Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / Black / 80 kg
(DAY 5 - GI)
9-33
Gotowy
Artur Osipov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Idris Omarov UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT GI / Brown / 95 kg
(DAY 5 - GI)
Gotowy
Mukhamed Urusov
Fight Zone Team
Bilal Kurbabagamaev Agate team Wygrana walkowerem
ADULT GI / Purple / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-28
Gotowy
Unknown User
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 06:00
Muhammadjon Khojaev Dushanbe Olympic Reserve Sports School - 2
ADULT GI / Black / 75 kg
(DAY 5 - GI)
8-34
Gotowy
Marcelo Montanagna
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Romao Carvalho ZR Team Hungary
YOUTH ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 5 - GI)
7-37
Gotowy
Ramazan Amaev
Agate team
Achabaev Shamil UNIVERSAL FIGHTERS Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Brown / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-40
Gotowy
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Gadzhi Kharkharov UNIVERSAL FIGHTERS Wygrana na punkty - 06:00
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
5-32
Gotowy
Magomed Akhmedibirov
Agate team
Vladislav Garcev CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Purple / 65 kg
(DAY 5 - GI)
3-32
Gotowy
Shamil Musaev
UNIVERSAL FIGHTERS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:25
Nikita Krasnikov ZR Team Hungary
ADULT GI / Brown / 80 kg
(DAY 5 - GI)
6-32
Gotowy
Ilez Khashagulgov
Brasa Russia
Wygrana na punkty - 06:00
Konstantin Tevs Strela Team (official)
YOUTH ABSOLUTE GI / Purple & Brown
(DAY 5 - GI)
10-32
Gotowy
Abdurahmoni Bahromjon
Team Boymurodov
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Denis Shelukhanov GFTEAM
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
5-33
Gotowy
Dmitry Khromenkov
187 BJJ
Imam Dzamirzeev TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Black / 80 kg
(DAY 5 - GI)
9-34
Gotowy
Pavel Isaev
EVOLVE BJJ
Wygrana na punkty - 06:00
Idris Omarov UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT GI / Brown / 65 kg
(DAY 5 - GI)
2-31
Gotowy
Temeev Gasan
UNIVERSAL FIGHTERS
Wygrana na punkty - 06:00
Sergey Drobey Strela Team (official)
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-37
Gotowy
Islam Bagomedov
Agate team
Wygrana na punkty - 06:00
Sevlan Dzhafarov Gojira team
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
4-36
Gotowy
Gyulmagomed Gyulmagomedov
UNIVERSAL FIGHTERS
Demid Zolin Gojira team Wygrana na punkty - 06:00
YOUTH ABSOLUTE GI / Purple & Brown
(DAY 5 - GI)
8-35
Gotowy
SAID BATAEV
Vladislav Safonov Dragon's Den Russia Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-30
Gotowy
Ramazan Mameev
FLOW RUSSIA
Egor Ignatov Fight & Fitness Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Brown / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-41
Gotowy
Ramazan Shihshabekov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Genadii Kolev MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
YOUTH ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 5 - GI)
7-39
Gotowy
Roman Ivashchenko
Strela Team (official)
Rasul Abdulvadudov Agate team Wygrana na punkty - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
5-34
Gotowy
Radzab Sahbolatov
Agate team
Wygrana na punkty - 05:00
David Abdulkerimov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
4-37
Gotowy
Umar Gaisumov
Team Nogueira Dubai
German Dekker Strela Team (official) Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Purple / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-29
Gotowy
Samoil Miroev
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 06:00
Muhammadjon Khojaev Dushanbe Olympic Reserve Sports School - 2
ADULT GI / Brown / 80 kg
(DAY 5 - GI)
6-33
Gotowy
Eduard Dimura
ZR Team Hungary
Wygrana na punkty - 06:00
Dmitry Timofeev Gojira team
YOUTH ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 5 - GI)
7-38
Gotowy
Maksim Kuzin
Frota Team Nogueira
Omar Babaev Agate team Wygrana na punkty - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / Purple & Brown
(DAY 5 - GI)
8-36
Gotowy
Anton Dolgolikov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Danila Poterya LION ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
ADULT GI / Brown / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-42
Gotowy
Uvajs Nazuev
UNIVERSAL FIGHTERS
Gadzhi Kharkharov UNIVERSAL FIGHTERS Wygrane przez Poddanie (submission)
ADULT GI / Purple / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-30
Gotowy
Yaroslav Rymashevsky
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 06:00
Unknown User Strela Team (official)
ADULT GI / Black / 80 kg
(DAY 5 - GI)
9-35
Gotowy
Nikolay Salmin
Strela Team (official)
Artur Osipov CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Black / 95 kg
(DAY 5 - GI)
6-34
Gotowy
Zajnutdin Salahbekov
Agate team
Thiago Sa CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
5-35
Gotowy
Vladislav Garcev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Imam Dzamirzeev TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrana na punkty - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / Purple & Brown
(DAY 5 - GI)
10-33
Gotowy
Demid Zolin
Gojira team
Wygrana na punkty - 06:00
Unknown User Strela Team (official)
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-31
Gotowy
Osman Isaev
Agate team
Wygrana na punkty - 05:00
Samil Magomedaliev TOP TEAM FIGHT CLUB