Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Infant GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
Dokončeno
Kirill Polyakov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Walkover
Damir Kalandarov STRELA ALLIANCE (RUSSIA)
Infant GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
2-16
Dokončeno
Maksim Bataev
Won by points - 04:00
ISLAM KHAZBIEV Strela Team (official)
Junior GI / White / 45 kg
(Day 1)
6-14
Dokončeno
Bajsangur Mezhiev
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Akhaev Magomed BERKUT BJJ TEAM Won by points - 02:17
Junior GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1)
5-17
Dokončeno
Amal Akhtaev
BERKUT BJJ TEAM
Won by Submission - 00:14
Ovanes Gazoyan Gymnasium Zhukovka
Infant GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(Day 1)
4-18
Dokončeno
Unknown User Lisickij
Strela Team (official)
Won by Submission - 02:26
Islam Nurizdanov
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-19
Dokončeno
Nikita Dudin
Strela Team (official)
Kirill Tsygankov Won by Submission - 02:00
Teen GI / Grey and Yellow / 60 kg
(Day 1)
2-18
Dokončeno
Kirim Akhtaev
Won by Submission - 01:45
Daniil Shamailov
Junior GI / Orange and Green / 40 kg
(Day 1)
5-18
Dokončeno
Arkady Tsyganov
Won by Submission - 02:51
Khamzat Bisultanov BERKUT BJJ TEAM
Junior GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
6-17
Dokončeno
Aleksej Gogin
ICON JIU-JITSU TEAM
Mark Neverov Ludus GoJira Won by Decision - 00:16
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1)
3-16
Dokončeno
TIMOFEI MAKOVEEV
Strela Team (official)
Unknown User Matvei Gracie Barra Ekaterinburg Won by Submission - 01:13
Teen GI / White / 60 kg
(Day 1)
4-21
Dokončeno
Jabrail Ciciev
Won by Submission - 02:55
Maksim Pinhasov RIBEIRO JIU-JITSU INTERNATIONAL
Junior GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
6-18
Dokončeno
Unknown User
Strela Team (official)
Won by points - 02:09
GREGORY RYBALOV Ludus GoJira
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1)
1-14
Dokončeno
Mikhail Staritsyn
Supernova BJJ Academy
Stepan Yakushev Bjj Alex team Won by Submission - 01:37
Kids III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
3-19
Dokončeno
Alexey Timokhov
S.P.O.R.T. Generation
Andrew Mityashin Ludus GoJira Won by points - 03:00
Infant GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
Dokončeno
Damir Kalandarov
STRELA ALLIANCE (RUSSIA)
ISLAM KHAZBIEV Strela Team (official) Won by Walkover
Teen GI / Grey and Yellow / 60 kg
(Day 1)
2-19
Dokončeno
Maksim Rusakov
Ludus GoJira
Won by points - 04:00
Yaroslav Shchukin RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Infant GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-17
Dokončeno
Egor Ivanov
Legend
Won by points - 04:00
Ilya Volovik Strela Team (official)
Infant GI / White / 45+ kg
(Day 1)
1-17
Dokončeno
Unknown User
Supernova BJJ Academy
Nekrasov Artem Gracie Barra Ekaterinburg Won by points - 04:00
Juvenile GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
6-21
Dokončeno
DIYORJON AKHMEDOV
Won by Decision - 04:00
Unknown User Amaliev BERKUT BJJ TEAM
Infant GI / White / 45 kg
(Day 1)
Dokončeno
Maksim Shmykov
НП КЕДР-Богородск
Won by Walkover
Aleksej Gorelov Strela Team (official)
Junior GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1)
5-19
Dokončeno
Fedor Potapov
Gymnasium Zhukovka
Won by points - 04:00
Ovanes Gazoyan Gymnasium Zhukovka
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1)
3-17
Dokončeno
Seroge Babayan
Bogdan Grappling School
Won by points - 03:00
Artyom Belenov Supernova BJJ Academy
Teen GI / Grey and Yellow / 65 kg
(Day 1)
2-22
Dokončeno
Sarkis Muradyan
Gymnasium Zhukovka
Won by points - 04:00
Alexander Menshov Supernova BJJ Academy
Infant GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(Day 1)
4-19
Dokončeno
Unknown User Lisickij
Strela Team (official)
Won by Submission - 01:37
Georgy Beletskyi Bjj Alex team
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-20
Dokončeno
Kirill Tsygankov
Won by Submission - 00:53
Egor Ignatov Ludus GoJira
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-21
Dokončeno
ILIA KHOLODIY
Ludus Krasnodar
Arseniy Filatov Supernova BJJ Academy Won by points - 03:53
Junior GI / Orange and Green / 40 kg
(Day 1)
5-20
Dokončeno
Unknown User
Bjj Alex team
Won by points - 04:00
Khamzat Bisultanov BERKUT BJJ TEAM
Kids III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
3-20
Dokončeno
Yaroslav Tolmachev-Shustov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Andrew Mityashin Ludus GoJira Won by points - 03:00
Teen GI / White / 60 kg
(Day 1)
4-22
Dokončeno
Daniil Denisenko
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Salikh Vanatiev KYRGYZSTAN TOP TEAM Won by Submission - 00:33
Infant GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
2-17
Dokončeno
Kirill Polyakov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Maksim Bataev Won by points - 03:37
Junior GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
6-19
Dokončeno
Aleksej Gogin
ICON JIU-JITSU TEAM
Won by points - 04:00
GREGORY RYBALOV Ludus GoJira
Infant GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(Day 1)
4-20
Dokončeno
Islam Nurizdanov
Georgy Beletskyi Bjj Alex team Won by Disqualification (disqualification) - 03:06