Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / Purple / 75 kg
(DAY 5 - GI)
7-30
Afgelopen
Bekhan Umarov
Agate team
Gewonnen via Punten - 06:00
Nikita Zubkov Strela Team (official)
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-31
Afgelopen
Islam Bagomedov
Agate team
Gewonnen via Punten - 06:00
Murat Hasanov Fight Zone Team
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-32
Afgelopen
Sevlan Dzhafarov
Gojira team
Gewonnen via Overgave - 04:01
Arbi Begiev Agate team
ADULT GI / Brown / 95 kg
(DAY 5 - GI)
10-28
Afgelopen
Alexandr Silaev
GFTEAM
Gewonnen via Punten - 06:00
Samil Shapiev UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT GI / Brown / 80 kg
(DAY 5 - GI)
6-28
Afgelopen
Konstantin Tevs
Strela Team (official)
Gewonnen via Punten - 06:00
Saip Ibragimov Agate team
ADULT GI / Brown / 75 kg
(DAY 5 - GI)
5-24
Afgelopen
Allahverdi Ashurbekov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Amirhan Gitinamagomedov UNIVERSAL FIGHTERS Gewonnen via Punten - 06:00
ADULT GI / Purple / 70 kg
(DAY 5 - GI)
9-25
Afgelopen
Alil Gaziev
Agate team
Gewonnen via Overgave - 02:25
Manuk Grigoryan 187 BJJ
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 5 - GI)
4-28
Afgelopen
Ivan Bezborodko
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Magomed Khiramagomedov Agate team Gewonnen via Overgave - 04:23
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-24
Afgelopen
Ramazan Mameev
FLOW RUSSIA
Gewonnen via Punten - 05:00
Mihail Vorobev Gymnasium
ADULT GI / Blue / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-22
Afgelopen
Aleksej Gubskij
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Punten - 05:00
Samil Osmanov UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT GI / Brown / 60 kg
(DAY 5 - GI)
9-28
Afgelopen
Aroslav Rudenko
Strela Team (official)
Gewonnen via Overgave - 01:28
Roman Lyamenov LION ACADEMY
ADULT GI / Brown / 70 kg
(DAY 5 - GI)
7-33
Afgelopen
Kurban Kadiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Mazid Kurahov Agate team Gewonnen via Overgave - 00:21
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-33
Afgelopen
Nikolaj Bogdanov
Frota Team Nogueira
Mansur Shidaev Brasa Russia Gewonnen via Overgave - 02:01
ADULT GI / Black / 75 kg
(DAY 5 - GI)
8-30
Afgelopen
Bogdan Sadukha
BJJ39
Romao Carvalho ZR Team Hungary Gewonnen via Punten - 06:00
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
4-31
Afgelopen
Sultan Murtazaliev
UNIVERSAL FIGHTERS
German Dekker Strela Team (official) Gewonnen via Overgave - 00:34
ADULT GI / Purple / 95 kg
(DAY 5 - GI)
6-25
Afgelopen
Islam Ashabov
Agate team
Gewonnen via Punten - 06:00
Amirhan Gudanatov Brasa Russia
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 5 - GI)
4-29
Afgelopen
Rasul Gasanguseinov
UNIVERSAL FIGHTERS
Gewonnen via Overgave - 04:12
Ivan Bezborodko MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-25
Afgelopen
Musa Azizov
Piratas BJJ Academy
Osman Isaev Agate team Gewonnen via Punten - 05:00
ADULT GI / Brown / 80 kg
(DAY 5 - GI)
6-29
Afgelopen
Dmitry Timofeev
Gojira team
Gewonnen op Beslissing - 06:00
Yura Kuznetsov CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT GI / Purple / 80 kg
(DAY 5 - GI)
10-26
Afgelopen
Ivan Litin
Strela Team (official)
Kamal Tulparov Agate team Gewonnen via Punten - 06:00
ADULT GI / Purple / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-25
Afgelopen
Zhyldyzbek Abylbekov
Samoil Miroev Strela Team (official) Gewonnen via Punten - 06:00
ADULT GI / Black / 65 kg
(DAY 5 - GI)
5-27
Afgelopen
Unknown User
Gymnasium
Domash Etezov Universal Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 01:46
ADULT GI / Brown / 70 kg
(DAY 5 - GI)
7-34
Afgelopen
Azat Sabitov
Strela Team (official)
Dalgat Osmanov TOP TEAM FIGHT CLUB Gewonnen via Punten - 06:00
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 5 - GI)
1-34
Afgelopen
Yaroslav Protovchanskiy
Piratas BJJ Academy
Islam Bagomedov Agate team Gewonnen via Punten - 06:00
ADULT GI / Purple / 70 kg
(DAY 5 - GI)
9-26
Afgelopen
Musa Musaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Manuk Grigoryan 187 BJJ Gewonnen via Punten - 06:00
ADULT GI / Brown / 60 kg
(DAY 5 - GI)
9-29
Afgelopen
Edgar Ismuhametov
Budo-Center
Gewonnen via Punten - 06:00
Dinar Akmurzin Frota Team Nogueira
ADULT GI / Purple / 60 kg
(DAY 5 - GI)
Afgelopen
Unknown User
Universal Jiu Jitsu
Unknown User Strela Team (official) Gewonnen via Walkover
ADULT GI / Blue / 60 kg
(DAY 5 - GI)
2-23
Afgelopen
Adel Yabbarov
BHJJ Russia
Gewonnen via Overgave - 03:10
Shakhsaddin Mamedov ZR Team Hungary
ADULT GI / Black / 75 kg
(DAY 5 - GI)
8-31
Afgelopen
Marcelo Montanagna
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Overgave - 05:12
Abubakar Khadaev Davi Ramos JJ Academy
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
4-32
Afgelopen
Nadir Salatgereev
KAYLAS TEAM
Gewonnen via Punten - 06:00
Gamid Hiyasov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT GI / Brown / 95 kg
(DAY 5 - GI)
10-29
Afgelopen
Alexandr Silaev
GFTEAM
Mukhamed Urusov Fight Zone Team Gewonnen via Punten - 06:00
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 5 - GI)
3-26
Afgelopen
Samil Magomedaliev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gewonnen via Punten - 05:00
Aleksandr Ogorodnikov UNIVERSAL FIGHTERS