Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
TEEN GI / Orange and Green / 55 kg
(DAY 1 - GI)
3-70
Afgelopen
Rasambek Gyozalov
Strela Team (official)
Gewonnen via Overgave - 03:39
Kamil Ismailov Agate team
TEEN GI / White / 55 kg
(DAY 1 - GI)
7-77
Afgelopen
Mansur Kastoev
Agate team
Gewonnen via Punten - 03:59
Ashab Borov Agate team
TEEN GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
8-73
Afgelopen
Unknown User Terloev
Brasa Russia
Aleksandr Serbinov BJJ.Parnas Gewonnen via Overgave - 01:08
TEEN GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
4-81
Afgelopen
Temirkan Thakahov
Fight Zone Team
Aleksej Kovtanuk BHJJ Russia Gewonnen via Overgave - 03:07
TEEN GI / Grey and Yellow / 60 kg
(DAY 1 - GI)
1-81
Afgelopen
Magomed Kambulatov
KAYLAS TEAM
Gewonnen via Punten - 04:00
Unknown User LUDUS ALLIANCE RUSSIA
TEEN GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
6-67
Afgelopen
Magomed Abdulaev
UNIVERSAL FIGHTERS
Gewonnen via Punten - 04:00
Danil Levsov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
TEEN GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
9-78
Afgelopen
Ramazan Dibirov
Agate team
Ismail Batalov Brasa Russia Gewonnen via Punten - 04:00
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
10-75
Afgelopen
Unknown User Comaev
Brasa Russia
Mark Izgarshev Titan Jiu Jitsu Moscow Gewonnen via Overgave - 03:28
TEEN GI / White / 55 kg
(DAY 1 - GI)
7-78
Afgelopen
Rasul Bahmadov
Brasa Russia
Guseynov Riyal Agate team Gewonnen via Overgave - 02:30
TEEN GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
8-74
Afgelopen
Magomedrasul Magomedov
UNIVERSAL FIGHTERS
Gewonnen via Overgave - 02:13
Unknown User Terloev Brasa Russia
TEEN GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
4-82
Afgelopen
Maksim Ezerskiy
Strela Team (official)
Aleksandr Novoselcev Gurza Team Gewonnen via Overgave - 00:55
TEEN GI / Grey and Yellow / 60 kg
(DAY 1 - GI)
1-82
Afgelopen
Aleksandr Yanakov
Strela Team (official)
Gewonnen via Punten - 04:00
Muhammad-Amin Buzurtanov Agate team
TEEN GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
9-79
Afgelopen
Shakhrom Makhmurodov
Team Boymurodov
Ahmad-Sah Dzangiev Brasa Russia Gewonnen via Punten - 04:00
TEEN GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
4-83
Afgelopen
Aleksej Kovtanuk
BHJJ Russia
Gewonnen via Overgave - 02:18
Fedor Lobanov СК Медведь (Екатеринбург)
TEEN GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
2-70
Afgelopen
Aub Gorchanov
Brasa Russia
Alimzhan Erzhan Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Gewonnen via Punten - 04:00
TEEN GI / Orange and Green / 45 kg
(DAY 1 - GI)
6-70
Afgelopen
Roman Shutov
Bjj Alex team
Gewonnen op Beslissing - 04:00
Mansur Saburov Dushanbe Olympic Reserve Sports School - 2
TEEN GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
8-75
Afgelopen
Islam Mushanov
Agate team
Gewonnen via Punten - 04:00
Aleksandr Serbinov BJJ.Parnas
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
Afgelopen
Daniil Miller
BJF TEAM
Gewonnen via Walkover
Unknown User Comaev Brasa Russia
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
10-76
Afgelopen
Vladislav Pervilov
СК Медведь
Gewonnen via Overgave - 03:32
Mark Izgarshev Titan Jiu Jitsu Moscow
TEEN GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
6-68
Afgelopen
Rahimnur Sulejmanov
Agate team
Abdulmalik Bajtarzakov Agate team Gewonnen via Punten - 04:00
TEEN GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
9-80
Afgelopen
Ruslan Kurbanov
Agate team
Gewonnen via Punten - 04:00
Ismail Batalov Brasa Russia
TEEN GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
4-84
Afgelopen
Aleksandr Novoselcev
Gurza Team
Gewonnen via Punten - 04:00
Aleksej Kovtanuk BHJJ Russia
TEEN GI / Orange and Green / 45 kg
(DAY 1 - GI)
6-71
Afgelopen
Ashab Islamov
Brasa Russia
Gewonnen via Overgave - 02:08
Mansur Saburov Dushanbe Olympic Reserve Sports School - 2
TEEN GI / Grey and Yellow / 60 kg
(DAY 1 - GI)
1-83
Afgelopen
Unknown User
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Gewonnen via Overgave - 01:19
Muhammad-Amin Buzurtanov Agate team
TEEN GI / Orange and Green / 45 kg
(DAY 1 - GI)
6-72
Afgelopen
Sulim Amiev
Agate team
Gewonnen via Overgave - 02:08
Roman Shutov Bjj Alex team
TEEN GI / Grey and Yellow / 60 kg
(DAY 1 - GI)
1-84
Afgelopen
Magomed Kambulatov
KAYLAS TEAM
Gewonnen via Punten - 04:00
Aleksandr Yanakov Strela Team (official)
TEEN GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
4-85
Afgelopen
Aub Gorchanov
Brasa Russia
Aleksej Kovtanuk BHJJ Russia Gewonnen via Punten - 04:00
TEEN GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
9-81
Afgelopen
Shakhrom Makhmurodov
Team Boymurodov
Gewonnen via Punten - 04:00
Ismail Batalov Brasa Russia
TEEN GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
2-71
Afgelopen
Alimzhan Erzhan
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Gewonnen via Overgave - 03:07
Aleksandr Novoselcev Gurza Team
TEEN GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
9-82
Afgelopen
Ahmad-Sah Dzangiev
Brasa Russia
Gewonnen via Overgave - 02:08
Ruslan Kurbanov Agate team
ADULT NO - GI FEMALE / Blue & Purple / 70 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-1
Afgelopen
Darya Ermolaeva
CrocChoke Team
Alsu Yanshina Strela Team (official) Gewonnen via Overgave
KIDS III NO - GI GIRLS / Grey and Yellow / 27.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-1
Afgelopen
Margarita Radulevic
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Gewonnen via Punten - 03:00
Viktoria Tyan ICON INTERNATIONAL