskar Kultysev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Won by Walkover - 02:00
Ali Muradov Gojira team
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-6
Закінчено
Kirill Marin
Supernova BJJ Academy
Sergej Andrasyan CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 02:57
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-7
Закінчено
Maksim Kiriak
ZR Team Hungary
Nikita Kozlov Supernova BJJ Academy Won by points - 04:00
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-4
Закінчено
Artem Zadoroznyj
ZR Team Hungary
LEONID MOLODTSOV 22 FIGHT CLUB Won by Submission - 00:27