Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids III GI / White / 25 kg
(Day 1 - GI)
Afgelopen
Magomed Ebzaev
Berkut Jiu-Jisu Akademy
Gewonnen via Walkover
Unknown User Belskii Единоборец
Kids III GI / White / 25 kg
(Day 1 - GI)
Afgelopen
Daniil Nak
Gymnasium
Aleksandr Tugov Strela Team (official) Gewonnen via Walkover
Infant GI / White / 30 kg
(Day 1 - GI)
Afgelopen
Nikolay Pantserev
S.P.O.R.T. Generation
Gewonnen via Walkover
David Vakulsky Gymnasium
Infant GI / White / 30 kg
(Day 1 - GI)
Afgelopen
Arsentii Iurkov
Gewonnen via Walkover
David Vakulsky Gymnasium
Kids II GI / White / 24 kg
(Day 1 - GI)
4-1
Afgelopen
Zakhar Frolov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Gewonnen via Punten - 01:57
Kristina Sargina S.P.O.R.T. Generation
Kids II GI / Colorful / 24 kg
(Day 1 - GI)
2-1
Afgelopen
Kozlov Artem
Legend
Stephan Larionov S.P.O.R.T. Generation Gewonnen via Punten - 02:00
Kids II GI / White / 21 kg
(Day 1 - GI)
5-1
Afgelopen
Roman Timakov
Nevskiy Fightclub
Gewonnen via Punten - 02:00
Demid Lebedev
Kids II GI / White / 27 kg
(Day 1 - GI)
3-1
Afgelopen
Aleksej Matveev
Jiu Jitsu Junior Club
Daniil Gavrilov Stone Fight St.Petersburg Gewonnen op Beslissing - 02:00
Kids I GI / White / 19 kg
(Day 1 - GI)
Kids II GI / Colorful / 24 kg
(Day 1 - GI)
2-2
Afgelopen
Miroslav Ivanov
Stepan Soshilov Strela Team (official) Gewonnen via Punten - 01:41
Kids II GI / White / 24 kg
(Day 1 - GI)
4-2
Afgelopen
Timur Sharifov
Artem Muranov S.P.O.R.T. Generation Gewonnen via Punten - 01:53
Kids II GI / White / 21 kg
(Day 1 - GI)
5-3
Afgelopen
Maksim Yakubov
Igor Nak Gymnasium Gewonnen via Punten - 02:00
Kids I GI / White / 19 kg
(Day 1 - GI)
1-2
Afgelopen
Gasanov Magomedimin
Gewonnen via Punten
Elisej Burleev LEGION SPB
Kids II GI / White / 31 kg
(Day 1 - GI)
3-4
Afgelopen
Maksim Krivenkov
LEGION SPB
Stanislav Grinevskii Gewonnen via Punten - 01:57
Kids II GI / White / 24 kg
(Day 1 - GI)
4-3
Afgelopen
Sergej Cusov
SAPSAN TEAM
Aleksandr Rabkin S.P.O.R.T. Generation Gewonnen via Punten - 02:00
Kids II GI / White / 21 kg
(Day 1 - GI)
5-2
Afgelopen
Roman Timakov
Nevskiy Fightclub
Gewonnen via Punten - 02:00
Mark Damanin LEGION SPB
Kids II GI / Colorful / 24 kg
(Day 1 - GI)
2-3
Afgelopen
Danila Provorov
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Konstantin Vorotnev Strela Team (official)
Kids I GI / White / 19 kg
(Day 1 - GI)
1-3
Afgelopen
Miron Baryabin
Gewonnen via Punten - 02:00
Urij Karabaev LEGION SPB
Kids II GI / White / 27 kg
(Day 1 - GI)
3-2
Afgelopen
Aleksej Matveev
Jiu Jitsu Junior Club
Gewonnen via Punten - 02:00
Ivan Korzov Jiu Jitsu Junior Club
Kids II GI / Colorful / 24 kg
(Day 1 - GI)
2-4
Afgelopen
Stephan Larionov
S.P.O.R.T. Generation
Platon Dombrovskiy Gymnasium Zhukovka Gewonnen via Punten - 02:00
Kids II GI / White / 24 kg
(Day 1 - GI)
4-4
Afgelopen
Yaroslav Krivchikov
Gewonnen via Punten - 02:00
Georgij Shnitnikov Gymnasium
Kids II GI / White / 21 kg
(Day 1 - GI)
5-4
Afgelopen
Denis Penner
Vyacheslav Evdokimov LEGION SPB Gewonnen via Punten - 02:00
Kids II GI / White / 31 kg
(Day 1 - GI)
3-5
Afgelopen
Maksim Krivenkov
LEGION SPB
Gewonnen op Beslissing - 02:00
Andrej Kostrubov LEGION SPB
Kids II GI / Colorful / 24 kg
(Day 1 - GI)
2-5
Afgelopen
Stepan Soshilov
Strela Team (official)
Gewonnen via Punten - 02:00
Nikita Rodin
Kids II GI / White / 24 kg
(Day 1 - GI)
4-5
Afgelopen
Zakhar Frolov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Gewonnen via Punten - 02:00
Artem Muranov S.P.O.R.T. Generation
Kids I GI / White / 19 kg
(Day 1 - GI)
1-4
Afgelopen
Ivan Sobolev
Gewonnen via Punten - 02:00
Gasanov Magomedimin
Kids II GI / White / 21 kg
(Day 1 - GI)
5-5
Afgelopen
Radion Salyahov
Legend
Gleb Beskov Gymnasium Gewonnen via Punten - 02:00
Kids II GI / Colorful / 24 kg
(Day 1 - GI)
2-6
Afgelopen
Danila Provorov
Mikhail Pavlov LEGION SPB Gewonnen via Punten - 01:21
Kids II GI / White / 24 kg
(Day 1 - GI)
4-6
Afgelopen
Aleksandr Rabkin
S.P.O.R.T. Generation
Gewonnen via Punten - 02:00
Yaroslav Krivchikov
Kids II GI / White / 27 kg
(Day 1 - GI)
3-3
Afgelopen
Daniil Gavrilov
Stone Fight St.Petersburg
Gewonnen via Punten - 01:00
Ivan Korzov Jiu Jitsu Junior Club
Kids I GI / White / 19 kg
(Day 1 - GI)
1-5
Afgelopen
Miron Baryabin
Gewonnen op Beslissing - 00:17
David Kevlisvili Strela Team (official)
Kids II GI / Colorful / 24 kg
(Day 1 - GI)
2-7
Afgelopen
Platon Kiselev
Stone Fight St.Petersburg
Gewonnen via Punten - 02:00
Egor Borisov