Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-18
Afgelopen
Evgenij Izumov
MATA LEAO
Gewonnen via Overgave - 00:59
Konstantin Nemov Moscow Hero School
JUNIOR GI GIRLS / White & Grey / 52.5+ kg
(DAY 1 - GI)
4-16
Afgelopen
Faina Gusarova
Supernova BJJ Academy
Gewonnen via Overgave - 02:37
Diana Kulinich LUDUS ALLIANCE RUSSIA
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
9-15
Afgelopen
Umar Marasulov
Marasulov Brothers
Gewonnen via Punten - 03:00
Artem Zaharyan Academy of Grappling
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
Afgelopen
Dima Perevalov
MATA LEAO
Gewonnen via Walkover
Unknown User ARMJJ INTERNATIONAL TEAM
KIDS II GI / Colorful / 24 kg
(DAY 1 - GI)
6-16
Afgelopen
Pavel Pallon
Moscow Hero School
Gewonnen via Overgave - 00:43
Hamzat Murtazaliev AKHMAT JIU-JITSU
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-16
Afgelopen
Zakhar Eremin
Gymnasium
Gewonnen via Overgave - 01:00
Dalgat Kamalutdinov Pridebjj
TEEN GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 52.5 kg
(DAY 1 - GI)
8-12
Afgelopen
Ana Brkic
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Gewonnen via Overgave - 03:19
Julia Gulyaeva Supernova BJJ Academy
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-13
Afgelopen
Muhammad Chiliev
GFTEAM
Gewonnen via Punten - 03:00
Magomed Aliev AKHMAT JIU-JITSU
KIDS II GI / Colorful / 24 kg
(DAY 1 - GI)
6-17
Afgelopen
Daniel Dolina
ART OF FIGHT
Danil Kurdyukov MATA LEAO Gewonnen via Punten - 02:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-20
Afgelopen
Adaev Ibragim
AKHMAT JIU-JITSU
Gewonnen via Punten - 04:00
Artem Skovorodin AF Academy
INFANT GI GIRLS / Yellow & Orange / 32.5 kg
(DAY 1 - GI)
3-16
Afgelopen
Karibova Aisha
Supernova BJJ Academy
Aiaru Symbat Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Gewonnen via Punten - 04:00
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
9-17
Afgelopen
Zaur Saruglanov
ICON INTERNATIONAL
Gewonnen via Punten - 03:00
DANILA MARIN Supernova BJJ Academy
INFANT GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 1 - GI)
5-12
Afgelopen
Dzamal Alkhasov
Pridebjj
Ruslan Volchenko Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Gewonnen via Punten - 04:00
KIDS I GI / White / 19 kg
(DAY 1 - GI)
8-17
Afgelopen
Muhammad Gadzikuliev
Pridebjj
Dmitrij Kolesnik Gojira team Gewonnen via Punten - 02:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-17
Afgelopen
Mark Ovchinnikov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Denni Khatuev Titan Jiu Jitsu Moscow Gewonnen via Punten - 04:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-21
Afgelopen
Andrej Folc
Gojira team
Beisen Nurhan ALLIANCE KAZAKHSTAN Gewonnen via Overgave - 03:38
KIDS II GI / Colorful / 24 kg
(DAY 1 - GI)
6-18
Afgelopen
Kazbek Kurchaev
Pridebjj
Gewonnen via Overgave - 01:02
Pavel Pallon Moscow Hero School
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
9-18
Afgelopen
Ian Cheselski
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Luqman Myrzagazy Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Gewonnen via Punten - 03:00
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-19
Afgelopen
Dzamal Magomedov
A-FORCE BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:13
Malik Magomadov AKHMAT JIU-JITSU
JUNIOR GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
4-17
Afgelopen
Magomedhabib Muhammadbasirov
UNIVERSAL FIGHTERS
Gewonnen via Punten - 04:00
Artem Kazyun Agate team
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-20
Afgelopen
Maksim Difu
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Gewonnen via Overgave - 02:56
Sinan Mamedov Gojira team
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-14
Afgelopen
Unknown User
Marasulov Brothers
Damiar Kunashev Fight Zone Team Gewonnen via Punten - 03:00
INFANT GI / Orange / 30 kg
(DAY 1 - GI)
6-21
Afgelopen
Dovud Jonshoev
Team Boymurodov
Gewonnen via Overgave - 01:02
Temerlan Karmokov Fight Zone Team
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
5-15
Afgelopen
Bogdan Zolin
Gojira team
Gewonnen via Punten - 04:00
Assad Albakov AKHMAT JIU-JITSU
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-22
Afgelopen
Musa Cakaev
AKHMAT JIU-JITSU
Ismail Asurbekov Pridebjj Gewonnen via Overgave - 00:23
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-18
Afgelopen
Viacheslav Vishnyakov
Supernova BJJ Academy
Gewonnen via Punten - 04:00
Sajfulla Arsamikov AKHMAT JIU-JITSU
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
9-19
Afgelopen
Umar Marasulov
Marasulov Brothers
Gewonnen via Overgave - 01:32
Eli Paniashvili Gymnasium
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-17
Afgelopen
Unknown User
Marasulov Brothers
Gewonnen via Punten - 04:00
Aslan Mambetov Fight Zone Team
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-21
Afgelopen
Evgenij Izumov
MATA LEAO
Gewonnen via Overgave - 00:35
Dzamal Magomedov A-FORCE BJJ
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
8-20
Afgelopen
Imron Dodomatov
Team Boymurodov
Dmitrij Kozubovskij ICON INTERNATIONAL Gewonnen via Overgave - 02:54
KIDS II GI / Colorful / 24 kg
(DAY 1 - GI)
6-19
Afgelopen
Daniel Dolina
ART OF FIGHT
Pavel Pallon Moscow Hero School Gewonnen via Punten - 02:00
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
Afgelopen
Rustam Ismailov
Moscow Hero School
Ruslan Halilov CHECKMAT INTERNATIONAL Gewonnen via Walkover