Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Master 1 GI / White / 85 kg
(Day 1)
6-25
Ferdig
Kamil Gadzhiev
Agate team
Seier med poeng - 05:00
Oleg Isakov FLORING
Juvenile GI / White / 70 kg
(Day 1)
4-30
Ferdig
Aleksandr Gluhov
Dragon's Den Pskov
Andrey Chernov ART OF FIGHT Seier med poeng - 04:00
Teen GI / Orange and Green / 65 kg
(Day 1)
2-26
Ferdig
Zhorik Muradyan
Gymnasium Zhukovka
Seier ved dommeravgjørelse - 03:21
TIMUR KOZHOKOV FightZona
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-26
Ferdig
Arseniy Filatov
Supernova BJJ Academy
Otto Blium Ludus GoJira Seier med poeng - 04:00
Teen GI / White / 55 kg
(Day 1)
5-29
Ferdig
Unknown User Pashaev
Strela Team (official)
Seier med poeng - 04:00
Unknown User Nevskiy Fightclub
Juvenile GI / Blue / 50 kg
(Day 1)
Juvenile GI / 65 kg / White
(Day 1)
5-30
Ferdig
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Seier på submission - 03:34
DANIIL GREBENIUK Ludus GoJira
Master 2 GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-28
Ferdig
Unknown User Drobchenko
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
Andrei Gritskikh Ludus Perm Seier med poeng - 04:30
Teen GI / White / 65 kg
(Day 1)
4-28
Ferdig
Zhanbolot Zhantoroev
KYRGYZSTAN TOP TEAM
Egor Sukhov Supernova BJJ Academy Seier med poeng - 04:00
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-31
Ferdig
ALI OMAROV
Agate team
Unknown User Sharifi RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Seier på submission - 02:56
Juvenile GI / Blue / 70 kg
(Day 1)
6-22
Ferdig
Adam Bogdanov
Ludus GoJira
Seier med poeng - 02:03
Unknown User CHECKMAT INTERNATIONAL
Master 1 GI / White / 85 kg
(Day 1)
6-26
Ferdig
Arseniy Khasanov
KAYLAS TEAM
Rasid Murtazaliev LION ACADEMY Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Juvenile GI / Blue / 75+ kg
(Day 1)
5-31
Ferdig
Demid Zolin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Seier med poeng - 04:00
Arsen Arakelyan KAYLAS TEAM
Juvenile GI / White / 70 kg
(Day 1)
4-31
Ferdig
Aleksandr Gluhov
Dragon's Den Pskov
Isa Akhmedov KYRGYZSTAN TOP TEAM Seier med poeng - 04:00
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-27
Ferdig
Kirill Tsygankov
Seier med poeng - 04:00
FEDOR PETROV Strela Team (official)
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-29
Ferdig
Denis Kiselev
Academy Lion
Andrey Zhirnov Strela Team (official) Seier med poeng - 05:00
Juvenile GI / Blue / 60 kg
(Day 1)
4-33
Ferdig
Seymur Ahmedov
ICON (Айкон)
Islam Baysarov BERKUT BJJ TEAM Seier med poeng - 04:00
Juvenile GI / 65 kg / White
(Day 1)
5-32
Ferdig
Valentin Mohnacev
FLORING
Seier på submission - 01:57
DANIIL GREBENIUK Ludus GoJira
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
6-29
Ferdig
Aleksandr Tyagunov
ALLIANCE
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Unknown User KYRGYZSTAN TOP TEAM
Teen GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
3-26
Ferdig
Alexey Chernyy
RIBEIRO JIU-JITSU INTERNATIONAL
Abduhalim Ernazarov Supernova BJJ Academy Seier på submission - 00:52
Teen GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1)
3-28
Ferdig
Timofei Kokin
Supernova BJJ Academy
Seier med poeng - 04:00
Sergey Varava Bjj Alex team
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-30
Ferdig
Andrej Veselov
Adaev team
Seier med poeng - 05:00
Pavel Vakhrushev De la riva International
Juvenile GI / Blue / 75+ kg
(Day 1)
5-33
Ferdig
Maksim Vishnyakov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Sulim Khodzhaliev BERKUT BJJ TEAM Seier på submission - 01:42
Teen GI / White / 65 kg
(Day 1)
4-29
Ferdig
Hiramagomed Tajmazov
Agate team
Aslan Zhulagov BERKUT BJJ TEAM Seier med poeng - 04:00
Master 1 GI / White / 85 kg
(Day 1)
6-27
Ferdig
Oleg Isakov
FLORING
Seier med poeng - 05:00
Arseniy Khasanov KAYLAS TEAM
Teen GI / White / 65+ kg
(Day 1)
3-24
Ferdig
Malsagov Muslim
BERKUT BJJ TEAM
Akhmed Zukhairaev Strela Team (official) Seier på submission - 01:29
Master 1 GI / White / 65 kg
(Day 1)
5-34
Ferdig
Abakar Tetakaev
Agate team
Seier på submission - 01:11
Oksen Karaseferyan CHECKMAT/ADAEV TEAM
Juvenile GI / White / 70 kg
(Day 1)
4-32
Ferdig
Andrey Chernov
ART OF FIGHT
Isa Akhmedov KYRGYZSTAN TOP TEAM Seier på submission - 03:07
Teen GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
3-27
Ferdig
Daian Svistov
FLORING
Abduhalim Ernazarov Supernova BJJ Academy Seier på submission - 01:47
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-31
Ferdig
Idris Shaipov
BERKUT BJJ TEAM
Seier med poeng - 05:00
ALEXEY KAZMIN Stone Fight St.Petersburg
Juvenile GI / 65 kg / White
(Day 1)
5-35
Ferdig
Ali Abuev
BERKUT BJJ TEAM
Seier med poeng - 04:00
Unknown User BERKUT BJJ TEAM
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
6-30
Ferdig
Mikhail Koltypin
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Mikhail Bagaev RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Seier med poeng - 03:25