Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Adult GI / Blue / 70 kg
(Day 1)
Terminé
Timofei Ivanov
Strela Team (official)
Vadim Berkalov Strela Team (official) Gagné par forfait
Adult GI / Blue / 70 kg
(Day 1)
Terminé
Fedor Pavutnitskiy
Strela Team (official)
Gagné par forfait
Timofei Ivanov Strela Team (official)
Master 1 NO - GI / Blue / 70 kg
(Day 1)
Terminé
Iton Shamsadov
Yuliy Palenov Senna Fight Academy Gagné par forfait
Master 1 NO - GI / White / 95+ kg
(Day 1)
4-1
Terminé
Unknown User Kubanov
Gagné par points - 05:00
Marat Habibullov STONEGUARD
Teen NO - GI / Grey and Yellow / 50 kg
(Day 1)
6-2
Terminé
Kirill Kocetkov
Svirsky warrior
Unknown User Davlatov Gagné par soumission - 00:53
Master 1 NO - GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
5-1
Terminé
Timur Sergeev
Strela Team (official)
Gagné par soumission - 00:18
Nikita Batuev
Master 1 NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
7-1
Terminé
Danil Nikishin
Omarov Rasul Gagné par points - 05:00
Master 1 NO - GI / White / 80 kg
(Day 1)
1-1
Terminé
Igor Trokhov
Gagné par soumission - 01:12
Aleksandr Starkov Strela Team (official)
Master 1 NO - GI / White / 95 kg
(Day 1)
3-1
Terminé
Rustam Balakardashev
UNIVERSAL FIGHTERS
Gagné par soumission - 02:47
Aleksandr Semenov Gymnasium
Master 1 NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-1
Terminé
Andrey Zhirnov
Strela Team (official)
Gagné par points - 05:00
Oleg Petrov Strela Team (official)
Master 1 NO - GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
8-1
Terminé
Bulat Zhumabaev
Gagné par points - 05:00
Maksim Dolin UNION Grappling Team
Master 1 NO - GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
5-2
Terminé
Ceden Badmaev
Strela Team (official)
Boris Nikator Fight Fabrika Gagné par points - 05:00
Master 1 NO - GI / White / 80 kg
(Day 1)
1-2
Terminé
Stanislav Legkov
Strela Team (official)
Gagné par soumission - 03:18
Sergej RAHOVIC Strela Team (official)
Juvenile NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
3-4
Terminé
Sultan Alhosani
UAE Jiu Jitsu Federation
Gagné par points - 04:00
Ivan Litin Strela Team (official)
Master 1 NO - GI / Blue / 70 kg
(Day 1)
Terminé
Iton Shamsadov
Fedor Ivanov Fight Fabrika Gagné par forfait
Master 1 NO - GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
7-2
Terminé
Georgij Trushnikov
Action Force
Gagné par soumission - 02:49
Denis Nikulin Strela Team (official)
Master 1 NO - GI / Purple / 80 kg
(Day 1)
2-2
Terminé
Pavel Evdokimov
Fight Fabrika
Rustem Kashka BJJ FRX Gagné par points - 06:00
Master 1 NO - GI / Purple / 70 kg
(Day 1)
1-5
Terminé
Kair Zakiev
Strela Team (official)
Gagné par soumission - 03:49
STANISLAV ROMANOV BJJ39
Master 1 NO - GI / Purple / 95 kg
(Day 1)
4-2
Terminé
Aleksej Kozmin
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Vladimir Kotelnikov Gagné par points - 06:00
Master 1 NO - GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
8-2
Terminé
Gleb Vildanov
Strela Team (official)
Gagné par points - 05:00
Aleksei Aristov
Teen NO - GI / Grey and Yellow / 50 kg
(Day 1)
6-3
Terminé
Kirill Kocetkov
Svirsky warrior
Mihail Fomicev Strela Team (official) Gagné par soumission - 00:27
Teen NO - GI / White / 65+ kg
(Day 1)
5-5
Terminé
Artem Filonenko
Russian Jiu-jitsu Federation
Akhmed Zukhairaev Strela Team (official) Gagné par soumission - 02:48
Master 1 NO - GI / White / 95 kg
(Day 1)
3-2
Terminé
Rustam Balakardashev
UNIVERSAL FIGHTERS
Gagné par points - 05:00
Alexey Malin Strela Team (official)
Teen NO - GI / Grey and Yellow / 60 kg
(Day 1)
7-5
Terminé
Konstantin Kuznetsov
SUBMISSION TEAM
Denis Ermolin LEGION SPB Gagné par soumission - 02:11
Master 1 NO - GI / Blue / 70 kg
(Day 1)
6-1
Terminé
Yuliy Palenov
Senna Fight Academy
Gagné par points - 05:00
Fedor Ivanov Fight Fabrika
Master 1 NO - GI / White / 80 kg
(Day 1)
1-3
Terminé
Aleksandr Starkov
Strela Team (official)
Gagné par points - 05:00
Sergej RAHOVIC Strela Team (official)
Master 1 NO - GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
5-3
Terminé
Nikita Batuev
Gagné par décision - 05:00
Ceden Badmaev Strela Team (official)
Juvenile NO - GI / White / 75+ kg
(Day 1)
2-5
Terminé
Unknown User
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Gagné par points - 04:00
Eduard Brikov PHUKET TOP TEAM
Teen NO - GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(Day 1)
8-5
Terminé
Sergej Krukov
SUBMISSION TEAM
Denis Belevich Gagné par Disqualification - 01:40
Master 1 NO - GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
7-3
Terminé
Georgij Trushnikov
Action Force
Gagné par points - 05:00
Egor Voronin Strela Team (official)
Master 1 NO - GI / Purple / 95 kg
(Day 1)
4-3
Terminé
Stanislav Shamshurin
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Yaroslav Yunka Strela Team (official) Gagné par points - 06:00
Juvenile NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
3-5
Terminé
Artur Solovevskij
Ze Radiola Team Sankt Petersburg
Musa Gazalapov CHECKMAT INTERNATIONAL Gagné par soumission