Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-50
Terminé
Sergej Nikitin
AF Academy
Gagné par points - 05:00
Gazimagomed Hangugov SubmissionTeamDagestan
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-50
Terminé
Ayub Ibragimhalilov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gagné par points
Abdul Ahmadov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-45
Terminé
Aleksey Chernyshev
Academy of Grappling
Evgenij Kuzmin AF Academy Gagné par soumission - 00:46
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-46
Terminé
Stepan Arkov
Strela Team (official)
Gagné par soumission - 02:46
Andrej Avetisov Academy of Grappling
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-47
Terminé
Evgenij Kuzmin
AF Academy
Gagné par points - 05:00
Samir Atlukhanov Gymnasium
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
6-55
Terminé
Artem Musaelyan
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Sajhan Mitaev AKHMAT JIU-JITSU Gagné par soumission - 03:01
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-48
Terminé
Marat Baytuganov
Academy of Grappling
Mikail Magomedov Agate team Gagné par soumission - 02:17
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
6-56
Terminé
Malsagov Muslim
AKHMAT JIU-JITSU
Gagné par points - 04:00
German Demichev Bjj Alex team
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-49
Terminé
Stepan Arkov
Strela Team (official)
Daniil Kuzmitskii Senna Fight Academy Gagné par points - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-52
Terminé
Gazimagomed Hangugov
SubmissionTeamDagestan
Magomed Malsagov AKHMAT JIU-JITSU Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
2-48
Terminé
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
EVOLVE BJJ
Gagné par soumission - 02:03
Levon Sharoyan CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-51
Terminé
Evgenij Kuzmin
AF Academy
Mikail Magomedov Agate team Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-45
Terminé
Tamerlan Vagapov
AKHMAT JIU-JITSU
Gagné par points - 05:00
Magomed Dzudzuev CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
2-49
Terminé
Bahalaev Ibragim
SPORT LIFE ACADEMY
Unknown User Salatgereev Agate team Gagné par soumission - 02:40
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-53
Terminé
Sergej Nikitin
AF Academy
Said Nabiev TOP TEAM FIGHT CLUB Gagné par points - 03:50
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-52
Terminé
Daniil Kuzmitskii
Senna Fight Academy
Gagné par points - 05:00
Ayub Ibragimhalilov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-46
Terminé
Amir Ragimov
Sergej Sincinov Gurza Team Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
2-50
Terminé
Aleksej Lekoncev
COSSACK LINE
Hizri Bagomedov CHECKMAT INTERNATIONAL Gagné par soumission - 00:28
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
2-51
Terminé
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
EVOLVE BJJ
Unknown User Salatgereev Agate team Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-47
Terminé
Stanislav Klybyk
Bjj Alex team
Gagné par points - 05:00
Artem Efimenko CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-53
Terminé
Evgenij Kuzmin
AF Academy
Ayub Ibragimhalilov TOP TEAM FIGHT CLUB Gagné par soumission - 02:40
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
2-52
Terminé
Hizri Bagomedov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Demid Zolin КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-54
Terminé
Mikail Magomedov
Agate team
Daniil Kuzmitskii Senna Fight Academy Gagné par soumission - 02:24
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-48
Terminé
Sergej Serebryakov
AF Academy
Gagné par soumission - 00:35
Gennadij Ivanov Academy of Grappling
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-49
Terminé
Tamerlan Vagapov
AKHMAT JIU-JITSU
Sergej Sincinov Gurza Team Gagné par points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-54
Terminé
Abdusamad Abdusamadov
Gagné par points - 06:00
Kirill Nesterov Academy of Grappling
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
2-53
Terminé
Unknown User Salatgereev
Agate team
Gagné par soumission - 01:48
Demid Zolin КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-50
Terminé
Stanislav Klybyk
Bjj Alex team
Gagné par soumission - 02:45
Sergej Serebryakov AF Academy
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
Terminé
Ivan Kabyshev
PHUKET TOP TEAM
Vasilii Barbashov -LION academy- Gagné par forfait - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
3-55
Terminé
Leonid Garbuzov
Gymnasium
Gagné par soumission
Raffael Movsesyan Academy of Grappling
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
3-56
Terminé
Georgii Sarkisov
Universal Jiu Jitsu
Gagné par décision - 06:00
Vladislav Razzhivin LUDUS ALLIANCE RUSSIA
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-51
Terminé
Sergej Sincinov
Gurza Team
Gagné par points - 05:00
Stanislav Klybyk Bjj Alex team