Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-18
已完成
Evgenij Izumov
MATA LEAO
Won by Submission - 00:59
Konstantin Nemov Moscow Hero School
JUNIOR GI GIRLS / White & Grey / 52.5+ kg
(DAY 1 - GI)
4-16
已完成
Faina Gusarova
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 02:37
Diana Kulinich LUDUS ALLIANCE RUSSIA
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
9-15
已完成
Umar Marasulov
Marasulov Brothers
Won by points - 03:00
Artem Zaharyan Academy of Grappling
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
已完成
Dima Perevalov
MATA LEAO
Won by Walkover
Unknown User ARMJJ INTERNATIONAL TEAM
KIDS II GI / Colorful / 24 kg
(DAY 1 - GI)
6-16
已完成
Pavel Pallon
Moscow Hero School
Won by Submission - 00:43
Hamzat Murtazaliev AKHMAT JIU-JITSU
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-16
已完成
Zakhar Eremin
Gymnasium
Won by Submission - 01:00
Dalgat Kamalutdinov Pridebjj
TEEN GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 52.5 kg
(DAY 1 - GI)
8-12
已完成
Ana Brkic
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Submission - 03:19
Julia Gulyaeva Supernova BJJ Academy
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-13
已完成
Muhammad Chiliev
GFTEAM
Won by points - 03:00
Magomed Aliev AKHMAT JIU-JITSU
KIDS II GI / Colorful / 24 kg
(DAY 1 - GI)
6-17
已完成
Daniel Dolina
ART OF FIGHT
Danil Kurdyukov MATA LEAO Won by points - 02:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-20
已完成
Adaev Ibragim
AKHMAT JIU-JITSU
Won by points - 04:00
Artem Skovorodin AF Academy
INFANT GI GIRLS / Yellow & Orange / 32.5 kg
(DAY 1 - GI)
3-16
已完成
Karibova Aisha
Supernova BJJ Academy
Aiaru Symbat Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by points - 04:00
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
9-17
已完成
Zaur Saruglanov
ICON INTERNATIONAL
Won by points - 03:00
DANILA MARIN Supernova BJJ Academy
INFANT GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 1 - GI)
5-12
已完成
Dzamal Alkhasov
Pridebjj
Ruslan Volchenko Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by points - 04:00
KIDS I GI / White / 19 kg
(DAY 1 - GI)
8-17
已完成
Muhammad Gadzikuliev
Pridebjj
Dmitrij Kolesnik Gojira team Won by points - 02:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-17
已完成
Mark Ovchinnikov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Denni Khatuev Titan Jiu Jitsu Moscow Won by points - 04:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-21
已完成
Andrej Folc
Gojira team
Beisen Nurhan ALLIANCE KAZAKHSTAN Won by Submission - 03:38
KIDS II GI / Colorful / 24 kg
(DAY 1 - GI)
6-18
已完成
Kazbek Kurchaev
Pridebjj
Won by Submission - 01:02
Pavel Pallon Moscow Hero School
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
9-18
已完成
Ian Cheselski
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Luqman Myrzagazy Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by points - 03:00
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-19
已完成
Dzamal Magomedov
A-FORCE BJJ
Won by Submission - 00:13
Malik Magomadov AKHMAT JIU-JITSU
JUNIOR GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
4-17
已完成
Magomedhabib Muhammadbasirov
UNIVERSAL FIGHTERS
Won by points - 04:00
Artem Kazyun Agate team
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-20
已完成
Maksim Difu
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Won by Submission - 02:56
Sinan Mamedov Gojira team
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-14
已完成
Unknown User
Marasulov Brothers
Damiar Kunashev Fight Zone Team Won by points - 03:00
INFANT GI / Orange / 30 kg
(DAY 1 - GI)
6-21
已完成
Dovud Jonshoev
Team Boymurodov
Won by Submission - 01:02
Temerlan Karmokov Fight Zone Team
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
5-15
已完成
Bogdan Zolin
Gojira team
Won by points - 04:00
Assad Albakov AKHMAT JIU-JITSU
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-22
已完成
Musa Cakaev
AKHMAT JIU-JITSU
Ismail Asurbekov Pridebjj Won by Submission - 00:23
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-18
已完成
Viacheslav Vishnyakov
Supernova BJJ Academy
Won by points - 04:00
Sajfulla Arsamikov AKHMAT JIU-JITSU
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
9-19
已完成
Umar Marasulov
Marasulov Brothers
Won by Submission - 01:32
Eli Paniashvili Gymnasium
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-17
已完成
Unknown User
Marasulov Brothers
Won by points - 04:00
Aslan Mambetov Fight Zone Team
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-21
已完成
Evgenij Izumov
MATA LEAO
Won by Submission - 00:35
Dzamal Magomedov A-FORCE BJJ
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
8-20
已完成
Imron Dodomatov
Team Boymurodov
Dmitrij Kozubovskij ICON INTERNATIONAL Won by Submission - 02:54
KIDS II GI / Colorful / 24 kg
(DAY 1 - GI)
6-19
已完成
Daniel Dolina
ART OF FIGHT
Pavel Pallon Moscow Hero School Won by points - 02:00
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
已完成
Rustam Ismailov
Moscow Hero School
Ruslan Halilov CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Walkover