Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Master 1 GI / White / 85 kg
(Day 1)
6-25
Gotowy
Kamil Gadzhiev
Agate team
Wygrana na punkty - 05:00
Oleg Isakov FLORING
Juvenile GI / White / 70 kg
(Day 1)
4-30
Gotowy
Aleksandr Gluhov
Dragon's Den Pskov
Andrey Chernov ART OF FIGHT Wygrana na punkty - 04:00
Teen GI / Orange and Green / 65 kg
(Day 1)
2-26
Gotowy
Zhorik Muradyan
Gymnasium Zhukovka
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:21
TIMUR KOZHOKOV FightZona
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-26
Gotowy
Arseniy Filatov
Supernova BJJ Academy
Otto Blium Ludus GoJira Wygrana na punkty - 04:00
Teen GI / White / 55 kg
(Day 1)
5-29
Gotowy
Unknown User Pashaev
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User Nevskiy Fightclub
Juvenile GI / Blue / 50 kg
(Day 1)
Juvenile GI / 65 kg / White
(Day 1)
5-30
Gotowy
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
DANIIL GREBENIUK Ludus GoJira
Master 2 GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-28
Gotowy
Unknown User Drobchenko
Intelligent Jiu-Jitsu Academy
Andrei Gritskikh Ludus Perm Wygrana na punkty - 04:30
Teen GI / White / 65 kg
(Day 1)
4-28
Gotowy
Zhanbolot Zhantoroev
KYRGYZSTAN TOP TEAM
Egor Sukhov Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-31
Gotowy
ALI OMAROV
Agate team
Unknown User Sharifi RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Juvenile GI / Blue / 70 kg
(Day 1)
6-22
Gotowy
Adam Bogdanov
Ludus GoJira
Wygrana na punkty - 02:03
Unknown User CHECKMAT INTERNATIONAL
Master 1 GI / White / 85 kg
(Day 1)
6-26
Gotowy
Arseniy Khasanov
KAYLAS TEAM
Rasid Murtazaliev LION ACADEMY Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Juvenile GI / Blue / 75+ kg
(Day 1)
5-31
Gotowy
Demid Zolin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Wygrana na punkty - 04:00
Arsen Arakelyan KAYLAS TEAM
Juvenile GI / White / 70 kg
(Day 1)
4-31
Gotowy
Aleksandr Gluhov
Dragon's Den Pskov
Isa Akhmedov KYRGYZSTAN TOP TEAM Wygrana na punkty - 04:00
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-27
Gotowy
Kirill Tsygankov
Wygrana na punkty - 04:00
FEDOR PETROV Strela Team (official)
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-29
Gotowy
Denis Kiselev
Academy Lion
Andrey Zhirnov Strela Team (official) Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile GI / Blue / 60 kg
(Day 1)
4-33
Gotowy
Seymur Ahmedov
ICON (Айкон)
Islam Baysarov BERKUT BJJ TEAM Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile GI / 65 kg / White
(Day 1)
5-32
Gotowy
Valentin Mohnacev
FLORING
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
DANIIL GREBENIUK Ludus GoJira
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
6-29
Gotowy
Aleksandr Tyagunov
ALLIANCE
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Unknown User KYRGYZSTAN TOP TEAM
Teen GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
3-26
Gotowy
Alexey Chernyy
RIBEIRO JIU-JITSU INTERNATIONAL
Abduhalim Ernazarov Supernova BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Teen GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1)
3-28
Gotowy
Timofei Kokin
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Sergey Varava Bjj Alex team
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-30
Gotowy
Andrej Veselov
Adaev team
Wygrana na punkty - 05:00
Pavel Vakhrushev De la riva International
Juvenile GI / Blue / 75+ kg
(Day 1)
5-33
Gotowy
Maksim Vishnyakov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Sulim Khodzhaliev BERKUT BJJ TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Teen GI / White / 65 kg
(Day 1)
4-29
Gotowy
Hiramagomed Tajmazov
Agate team
Aslan Zhulagov BERKUT BJJ TEAM Wygrana na punkty - 04:00
Master 1 GI / White / 85 kg
(Day 1)
6-27
Gotowy
Oleg Isakov
FLORING
Wygrana na punkty - 05:00
Arseniy Khasanov KAYLAS TEAM
Teen GI / White / 65+ kg
(Day 1)
3-24
Gotowy
Malsagov Muslim
BERKUT BJJ TEAM
Akhmed Zukhairaev Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Master 1 GI / White / 65 kg
(Day 1)
5-34
Gotowy
Abakar Tetakaev
Agate team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Oksen Karaseferyan CHECKMAT/ADAEV TEAM
Juvenile GI / White / 70 kg
(Day 1)
4-32
Gotowy
Andrey Chernov
ART OF FIGHT
Isa Akhmedov KYRGYZSTAN TOP TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Teen GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1)
3-27
Gotowy
Daian Svistov
FLORING
Abduhalim Ernazarov Supernova BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-31
Gotowy
Idris Shaipov
BERKUT BJJ TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
ALEXEY KAZMIN Stone Fight St.Petersburg
Juvenile GI / 65 kg / White
(Day 1)
5-35
Gotowy
Ali Abuev
BERKUT BJJ TEAM
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User BERKUT BJJ TEAM
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
6-30
Gotowy
Mikhail Koltypin
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Mikhail Bagaev RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Wygrana na punkty - 03:25