Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1)
1-10
終了
Islam Azizov
Strela Team (official)
Egor BELOBORODOV Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
Infant GI / White / 35 kg
(Day 1)
4-10
終了
Artem Buev
Strela Team (official)
Won by Submission - 00:49
Grigory Brezhnev Ludus GoJira
Junior GI / White / 35 kg
(Day 1)
6-11
終了
Soltan Gasratov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by points
Zaharov Vladislav Strela Team (official)
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1)
3-11
終了
Seroge Babayan
Bogdan Grappling School
Won by points - 03:00
Karen Gazoyan Gymnasium Zhukovka
Infant GI / White / 35 kg
(Day 1)
4-11
終了
Nikita Dolgov
Strela Team (official)
Won by Submission - 00:38
Oleg Karsakov BHJJC Togliatty
Kids III GI / White / 35 kg
(Day 1)
2-13
終了
Stepan Khvan
Bjj Alex team
Elisey Lapchenko Bogdan Grappling School Won by points - 03:00
Infant GI / White / 30 kg
(Day 1)
4-8
終了
Imam Osmaev
Won by Submission - 02:32
Taras Sheyhov Bjj Alex team
Junior GI / Grey and Yellow / 50 kg
(Day 1)
5-12
終了
Zurab Papaskua
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Oleg Shisterov Ludus Kazan Won by Submission - 02:13
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1)
1-11
終了
Daniil Antonov
Mikhail Staritsyn Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
Infant GI / White / 35 kg
(Day 1)
4-12
終了
Grigory Brezhnev
Ludus GoJira
Won by Submission - 01:58
Oleg Karsakov BHJJC Togliatty
Infant GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
2-15
終了
Roman Shutov
Bjj Alex team
Kirill Polyakov CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 04:00
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1)
3-12
終了
Denni Khatuev
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Unknown User Matvei Gracie Barra Ekaterinburg Won by Submission - 00:25
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1)
3-13
終了
Artyom Belenov
Supernova BJJ Academy
Won by points - 02:36
Ahmed Gaziev TOP TEAM FIGHT CLUB
Infant GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1)
5-13
終了
Vladislav Ivanov
Won by Submission - 03:25
David Arutyunov Bjj Alex team
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1)
1-12
終了
Stepan Yakushev
Bjj Alex team
Won by Submission
Egor BELOBORODOV Supernova BJJ Academy
Infant GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-14
終了
Egor Ivanov
Legend
Won by Submission - 01:06
Komron Mukimov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Kids III GI / White / 25 kg
(Day 1)
2-11
終了
Hasbulat TSITSIEV
Патриот Гудермес
DAMIR TSAGANOV Федерация грэпплинга Республики Калмыкия Won by points - 03:00
Junior GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1)
5-14
終了
Amal Akhtaev
BERKUT BJJ TEAM
Won by Submission - 01:22
Fedor Potapov Gymnasium Zhukovka
Infant GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-15
終了
Konstantin Ivanko
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Ilya Volovik Strela Team (official) Won by points - 04:00
Infant GI / White / 45+ kg
(Day 1)
1-15
終了
Vladimir Turin
НП КЕДР-Богородск
Won by Submission - 01:04
Unknown User Supernova BJJ Academy
Junior GI / Orange and Green / 40 kg
(Day 1)
5-15
終了
Sultamutov Magomedsapi
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Decision - 04:00
Unknown User Bjj Alex team
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1)
3-14
終了
TIMOFEI MAKOVEEV
Strela Team (official)
Seroge Babayan Bogdan Grappling School Won by points - 03:00
Kids III GI / White / 35 kg
(Day 1)
2-14
終了
Unknown User
Bogdan Grappling School
Won by points - 03:00
Elisey Lapchenko Bogdan Grappling School
Infant GI / White / 35 kg
(Day 1)
4-13
終了
Artem Buev
Strela Team (official)
Nikita Dolgov Strela Team (official) Won by Submission - 01:37
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1)
1-13
終了
Daniil Antonov
Egor BELOBORODOV Supernova BJJ Academy Won by Submission - 00:19
Junior GI / White / 45 kg
(Day 1)
6-13
終了
Anton Novotocinov
НП КЕДР-Богородск
Akhaev Magomed BERKUT BJJ TEAM Won by points - 01:01
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1)
3-15
終了
Unknown User Matvei
Gracie Barra Ekaterinburg
Artyom Belenov Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
Infant GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1)
5-16
終了
Dmitrii Muliak
Ludus Krasnodar
Jakov Postnikov Won by points - 04:00
Infant GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-16
終了
Komron Mukimov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Won by points - 04:00
Konstantin Ivanko RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Junior GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
6-16
終了
Dmitri Pribylov
Supernova BJJ Academy
Unknown User Strela Team (official) Won by points - 04:00
Infant GI / White / 45+ kg
(Day 1)
1-16
終了
Unknown User Martynenko
КСЕ "РОДЪ"
Won by points - 04:00
Nekrasov Artem Gracie Barra Ekaterinburg
Kids III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
3-18
終了
Alexey Timokhov
S.P.O.R.T. Generation
Won by points - 03:00
Yaroslav Tolmachev-Shustov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA