Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
3-65
Afgelopen
Rahman Israpilov
SPORT LIFE ACADEMY
Gewonnen via Punten - 06:00
Azat Sabitov Strela Team (official)
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
5-62
Afgelopen
Andrej Mitagin
Academy of Grappling
Valerij Zavgorodko Academy of Grappling Gewonnen via Punten - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
3-66
Afgelopen
Yura Kuznetsov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Overgave - 05:27
ALI SOLTAMATOV Brasa CTA
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
5-63
Afgelopen
Dmitriy Kondrashov
Bjj Alex team
Igor Lipenskiy КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Gewonnen via Overgave - 02:45
KIDS II NO - GI / White / 31+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-1
Afgelopen
Tigran Bugayan
Checkmat 161
Makar Borodyuk AF Academy Gewonnen via Punten - 02:00
KIDS II NO - GI / Colorful / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-1
Afgelopen
Artem Sergeev
Checkmat Adygea
Artem Ivanchenko Academy of Grappling Gewonnen via Overgave - 01:06
KIDS II NO - GI / White / 27 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-1
Afgelopen
Leonid Kostenko
Gurza Team
Gewonnen via Punten - 02:00
Sultan Keibakov Fight Zone Team
KIDS I NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-1
Afgelopen
Semen Khazanovich
Checkmat 161
Potap Goryainov Checkmat 161 Gewonnen via Punten - 02:00
KIDS I NO - GI / White / 19 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-1
Afgelopen
Kirill Pelishenko
Checkmat 161
Salman Urumov Fight Zone Team Gewonnen via Punten - 02:00
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-1
Afgelopen
Maksim Arsenev
Martial Arts Center GENERAL
Erkeev Ali ПАНЧЕР Gewonnen via Overgave - 01:22
KIDS II NO - GI / White / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-1
Afgelopen
Ramli-imam Bartihanov
Agate team
Sulejman Urumov Fight Zone Team Gewonnen via Overgave - 01:11
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-1
Afgelopen
Mark KRISLAMOV
Checkmat Adygea
Gewonnen via Punten - 02:00
Gleb Biryukov Kimura GRAPPLING team
KIDS III NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-4
Afgelopen
Skakunov Kirill
AF Academy
David Alasov AKHMAT JIU-JITSU Gewonnen via Punten - 03:00
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-2
Afgelopen
Magomed - Amin Udaev
AKHMAT JIU-JITSU
Daniil Cinanin ICON INTERNATIONAL Gewonnen via Punten - 04:00
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-4
Afgelopen
Andrew Mityashin
GoJIRa team
Gewonnen via Overgave - 02:17
Timur Enturaev Strela Team (official)
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-2
Afgelopen
Alan Caraev
Agate team
Gewonnen via Overgave - 00:19
Platon Antonenko Ribeiro Jiu Jitsu University
KIDS III NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-4
Afgelopen
Aleksej Gerasimov
Gurza Team
Gewonnen via Punten - 03:00
Fikret Cmihanov Dagestan NFC grappling
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-2
Afgelopen
Yaroslav Zima
Academy of Grappling
Bilal Cobaev BCJJ Gewonnen via Overgave - 00:45
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-3
Afgelopen
Daniayr Mamrukov
Checkmat Adygea
Gewonnen via Punten - 02:00
Platon Kholodii Bjj Alex team
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-4
Afgelopen
Alan SUYUNBAEV
Agate team
Gewonnen via Punten - 02:00
Roman Bashmakov Checkmat 161
KIDS II NO - GI / Colorful / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-2
Afgelopen
Artem Sergeev
Checkmat Adygea
Gewonnen via Punten - 02:00
Mihail Arhipenko Checkmat Adygea
KIDS II NO - GI / White / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-2
Afgelopen
Erkeev Halid
ПАНЧЕР
Nikita Dorofeev BHJJ Togliatty Gewonnen via Punten - 02:00
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-3
Afgelopen
Roman Upolovnikov
Martial Arts Center GENERAL
Magomed - Emin Israpilov AKHMAT JIU-JITSU Gewonnen via Overgave - 02:11
KIDS II NO - GI / White / 27 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-2
Afgelopen
Leonid Kostenko
Gurza Team
Gewonnen via Overgave - 01:17
Daniil Shavakhin Checkmat 161
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-2
Afgelopen
Mark KRISLAMOV
Checkmat Adygea
Timir Nagoev Checkmat Adygea Gewonnen via Overgave - 00:15
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-3
Afgelopen
Alan Caraev
Agate team
Marcel Erdni-Goryaev Checkmat Haninge Gewonnen via Punten - 02:00
KIDS III NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Afgelopen
Ibragim Yusupov
AKHMAT JIU-JITSU
Beksolta Beksultanov AKHMAT JIU-JITSU Gewonnen via Walkover
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-3
Afgelopen
Rasul Sozaev
Fight Zone Team
Gewonnen via Punten - 04:00
Bammaev Kurban Dagestan NFC grappling
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-6
Afgelopen
Bogdan Zhuravlev
BHJJ Togliatty
Makar Savin LUDUS ALLIANCE RUSSIA Gewonnen via Punten - 03:00
KIDS I NO - GI / White / 19 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-2
Afgelopen
Kirill Pelishenko
Checkmat 161
Mukhammad Minaev AKHMAT JIU-JITSU Gewonnen via Punten - 02:00
KIDS II NO - GI / Colorful / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-3
Afgelopen
Artem Ivanchenko
Academy of Grappling
Mihail Arhipenko Checkmat Adygea Gewonnen via Punten - 02:00
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-4
Afgelopen
Seidaliev Mustafa
ПАНЧЕР
Maksim Krivopusk Molot Sochi Gewonnen via Punten - 03:00