Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / Brown / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-38
Gotowy
Artur Ustarhanov
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Ramazan Shihshabekov TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:08
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
4-33
Gotowy
Umar Gaisumov
Team Nogueira Dubai
Wygrana na punkty - 06:00
Vladimir Solomonov CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT GI / Brown / 80 kg
(DAY 5 - GI)
6-30
Gotowy
Ilez Khashagulgov
Brasa Russia
Eduard Dimura ZR Team Hungary Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Purple / 75 kg
(DAY 5 - GI)
7-31
Gotowy
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Gaziev Gazimagomed UNIVERSAL FIGHTERS Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Black / 65 kg
(DAY 5 - GI)
5-28
Gotowy
Jonas Andrade
PSLPB CICERO COSTHA
Wygrana na punkty - 06:00
Yuri Hendrex Assuncao Soares PSLPB CICERO COSTHA
ADULT GI / Black / 80 kg
(DAY 5 - GI)
9-32
Gotowy
Nikolay Salmin
Strela Team (official)
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Pavel Isaev EVOLVE BJJ
ADULT GI / Black / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
8-28
Gotowy
GUILHERME GUEDES
Amiri Guard Sports Club
Eldar Sayidov Agate team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-27
Gotowy
Shukrullo Mamasoliev
Team Boymurodov
Egor Ignatov Fight & Fitness Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-35
Gotowy
Sevlan Dzhafarov
Gojira team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:33
Mansur Shidaev Brasa Russia
ADULT GI / Black / 75 kg
(DAY 5 - GI)
8-32
Gotowy
Romao Carvalho
ZR Team Hungary
Wygrana na punkty - 06:00
Mikhail Vasilenko Strela Team (official)
ADULT GI / Brown / 70 kg
(DAY 5 - GI)
7-35
Gotowy
Kurban Kadiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
Azat Sabitov Strela Team (official)
ADULT GI / Purple / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-26
Gotowy
Muhammadjon Khojaev
Dushanbe Olympic Reserve Sports School - 2
Wygrana na punkty - 06:00
Islam Daciev Agate team
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 5 - GI)
4-30
Gotowy
Sabir Medzhidov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Magomed Khiramagomedov Agate team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
ADULT GI / Brown / 95 kg
(DAY 5 - GI)
10-30
Gotowy
Bilal Kurbabagamaev
Agate team
Wygrana na punkty - 06:00
Evgenij Ivanchenko Strela Team (official)
ADULT GI / Brown / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-39
Gotowy
Ramazan Shihshabekov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Uvajs Nazuev UNIVERSAL FIGHTERS Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
ADULT GI / Purple / 70 kg
(DAY 5 - GI)
9-27
Gotowy
Qosimjon Sufiev
Team Boymurodov
Alil Gaziev Agate team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
5-29
Gotowy
Magomed Dzamaldinov
UNIVERSAL FIGHTERS
Wygrana na punkty - 05:00
Kozin Fedor Strela Team (official)
ADULT GI / Brown / 70 kg
(DAY 5 - GI)
7-36
Gotowy
Mazid Kurahov
Agate team
Dalgat Osmanov TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
ADULT GI / Purple / 80 kg
(DAY 5 - GI)
10-27
Gotowy
Davud Magomedov
Agate team
Gamzat Saidov Agate team Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-28
Gotowy
Ramazan Mameev
FLOW RUSSIA
Osman Isaev Agate team Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-36
Gotowy
Yaroslav Protovchanskiy
Piratas BJJ Academy
Mansur Shidaev Brasa Russia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
ADULT GI / Purple / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-27
Gotowy
Yaroslav Rymashevsky
Strela Team (official)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Samoil Miroev Strela Team (official)
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
4-34
Gotowy
German Dekker
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 06:00
Makar Larionov S.P.O.R.T. Generation
ADULT GI / Brown / 80 kg
(DAY 5 - GI)
6-31
Gotowy
Konstantin Tevs
Strela Team (official)
Dmitry Timofeev Gojira team Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Brown / 60 kg
(DAY 5 - GI)
9-30
Gotowy
Roman Lyamenov
LION ACADEMY
Wygrana na punkty - 06:00
Dinar Akmurzin Frota Team Nogueira
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
5-31
Gotowy
David Abdulkerimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:15
Mikail Kartoev Agate team
ADULT GI / Brown / 95 kg
(DAY 5 - GI)
10-31
Gotowy
Alexandr Silaev
GFTEAM
Evgenij Ivanchenko Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
ADULT GI / Black / 75 kg
(DAY 5 - GI)
8-33
Gotowy
Abubakar Khadaev
Davi Ramos JJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Mikhail Vasilenko Strela Team (official)
ADULT GI / Brown / 60 kg
(DAY 5 - GI)
9-31
Gotowy
Aroslav Rudenko
Strela Team (official)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Edgar Ismuhametov Budo-Center
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-29
Gotowy
Samil Magomedaliev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Wygrana na punkty - 05:00
Egor Ignatov Fight & Fitness
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
5-30
Gotowy
Radzab Sahbolatov
Agate team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Magomed Dzamaldinov UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
4-35
Gotowy
Nadir Salatgereev
KAYLAS TEAM
Wygrana na punkty - 06:00
Zaur Bagomedov MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA