Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Infant GI / White / 45+ kg
(Day 1 - GI)
4-38
已完成
Dmitrii Zavarzin
Gymnasium
Fedor Kandul LEGION SPB Won by Submission - 02:47
Infant GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1 - GI)
3-39
已完成
Dzamal Muradov
Pridebjj
Won by Submission - 00:13
Leonid Shakkum Gymnasium
Junior GI / Grey and Yellow / 50 kg
(Day 1 - GI)
2-44
已完成
Gleb Akovlev
Won by Submission - 01:41
Temur Aitnazarov Stone Fight St.Petersburg
Infant GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1 - GI)
3-40
已完成
Maksim Bataev
Won by Submission - 02:26
Damir Kalandarov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1 - GI)
1-34
已完成
Aleksandr Serbinov
Won by Submission - 01:23
Alexander Sizykh Gymnasium
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1 - GI)
5-35
已完成
Nikita Manvelyan
Arseniy Vashnev Won by points - 03:00
Junior GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1 - GI)
2-47
已完成
Vlad Senkevich
Gymnasium Zhukovka
Won by Submission - 00:54
Gleb Leshchuk Gymnasium
Junior GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1 - GI)
4-41
已完成
Artem Priluckij
SAPSAN TEAM
Magomed Gadzhiev Pridebjj Won by Submission - 00:43
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1 - GI)
1-35
已完成
Magomedarip Gazimagomedov
ART OF FIGHT
Denis Sergeev SUBMISSION TEAM Won by Submission - 00:46
Infant GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1 - GI)
3-41
已完成
Timur Bespalov
Pridebjj
Won by Submission
Vadim Vasilev LEGION SPB
Infant GI / White / 40 kg
(Day 1 - GI)
4-36
已完成
Daniel Krickivskii
Nevskiy Fightclub
Won by Submission - 01:46
Platon Matveev Gymnasium
Junior GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1 - GI)
2-48
已完成
Ovanes Gazoyan
Gymnasium Zhukovka
Aleksej Firsov Won by Submission - 01:17
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1 - GI)
1-36
已完成
FEDOR PETROV
Strela Team (official)
Won by Submission - 01:21
Aleksandr Serbinov
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1 - GI)
5-36
已完成
TIMUR KARASTEKOV
Legend
Won by Submission - 02:56
Mark Danilchenko S.P.O.R.T. Generation
Infant GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1 - GI)
3-42
已完成
ISLAM KHAZBIEV
Strela Team (official)
Dzamal Muradov Pridebjj Won by Submission - 00:42
Junior GI / Grey and Yellow / 50 kg
(Day 1 - GI)
2-45
已完成
Vlad Iangalychev
Egor Bukreev Won by Submission - 02:06
Infant GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1 - GI)
1-39
已完成
Timur Kipriianov
Gymnasium
Egor Ivanov Legend Won by Submission - 00:49
Infant GI / White / 45+ kg
(Day 1 - GI)
4-39
已完成
Maksim Snegirev
Won by Submission - 01:12
Dmitrii Zavarzin Gymnasium
Junior GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1 - GI)
2-49
已完成
Nikolaj Vysockij
Vlad Senkevich Gymnasium Zhukovka Won by Decision - 04:00
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1 - GI)
1-37
已完成
Magomedarip Gazimagomedov
ART OF FIGHT
Won by points - 03:00
Aleksandr Serbinov
Junior GI / Grey and Yellow / 55+ kg
(Day 1 - GI)
5-38
已完成
Artem Bryk
Zhorik Muradyan Gymnasium Zhukovka Won by Disqualification (disqualification) - 00:16
Infant GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1 - GI)
3-43
已完成
Maksim Bataev
Won by points - 03:00
Timur Bespalov Pridebjj
Junior GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1 - GI)
已完成
Magomed Gadzhiev
Pridebjj
Won by Walkover
Petr Slepov Gymnasium
Infant GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1 - GI)
1-40
已完成
Saadulla Saipulaev
Won by Submission - 01:28
Yuri Aleksutin Strela Team (official)
Junior GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1 - GI)
2-50
已完成
Aleksej Firsov
Won by Disqualification (disqualification)
Jaroslav Gavrilenko Искра
Junior GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1 - GI)
4-42
已完成
Arkady Tsyganov
Won by points - 04:00
Ian Khokhlov Gymnasium
Junior GI / Grey and Yellow / 55+ kg
(Day 1 - GI)
5-40
已完成
Magomedrasul Alhlaev
MAKSIM BOLSHAKOV Won by points - 04:00
Teen GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1 - GI)
2-53
已完成
Daniyal Gitinomagomedov
Pridebjj
Won by Disqualification (disqualification)
Denis Davlatov
Teen GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1 - GI)
2-54
已完成
Daniyal Gitinomagomedov
Pridebjj
Vladislav Demidov SUBMISSION TEAM Won by Submission - 02:14
Infant GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1 - GI)
1-41
已完成
Egor Ivanov
Legend
Won by Decision - 03:00
Pavel Shasherin Tsunami
Junior GI / White / 40 kg
(Day 1 - GI)
3-46
已完成
Ivan Malygaev
S.P.O.R.T. Generation
SHAKHBAN ILLAEV Pridebjj Won by Submission - 02:35
Infant GI / White / 45+ kg
(Day 1 - GI)
4-40
已完成
Lev Teresenkov
S.P.O.R.T. Generation
Fedor Kandul LEGION SPB Won by Submission - 02:26