Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / Brown / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-38
완료됨
Artur Ustarhanov
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Ramazan Shihshabekov TOP TEAM FIGHT CLUB Won by Submission - 03:08
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
4-33
완료됨
Umar Gaisumov
Team Nogueira Dubai
Won by points - 06:00
Vladimir Solomonov CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT GI / Brown / 80 kg
(DAY 5 - GI)
6-30
완료됨
Ilez Khashagulgov
Brasa Russia
Eduard Dimura ZR Team Hungary Won by points - 06:00
ADULT GI / Purple / 75 kg
(DAY 5 - GI)
7-31
완료됨
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Gaziev Gazimagomed UNIVERSAL FIGHTERS Won by points - 06:00
ADULT GI / Black / 65 kg
(DAY 5 - GI)
5-28
완료됨
Jonas Andrade
PSLPB CICERO COSTHA
Won by points - 06:00
Yuri Hendrex Assuncao Soares PSLPB CICERO COSTHA
ADULT GI / Black / 80 kg
(DAY 5 - GI)
9-32
완료됨
Nikolay Salmin
Strela Team (official)
Won by Decision - 06:00
Pavel Isaev EVOLVE BJJ
ADULT GI / Black / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
8-28
완료됨
GUILHERME GUEDES
Amiri Guard Sports Club
Eldar Sayidov Agate team Won by Submission - 03:33
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-27
완료됨
Shukrullo Mamasoliev
Team Boymurodov
Egor Ignatov Fight & Fitness Won by points - 05:00
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-35
완료됨
Sevlan Dzhafarov
Gojira team
Won by Submission - 04:33
Mansur Shidaev Brasa Russia
ADULT GI / Black / 75 kg
(DAY 5 - GI)
8-32
완료됨
Romao Carvalho
ZR Team Hungary
Won by points - 06:00
Mikhail Vasilenko Strela Team (official)
ADULT GI / Brown / 70 kg
(DAY 5 - GI)
7-35
완료됨
Kurban Kadiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by Submission - 04:01
Azat Sabitov Strela Team (official)
ADULT GI / Purple / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-26
완료됨
Muhammadjon Khojaev
Dushanbe Olympic Reserve Sports School - 2
Won by points - 06:00
Islam Daciev Agate team
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 5 - GI)
4-30
완료됨
Sabir Medzhidov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Magomed Khiramagomedov Agate team Won by Submission - 02:46
ADULT GI / Brown / 95 kg
(DAY 5 - GI)
10-30
완료됨
Bilal Kurbabagamaev
Agate team
Won by points - 06:00
Evgenij Ivanchenko Strela Team (official)
ADULT GI / Brown / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-39
완료됨
Ramazan Shihshabekov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Uvajs Nazuev UNIVERSAL FIGHTERS Won by Decision
ADULT GI / Purple / 70 kg
(DAY 5 - GI)
9-27
완료됨
Qosimjon Sufiev
Team Boymurodov
Alil Gaziev Agate team Won by Submission - 00:55
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
5-29
완료됨
Magomed Dzamaldinov
UNIVERSAL FIGHTERS
Won by points - 05:00
Kozin Fedor Strela Team (official)
ADULT GI / Brown / 70 kg
(DAY 5 - GI)
7-36
완료됨
Mazid Kurahov
Agate team
Dalgat Osmanov TOP TEAM FIGHT CLUB Won by Submission - 01:11
ADULT GI / Purple / 80 kg
(DAY 5 - GI)
10-27
완료됨
Davud Magomedov
Agate team
Gamzat Saidov Agate team Won by points - 06:00
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-28
완료됨
Ramazan Mameev
FLOW RUSSIA
Osman Isaev Agate team Won by points - 05:00
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-36
완료됨
Yaroslav Protovchanskiy
Piratas BJJ Academy
Mansur Shidaev Brasa Russia Won by Submission - 01:20
ADULT GI / Purple / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-27
완료됨
Yaroslav Rymashevsky
Strela Team (official)
Won by Submission - 00:26
Samoil Miroev Strela Team (official)
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
4-34
완료됨
German Dekker
Strela Team (official)
Won by points - 06:00
Makar Larionov S.P.O.R.T. Generation
ADULT GI / Brown / 80 kg
(DAY 5 - GI)
6-31
완료됨
Konstantin Tevs
Strela Team (official)
Dmitry Timofeev Gojira team Won by points - 06:00
ADULT GI / Brown / 60 kg
(DAY 5 - GI)
9-30
완료됨
Roman Lyamenov
LION ACADEMY
Won by points - 06:00
Dinar Akmurzin Frota Team Nogueira
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
5-31
완료됨
David Abdulkerimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by Disqualification (disqualification) - 02:15
Mikail Kartoev Agate team
ADULT GI / Brown / 95 kg
(DAY 5 - GI)
10-31
완료됨
Alexandr Silaev
GFTEAM
Evgenij Ivanchenko Strela Team (official) Won by Submission - 02:37
ADULT GI / Black / 75 kg
(DAY 5 - GI)
8-33
완료됨
Abubakar Khadaev
Davi Ramos JJ Academy
Won by Submission - 03:04
Mikhail Vasilenko Strela Team (official)
ADULT GI / Brown / 60 kg
(DAY 5 - GI)
9-31
완료됨
Aroslav Rudenko
Strela Team (official)
Won by Submission - 01:01
Edgar Ismuhametov Budo-Center
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-29
완료됨
Samil Magomedaliev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by points - 05:00
Egor Ignatov Fight & Fitness
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
5-30
완료됨
Radzab Sahbolatov
Agate team
Won by Submission - 00:24
Magomed Dzamaldinov UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
4-35
완료됨
Nadir Salatgereev
KAYLAS TEAM
Won by points - 06:00
Zaur Bagomedov MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA