Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / Purple / 75 kg
(DAY 5 - GI)
7-30
Gotowy
Bekhan Umarov
Agate team
Wygrana na punkty - 06:00
Nikita Zubkov Strela Team (official)
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-31
Gotowy
Islam Bagomedov
Agate team
Wygrana na punkty - 06:00
Murat Hasanov Fight Zone Team
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-32
Gotowy
Sevlan Dzhafarov
Gojira team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
Arbi Begiev Agate team
ADULT GI / Brown / 95 kg
(DAY 5 - GI)
10-28
Gotowy
Alexandr Silaev
GFTEAM
Wygrana na punkty - 06:00
Samil Shapiev UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT GI / Brown / 80 kg
(DAY 5 - GI)
6-28
Gotowy
Konstantin Tevs
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 06:00
Saip Ibragimov Agate team
ADULT GI / Brown / 75 kg
(DAY 5 - GI)
5-24
Gotowy
Allahverdi Ashurbekov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Amirhan Gitinamagomedov UNIVERSAL FIGHTERS Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Purple / 70 kg
(DAY 5 - GI)
9-25
Gotowy
Alil Gaziev
Agate team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Manuk Grigoryan 187 BJJ
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 5 - GI)
4-28
Gotowy
Ivan Bezborodko
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Magomed Khiramagomedov Agate team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:23
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-24
Gotowy
Ramazan Mameev
FLOW RUSSIA
Wygrana na punkty - 05:00
Mihail Vorobev Gymnasium
ADULT GI / Blue / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-22
Gotowy
Aleksej Gubskij
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 05:00
Samil Osmanov UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT GI / Brown / 60 kg
(DAY 5 - GI)
9-28
Gotowy
Aroslav Rudenko
Strela Team (official)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Roman Lyamenov LION ACADEMY
ADULT GI / Brown / 70 kg
(DAY 5 - GI)
7-33
Gotowy
Kurban Kadiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Mazid Kurahov Agate team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-33
Gotowy
Nikolaj Bogdanov
Frota Team Nogueira
Mansur Shidaev Brasa Russia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
ADULT GI / Black / 75 kg
(DAY 5 - GI)
8-30
Gotowy
Bogdan Sadukha
BJJ39
Romao Carvalho ZR Team Hungary Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
4-31
Gotowy
Sultan Murtazaliev
UNIVERSAL FIGHTERS
German Dekker Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
ADULT GI / Purple / 95 kg
(DAY 5 - GI)
6-25
Gotowy
Islam Ashabov
Agate team
Wygrana na punkty - 06:00
Amirhan Gudanatov Brasa Russia
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 5 - GI)
4-29
Gotowy
Rasul Gasanguseinov
UNIVERSAL FIGHTERS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:12
Ivan Bezborodko MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-25
Gotowy
Musa Azizov
Piratas BJJ Academy
Osman Isaev Agate team Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Brown / 80 kg
(DAY 5 - GI)
6-29
Gotowy
Dmitry Timofeev
Gojira team
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Yura Kuznetsov CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT GI / Purple / 80 kg
(DAY 5 - GI)
10-26
Gotowy
Ivan Litin
Strela Team (official)
Kamal Tulparov Agate team Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Purple / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-25
Gotowy
Zhyldyzbek Abylbekov
Samoil Miroev Strela Team (official) Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Black / 65 kg
(DAY 5 - GI)
5-27
Gotowy
Unknown User
Gymnasium
Domash Etezov Universal Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
ADULT GI / Brown / 70 kg
(DAY 5 - GI)
7-34
Gotowy
Azat Sabitov
Strela Team (official)
Dalgat Osmanov TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-34
Gotowy
Yaroslav Protovchanskiy
Piratas BJJ Academy
Islam Bagomedov Agate team Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Purple / 70 kg
(DAY 5 - GI)
9-26
Gotowy
Musa Musaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Manuk Grigoryan 187 BJJ Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Brown / 60 kg
(DAY 5 - GI)
9-29
Gotowy
Edgar Ismuhametov
Budo-Center
Wygrana na punkty - 06:00
Dinar Akmurzin Frota Team Nogueira
ADULT GI / Purple / 60 kg
(DAY 5 - GI)
Gotowy
Unknown User
Universal Jiu Jitsu
Unknown User Strela Team (official) Wygrana walkowerem
ADULT GI / Blue / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-23
Gotowy
Adel Yabbarov
BHJJ Russia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
Shakhsaddin Mamedov ZR Team Hungary
ADULT GI / Black / 75 kg
(DAY 5 - GI)
8-31
Gotowy
Marcelo Montanagna
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:12
Abubakar Khadaev Davi Ramos JJ Academy
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
4-32
Gotowy
Nadir Salatgereev
KAYLAS TEAM
Wygrana na punkty - 06:00
Gamid Hiyasov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT GI / Brown / 95 kg
(DAY 5 - GI)
10-29
Gotowy
Alexandr Silaev
GFTEAM
Mukhamed Urusov Fight Zone Team Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-26
Gotowy
Samil Magomedaliev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Wygrana na punkty - 05:00
Aleksandr Ogorodnikov UNIVERSAL FIGHTERS