Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-7
Afgelopen
RYSLAN ULIANCHUK
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Punten - 03:00
Artem Chupriian Martial Arts Center GENERAL
KIDS III NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Afgelopen
Skakunov Kirill
AF Academy
Gewonnen via Walkover
Ibragim Yusupov AKHMAT JIU-JITSU
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-4
Afgelopen
Mark KRISLAMOV
Checkmat Adygea
Platon Kholodii Bjj Alex team Gewonnen via Overgave - 02:00
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-5
Afgelopen
Artem Orlov
Supernova BJJ Academy
Gewonnen via Overgave - 01:23
Dzamal Daurov Checkmat Adygea
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-5
Afgelopen
Dmitry Matyusha
Martial Arts Center GENERAL
Usup Umavov Agate team Gewonnen via Overgave - 00:32
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-5
Afgelopen
Alan Caraev
Agate team
Gewonnen via Overgave - 00:36
Roman Bashmakov Checkmat 161
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Afgelopen
Aleksandr Dolgorukov
Academy of Grappling
IVAN KABANOV Bjj Alex team Gewonnen via Walkover
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-6
Afgelopen
Daniil Nazarov
GoJIRa team
Gewonnen via Overgave - 02:50
Mark Burgart СПК"Ника"
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-8
Afgelopen
Timur Ivanchenko
Academy of Grappling
Abdulhakim Amiraliev Pridebjj Gewonnen via Overgave - 01:01
KIDS II NO - GI / White / 27 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-3
Afgelopen
Sultan Keibakov
Fight Zone Team
Gewonnen via Overgave - 01:12
Daniil Shavakhin Checkmat 161
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-6
Afgelopen
Nikolai Ashihin
Sharukhiya_team
Gewonnen via Overgave - 00:43
Kirill Gushchin
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-6
Afgelopen
Said Nuriev
SubmissionTeamDagestan
Umar ANCHOKOV LUDUS ALLIANCE RUSSIA Gewonnen via Overgave - 00:53
KIDS II NO - GI / White / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-3
Afgelopen
Ramli-imam Bartihanov
Agate team
Erkeev Halid ПАНЧЕР Gewonnen via Punten - 02:00
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-6
Afgelopen
Marcel Erdni-Goryaev
Checkmat Haninge
Alan SUYUNBAEV Agate team Gewonnen via Punten - 02:00
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-5
Afgelopen
Andrew Mityashin
GoJIRa team
Gewonnen via Punten - 04:00
Leon Shalaev Budo-Center
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-7
Afgelopen
Makar Savin
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Gewonnen via Punten - 03:00
Sajfulla Mezhidov AKHMAT JIU-JITSU
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-7
Afgelopen
Ivan Kapliev
Gurza Team
Artem Ampilogov Martial Arts Center GENERAL Gewonnen via Punten - 04:00
KIDS III NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-5
Afgelopen
Aleksej Gerasimov
Gurza Team
Gewonnen via Punten - 03:00
Sergej Andrasyan CHECKMAT INTERNATIONAL
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-7
Afgelopen
Demid Gushchin
Amirkhan Shidaev AKHMAT JIU-JITSU Gewonnen via Overgave - 00:54
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-6
Afgelopen
ALEKSANDR KOMAROV
AF Academy
Maxim Kutovoy Nesterov Jiu-Jitsu Team Gewonnen via Overgave - 01:54
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-9
Afgelopen
Nika Kvaratskhelia
AF Academy
Abubakar Ibragimov AKHMAT JIU-JITSU Gewonnen via Overgave - 01:44
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-8
Afgelopen
Erkeev Ali
ПАНЧЕР
Bilal Cobaev BCJJ Gewonnen via Overgave - 00:40
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-5
Afgelopen
Timir Nagoev
Checkmat Adygea
Daniayr Mamrukov Checkmat Adygea Gewonnen via Punten - 02:00
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-4
Afgelopen
Magomed - Amin Udaev
AKHMAT JIU-JITSU
Gewonnen via Punten - 04:00
Bammaev Kurban Dagestan NFC grappling
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-6
Afgelopen
IVAN KABANOV
Bjj Alex team
Alexander Enikeev A-FORCE BJJ Gewonnen via Punten - 04:00
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-10
Afgelopen
Roman Timakov
Academy of Grappling
Alekber Gusejnov Sharukhiya_team Gewonnen via Overgave - 00:58
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-9
Afgelopen
Magomed - Emin Israpilov
AKHMAT JIU-JITSU
Gewonnen via Punten - 03:00
Maksim Krivopusk Molot Sochi
KIDS III NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-5
Afgelopen
David Alasov
AKHMAT JIU-JITSU
Beksolta Beksultanov AKHMAT JIU-JITSU Gewonnen via Overgave - 02:19
KIDS I NO - GI / White / 19 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-3
Afgelopen
Salman Urumov
Fight Zone Team
Mukhammad Minaev AKHMAT JIU-JITSU Gewonnen via Punten - 02:00
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-11
Afgelopen
RYSLAN ULIANCHUK
CHECKMAT INTERNATIONAL
Abdulhakim Amiraliev Pridebjj Gewonnen via Overgave - 01:18
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-8
Afgelopen
Makar Klimenko
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Overgave - 00:25
Yaroslav Zaikin Checkmat 161
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-8
Afgelopen
Daniil Nazarov
GoJIRa team
Gewonnen via Punten - 04:00
Ruslan Sharukhiya Sharukhiya_team