Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-29
Gotowy
Vage Gevorgan
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 04:00
Abdulaziz Pazilov ICON (Айкон)
Teen GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1)
3-29
Gotowy
Timofei Kokin
Supernova BJJ Academy
Jahongir Khodjaev Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Juvenile GI / Blue / 60 kg
(Day 1)
Gotowy
Seymur Ahmedov
ICON (Айкон)
Wygrana walkowerem
Samoil Miroev Strela Team (official)
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
6-31
Gotowy
Dan David
Gracie Barra Fulham
Wygrana na punkty - 05:00
Ilya Potapkin RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Master 2 GI / White / 95 kg
(Day 1)
4-34
Gotowy
Yuriy Kazakov
ICON (Айкон)
Aleksej Koreckij LUDUS Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:44
Juvenile GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-31
Gotowy
Ismail Mugutdinov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Aleksey Mosiyash Strela Team (official)
Juvenile GI / Blue / 75+ kg
(Day 1)
5-36
Gotowy
Arsen Arakelyan
KAYLAS TEAM
Wygrana na punkty - 04:00
Maksim Vishnyakov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-32
Gotowy
Andrey Zhirnov
Strela Team (official)
Magomed Bakriev Agat Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-30
Gotowy
Vage Gevorgan
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 04:00
Magomed Sultanov BERKUT BJJ TEAM
Teen GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1)
3-30
Gotowy
Sergey Varava
Bjj Alex team
Jahongir Khodjaev Strela Team (official) Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Master 1 GI / White / 85 kg
(Day 1)
6-28
Gotowy
Kamil Gadzhiev
Agate team
Wygrana na punkty - 05:00
Rasid Murtazaliev LION ACADEMY
Juvenile GI / Blue / 60 kg
(Day 1)
Gotowy
Islam Baysarov
BERKUT BJJ TEAM
Wygrana walkowerem
Samoil Miroev Strela Team (official)
Master 1 GI / White / 75 kg
(Day 1)
5-37
Gotowy
Dmitry Mylcev
Bogdan Grappling School
Marat Gadjikurbanov TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-33
Gotowy
Andrej Veselov
Adaev team
Haritonov Aleksandr RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-32
Gotowy
Artur Saribekyan
Bjj Alex team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
Artem Bystrov BERKUT BJJ TEAM
Master 2 GI / White / 95 kg
(Day 1)
4-35
Gotowy
Aleksej Koreckij
LUDUS
Wygrana na punkty - 05:00
Ilya Makarchuk 187 BJJ
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
6-32
Gotowy
Faridin Srajidin Uulu
CHECKMAT INTERNATIONAL
Shihabudin Shihabudin Fighter Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:36
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-34
Gotowy
Idris Shaipov
BERKUT BJJ TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Sergej Burlaj
Juvenile GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-32
Gotowy
Andrey Ray
187 BJJ
Artem Belopakhov CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Master 1 GI / White / 75 kg
(Day 1)
5-38
Gotowy
Aleksandr Alekseev
РОО "Федерация джиу-джитсу Архангельской области"
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
ILYA SETCHIKOV Strela Team (official)
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-33
Gotowy
Movsar Alikhadzhiev
BERKUT BJJ TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Magomed Gaziev TOP TEAM FIGHT CLUB
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
6-33
Gotowy
Vladislav Ratnikov
ALLIANCE
Daniil Khokhlov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:21
Master 2 GI / White / 95 kg
(Day 1)
4-36
Gotowy
Airat Kuvatov
Wygrana na punkty - 05:00
Mikhail Rusakov CHECKMAT INTERNATIONAL
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-35
Gotowy
Maksim Filatov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
ANTON GRACHEV Ludus GoJira
Juvenile GI / Blue / 75+ kg
(Day 1)
5-39
Gotowy
Demid Zolin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Sulim Khodzhaliev BERKUT BJJ TEAM Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
3-35
Gotowy
Mikhail Belov
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Arsakhanov Khasanbek BERKUT BJJ TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
6-34
Gotowy
Iznovr Ashabov
BERKUT BJJ TEAM
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:50
Nikita Silakov ICON (Айкон)
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-34
Gotowy
Vage Gevorgan
CHECKMAT INTERNATIONAL
Unknown User Sharifi RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Master 2 GI / White / 95+ kg
(Day 1)
4-39
Gotowy
Dmitrij Storozuk
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Magomed Khurshilov
Juvenile GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-33
Gotowy
Aleksey Mosiyash
Strela Team (official)
Andrey Ray 187 BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-36
Gotowy
Magomed Bakriev
Agat
Wygrana na punkty - 05:00
Haritonov Aleksandr RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Master 1 GI / White / 75 kg
(Day 1)
5-40
Gotowy
Marat Gadjikurbanov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Wygrana na punkty - 05:00
Tamerlan Gucigov