Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / Black / 80 kg
(DAY 5 - GI)
9-33
Završeno
Artur Osipov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobedio Završnicom - 01:32
Idris Omarov UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT GI / Brown / 95 kg
(DAY 5 - GI)
Završeno
Mukhamed Urusov
Fight Zone Team
Bilal Kurbabagamaev Agate team Pobeda bez borbe
ADULT GI / Purple / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-28
Završeno
Unknown User
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 06:00
Muhammadjon Khojaev Dushanbe Olympic Reserve Sports School - 2
ADULT GI / Black / 75 kg
(DAY 5 - GI)
8-34
Završeno
Marcelo Montanagna
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobedio Završnicom - 00:10
Romao Carvalho ZR Team Hungary
YOUTH ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 5 - GI)
7-37
Završeno
Ramazan Amaev
Agate team
Achabaev Shamil UNIVERSAL FIGHTERS Pobeda po poenima - 05:00
ADULT GI / Brown / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-40
Završeno
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Gadzhi Kharkharov UNIVERSAL FIGHTERS Pobeda po poenima - 06:00
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
5-32
Završeno
Magomed Akhmedibirov
Agate team
Vladislav Garcev CHECKMAT INTERNATIONAL Pobeda po poenima - 05:00
ADULT GI / Purple / 65 kg
(DAY 5 - GI)
3-32
Završeno
Shamil Musaev
UNIVERSAL FIGHTERS
Pobedio Završnicom - 04:25
Nikita Krasnikov ZR Team Hungary
ADULT GI / Brown / 80 kg
(DAY 5 - GI)
6-32
Završeno
Ilez Khashagulgov
Brasa Russia
Pobeda po poenima - 06:00
Konstantin Tevs Strela Team (official)
YOUTH ABSOLUTE GI / Purple & Brown
(DAY 5 - GI)
10-32
Završeno
Abdurahmoni Bahromjon
Team Boymurodov
Pobedio Završnicom - 00:54
Denis Shelukhanov GFTEAM
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
5-33
Završeno
Dmitry Khromenkov
187 BJJ
Imam Dzamirzeev TOP TEAM FIGHT CLUB Pobeda po poenima - 05:00
ADULT GI / Black / 80 kg
(DAY 5 - GI)
9-34
Završeno
Pavel Isaev
EVOLVE BJJ
Pobeda po poenima - 06:00
Idris Omarov UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT GI / Brown / 65 kg
(DAY 5 - GI)
2-31
Završeno
Temeev Gasan
UNIVERSAL FIGHTERS
Pobeda po poenima - 06:00
Sergey Drobey Strela Team (official)
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-37
Završeno
Islam Bagomedov
Agate team
Pobeda po poenima - 06:00
Sevlan Dzhafarov Gojira team
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
4-36
Završeno
Gyulmagomed Gyulmagomedov
UNIVERSAL FIGHTERS
Demid Zolin Gojira team Pobeda po poenima - 06:00
YOUTH ABSOLUTE GI / Purple & Brown
(DAY 5 - GI)
8-35
Završeno
SAID BATAEV
Vladislav Safonov Dragon's Den Russia Pobeda po poenima - 06:00
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-30
Završeno
Ramazan Mameev
FLOW RUSSIA
Egor Ignatov Fight & Fitness Pobeda po poenima - 05:00
ADULT GI / Brown / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-41
Završeno
Ramazan Shihshabekov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Pobedio Završnicom - 02:42
Genadii Kolev MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
YOUTH ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 5 - GI)
7-39
Završeno
Roman Ivashchenko
Strela Team (official)
Rasul Abdulvadudov Agate team Pobeda po poenima - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
5-34
Završeno
Radzab Sahbolatov
Agate team
Pobeda po poenima - 05:00
David Abdulkerimov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
4-37
Završeno
Umar Gaisumov
Team Nogueira Dubai
German Dekker Strela Team (official) Pobeda po poenima - 06:00
ADULT GI / Purple / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-29
Završeno
Samoil Miroev
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 06:00
Muhammadjon Khojaev Dushanbe Olympic Reserve Sports School - 2
ADULT GI / Brown / 80 kg
(DAY 5 - GI)
6-33
Završeno
Eduard Dimura
ZR Team Hungary
Pobeda po poenima - 06:00
Dmitry Timofeev Gojira team
YOUTH ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 5 - GI)
7-38
Završeno
Maksim Kuzin
Frota Team Nogueira
Omar Babaev Agate team Pobeda po poenima - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / Purple & Brown
(DAY 5 - GI)
8-36
Završeno
Anton Dolgolikov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Danila Poterya LION ACADEMY Pobedio Završnicom - 00:26
ADULT GI / Brown / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-42
Završeno
Uvajs Nazuev
UNIVERSAL FIGHTERS
Gadzhi Kharkharov UNIVERSAL FIGHTERS Pobedio Završnicom
ADULT GI / Purple / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-30
Završeno
Yaroslav Rymashevsky
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 06:00
Unknown User Strela Team (official)
ADULT GI / Black / 80 kg
(DAY 5 - GI)
9-35
Završeno
Nikolay Salmin
Strela Team (official)
Artur Osipov CHECKMAT INTERNATIONAL Pobeda po poenima - 06:00
ADULT GI / Black / 95 kg
(DAY 5 - GI)
6-34
Završeno
Zajnutdin Salahbekov
Agate team
Thiago Sa CHECKMAT INTERNATIONAL Pobedio Završnicom - 03:37
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
5-35
Završeno
Vladislav Garcev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Imam Dzamirzeev TOP TEAM FIGHT CLUB Pobeda po poenima - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / Purple & Brown
(DAY 5 - GI)
10-33
Završeno
Demid Zolin
Gojira team
Pobeda po poenima - 06:00
Unknown User Strela Team (official)
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-31
Završeno
Osman Isaev
Agate team
Pobeda po poenima - 05:00
Samil Magomedaliev TOP TEAM FIGHT CLUB