Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
Završeno
Islam Bagomedov
Agate team
Sevlan Dzhafarov Gojira team Pobeda bez borbe - 03:01
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 5 - GI)
4-46
Završeno
Ramazan Shihshabekov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Dmitry Timofeev Gojira team Pobedio Završnicom - 01:35
ADULT ABSOLUTE GI / Black
(DAY 5 - GI)
5-37
Završeno
Samat Aitpanbet
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Yuri Hendrex Assuncao Soares PSLPB CICERO COSTHA Pobedio Završnicom - 03:46
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 5 - GI)
3-41
Završeno
Dalgat Osmanov
TOP TEAM FIGHT CLUB
ARTEM KAIGARODOV BJJ.Parnas Pobedio Završnicom - 03:21
ADULT ABSOLUTE GI / Black
(DAY 5 - GI)
5-39
Završeno
Marcelo Montanagna
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobedio Završnicom - 01:06
Abubakar Khadaev Davi Ramos JJ Academy
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 5 - GI)
Završeno
Allahverdi Ashurbekov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Uvajs Nazuev UNIVERSAL FIGHTERS Pobeda bez borbe
ADULT ABSOLUTE GI / Black
(DAY 5 - GI)
6-37
Završeno
Nikolay Salmin
Strela Team (official)
Thiago Sa CHECKMAT INTERNATIONAL Pobeda po poenima - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Black
(DAY 5 - GI)
5-38
Završeno
Yuri Hendrex Assuncao Soares
PSLPB CICERO COSTHA
Pobedio Završnicom - 01:08
Jonas Andrade PSLPB CICERO COSTHA
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
2-37
Završeno
Islam Ashabov
Agate team
Pobedio Završnicom - 04:31
Amirhan Gudanatov Brasa Russia
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 5 - GI)
4-47
Završeno
Evgenij Ivanchenko
Strela Team (official)
Mukhamed Urusov Fight Zone Team Pobeda po poenima - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Black
(DAY 5 - GI)
6-38
Završeno
Pavel Isaev
EVOLVE BJJ
GUILHERME GUEDES Amiri Guard Sports Club Pobedio Završnicom - 03:39
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
1-52
Završeno
Samoil Miroev
Strela Team (official)
Sultan Sharipov Agate team Pobeda po poenima - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
2-38
Završeno
German Dekker
Strela Team (official)
Magomed Israpov Agate team Pobedio Završnicom - 01:24
ADULT ABSOLUTE GI / Black
(DAY 5 - GI)
5-40
Završeno
Yuri Hendrex Assuncao Soares
PSLPB CICERO COSTHA
Pobedio Završnicom - 00:42
Marcelo Montanagna CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 5 - GI)
3-42
Završeno
Kurban Kadiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Pobeda po poenima - 06:00
ARTEM KAIGARODOV BJJ.Parnas
ADULT ABSOLUTE GI / Black
(DAY 5 - GI)
6-39
Završeno
Thiago Sa
CHECKMAT INTERNATIONAL
GUILHERME GUEDES Amiri Guard Sports Club Pobedio Odlukom
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 5 - GI)
4-48
Završeno
Dmitry Timofeev
Gojira team
Pobedio Završnicom - 05:48
Amirhan Gitinamagomedov UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
1-53
Završeno
Vladislav Safonov
Dragon's Den Russia
Alil Gaziev Agate team Pobeda po poenima - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Black
(DAY 5 - GI)
6-40
Završeno
Marcelo Montanagna
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobedio Odlukom
Thiago Sa CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
2-39
Završeno
Davud Magomedov
Agate team
Pobeda po poenima - 06:00
Sevlan Dzhafarov Gojira team
ADULT ABSOLUTE GI / Black
(DAY 5 - GI)
5-41
Završeno
Yuri Hendrex Assuncao Soares
PSLPB CICERO COSTHA
GUILHERME GUEDES Amiri Guard Sports Club Pobedio Završnicom - 01:58
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
Završeno
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Pobeda bez borbe
Ruslan Magomedov Agate team
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 5 - GI)
3-43
Završeno
Uvajs Nazuev
UNIVERSAL FIGHTERS
Ilez Khashagulgov Brasa Russia Pobedio Odlukom - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
2-40
Završeno
Islam Ashabov
Agate team
Pobeda po poenima - 06:00
Magomed Israpov Agate team
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
1-54
Završeno
Gaziev Gazimagomed
UNIVERSAL FIGHTERS
Pobedio Završnicom - 00:58
Gamzat Saidov Agate team
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 5 - GI)
4-49
Završeno
Mukhamed Urusov
Fight Zone Team
Vladimir Blyum Gojira team Pobeda po poenima - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 5 - GI)
4-50
Završeno
Dmitry Timofeev
Gojira team
Vladimir Blyum Gojira team Pobedio Završnicom - 00:10
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
1-55
Završeno
Sultan Sharipov
Agate team
Pobedio Završnicom - 03:10
Alil Gaziev Agate team
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
Završeno
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Pobeda bez borbe
Gaziev Gazimagomed UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
2-41
Završeno
Davud Magomedov
Agate team
Pobedio Završnicom - 01:38
Islam Ashabov Agate team
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
1-56
Završeno
Sultan Sharipov
Agate team
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV UNIVERSAL FIGHTERS Pobedio Završnicom - 01:15
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 5 - GI)
3-44
Završeno
Kurban Kadiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Pobedio Završnicom - 03:49
Ilez Khashagulgov Brasa Russia