Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT NO - GI FEMALE / White / 50 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-1
완료됨
Sohiba Azizova
EVOLVE BJJ
Maria Odincova ZENIT TEAM Won by points - 05:00
JUNIOR NO - GI GIRLS / White & Grey / 47.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
10-1
완료됨
Viktoria Moksunova
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 02:24
Sofa Zukova BHJJ Russia
INFANT NO - GI GIRLS / White & Grey / 32.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
9-1
완료됨
Nelli Tsimbaluyk
Won by Submission - 01:00
Darina Kuzmenko BHJJ Russia
KIDS II NO - GI GIRLS / Colorful / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-1
완료됨
Anna Shishova
Strela Team (official)
Won by points - 02:00
Anna Eliseeva GFTEAM
ADULT NO - GI FEMALE / Brown & Black / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-1
완료됨
Ekaterina Kustikova
CrocChoke Team
Olesia Zhuravleva BHJJ Russia Won by Submission - 01:34
INFANT NO - GI GIRLS / White & Grey / 32.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
9-2
완료됨
Sonya Bek
СК Медведь (Екатеринбург)
Won by points - 04:00
Dinara Miftahova CHECKMAT INTERNATIONAL
JUNIOR NO - GI GIRLS / White & Grey / 47.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
10-2
완료됨
Arina Kasenova
Brasa Russia
Won by points - 04:00
Maria Babaeva Strela Team (official)
ADULT NO - GI FEMALE / Blue & Purple / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-1
완료됨
Margarita Shishova
Strela Team (official)
Polina Titarenko LEGION SPB Won by Submission - 02:25
ADULT NO - GI FEMALE / Blue & Purple / 70 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-2
완료됨
Tatiana Tabelskaya
10th Planet Saint-Petersburg
Won by Submission - 02:00
Leila Lisickaya Budo-Center
KIDS III NO - GI GIRLS / White / 27.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-1
완료됨
Kira Koleckina
Fight Zone Team
Won by Submission - 03:00
Valeria Rovinskaa ZENIT TEAM
JUVENILE NO - GI GIRLS / Blue / 50 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-2
완료됨
Ksenia Koval
KATRAN JJ
Zarina Rozbaeva ZR Team Hungary Won by points - 04:00
KIDS I NO - GI / White / 22 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-4
완료됨
Magomedrasul Gamzaev
Pridebjj
Avrora Terenikova CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 02:00
TEEN NO - GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 52.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-2
완료됨
Lada Sincova
Strela Team (official)
Albina Rozbaeva ZR Team Hungary Won by points - 04:00
KIDS II NO - GI / White / 27 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-4
완료됨
Umar Umaev
AKHMAT JIU-JITSU
Won by points - 02:00
Matvej Novickij BHJJ Russia
ADULT NO - GI FEMALE / White / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-1
완료됨
Anastasia Slobodcenko
ZENIT TEAM
Anastasia Chetverova Strela Team (official) Won by points - 05:00
KIDS III NO - GI GIRLS / Grey and Yellow / 27.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-2
완료됨
Margarita Radulevic
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Kemenova Veronika BHJJ Russia Won by Submission - 01:06
TEEN NO - GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 52.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-3
완료됨
Viktoria Obogrelova
CHECKMAT INTERNATIONAL
Kira Efimenko KATRAN JJ Won by Submission - 00:34
ADULT NO - GI FEMALE / White / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
완료됨
Elena Pachganova
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Walkover - 03:00
Olga Vorogushina Strela Team (official)
TEEN NO - GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 62.5+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
9-5
완료됨
Anastasia Zinchenko
СК Медведь
Won by points - 04:00
Darina Hugaeva Fight & Fitness
KIDS III NO - GI GIRLS / Grey and Yellow / 32.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-2
완료됨
Yana Egoshina
BHJJ Russia
Won by points - 03:00
Evangelina Vaganova S.P.O.R.T. Generation
TEEN NO - GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 57.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-3
완료됨
Varvara Kuznechina
KATRAN JJ
Ekaterina Konstantinova BHJJ Russia Won by Submission - 00:33
ADULT NO - GI FEMALE / Blue & Purple / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-2
완료됨
Dana Bratkova
Dragon's Den Russia
Won by points - 06:00
Alina Gordiychuk GFTEAM
KIDS II NO - GI GIRLS / Colorful / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-2
완료됨
Anna Shishova
Strela Team (official)
Anzelina Cudakova Strela Team (official) Won by points - 02:00
TEEN NO - GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 52.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-4
완료됨
Sofa Samsonova
ZENIT TEAM
Won by Submission - 00:54
Maria Stepanova GFTEAM
ADULT NO - GI FEMALE / Blue & Purple / 70 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-3
완료됨
Alsu Yanshina
Strela Team (official)
Won by Submission - 05:05
Alena Pimenova Piratas BJJ Academy
TEEN NO - GI GIRLS / White & Grey / 52.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
10-5
완료됨
Zlata Bolsesapova
Strela Team (official)
Won by points - 04:00
Zhelezcova Nelli ICON INTERNATIONAL
TEEN NO - GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 52.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-5
완료됨
Albina Rozbaeva
ZR Team Hungary
Kira Efimenko KATRAN JJ Won by points - 04:00
JUNIOR NO - GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 42.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-4
완료됨
Goloeva Sofia
Strela Team (official)
Won by Submission - 02:47
Asmina Kismahova Wild Division JJ Academy
ADULT NO - GI FEMALE / White / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-2
완료됨
Anastasia Chetverova
Strela Team (official)
Juliya Shiverskaya Frota Team Nogueira Won by Submission - 00:54
INFANT NO - GI GIRLS / White & Grey / 32.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
9-3
완료됨
Darina Kuzmenko
BHJJ Russia
Won by points - 04:00
Dinara Miftahova CHECKMAT INTERNATIONAL
KIDS I NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-5
완료됨
Timofej Babec
BHJJ Russia
Won by points - 01:32
Nurulla Radjabov Agate team
JUNIOR NO - GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 42.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-5
완료됨
Kseniya Terekhova
Strela Team (official)
Won by points - 04:00
Anastasia Balaganskaia Frota Team Nogueira