Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-50
완료됨
Sergej Nikitin
AF Academy
Won by points - 05:00
Gazimagomed Hangugov SubmissionTeamDagestan
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-50
완료됨
Ayub Ibragimhalilov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by points
Abdul Ahmadov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-45
완료됨
Aleksey Chernyshev
Academy of Grappling
Evgenij Kuzmin AF Academy Won by Submission - 00:46
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-46
완료됨
Stepan Arkov
Strela Team (official)
Won by Submission - 02:46
Andrej Avetisov Academy of Grappling
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-47
완료됨
Evgenij Kuzmin
AF Academy
Won by points - 05:00
Samir Atlukhanov Gymnasium
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
6-55
완료됨
Artem Musaelyan
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Sajhan Mitaev AKHMAT JIU-JITSU Won by Submission - 03:01
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-48
완료됨
Marat Baytuganov
Academy of Grappling
Mikail Magomedov Agate team Won by Submission - 02:17
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
6-56
완료됨
Malsagov Muslim
AKHMAT JIU-JITSU
Won by points - 04:00
German Demichev Bjj Alex team
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-49
완료됨
Stepan Arkov
Strela Team (official)
Daniil Kuzmitskii Senna Fight Academy Won by points - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-52
완료됨
Gazimagomed Hangugov
SubmissionTeamDagestan
Magomed Malsagov AKHMAT JIU-JITSU Won by points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
2-48
완료됨
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
EVOLVE BJJ
Won by Submission - 02:03
Levon Sharoyan CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-51
완료됨
Evgenij Kuzmin
AF Academy
Mikail Magomedov Agate team Won by points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-45
완료됨
Tamerlan Vagapov
AKHMAT JIU-JITSU
Won by points - 05:00
Magomed Dzudzuev CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
2-49
완료됨
Bahalaev Ibragim
SPORT LIFE ACADEMY
Unknown User Salatgereev Agate team Won by Submission - 02:40
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-53
완료됨
Sergej Nikitin
AF Academy
Said Nabiev TOP TEAM FIGHT CLUB Won by points - 03:50
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-52
완료됨
Daniil Kuzmitskii
Senna Fight Academy
Won by points - 05:00
Ayub Ibragimhalilov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-46
완료됨
Amir Ragimov
Sergej Sincinov Gurza Team Won by points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
2-50
완료됨
Aleksej Lekoncev
COSSACK LINE
Hizri Bagomedov CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 00:28
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
2-51
완료됨
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
EVOLVE BJJ
Unknown User Salatgereev Agate team Won by points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-47
완료됨
Stanislav Klybyk
Bjj Alex team
Won by points - 05:00
Artem Efimenko CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-53
완료됨
Evgenij Kuzmin
AF Academy
Ayub Ibragimhalilov TOP TEAM FIGHT CLUB Won by Submission - 02:40
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
2-52
완료됨
Hizri Bagomedov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Demid Zolin КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
3-54
완료됨
Mikail Magomedov
Agate team
Daniil Kuzmitskii Senna Fight Academy Won by Submission - 02:24
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-48
완료됨
Sergej Serebryakov
AF Academy
Won by Submission - 00:35
Gennadij Ivanov Academy of Grappling
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-49
완료됨
Tamerlan Vagapov
AKHMAT JIU-JITSU
Sergej Sincinov Gurza Team Won by points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-54
완료됨
Abdusamad Abdusamadov
Won by points - 06:00
Kirill Nesterov Academy of Grappling
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
2-53
완료됨
Unknown User Salatgereev
Agate team
Won by Submission - 01:48
Demid Zolin КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-50
완료됨
Stanislav Klybyk
Bjj Alex team
Won by Submission - 02:45
Sergej Serebryakov AF Academy
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
완료됨
Ivan Kabyshev
PHUKET TOP TEAM
Vasilii Barbashov -LION academy- Won by Walkover - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
3-55
완료됨
Leonid Garbuzov
Gymnasium
Won by Submission
Raffael Movsesyan Academy of Grappling
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
3-56
완료됨
Georgii Sarkisov
Universal Jiu Jitsu
Won by Decision - 06:00
Vladislav Razzhivin LUDUS ALLIANCE RUSSIA
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-51
완료됨
Sergej Sincinov
Gurza Team
Won by points - 05:00
Stanislav Klybyk Bjj Alex team