Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-29
Acabado
Vage Gevorgan
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 04:00
Abdulaziz Pazilov ICON (Айкон)
Teen GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1)
3-29
Acabado
Timofei Kokin
Supernova BJJ Academy
Jahongir Khodjaev Strela Team (official) Won by Submission - 00:28
Juvenile GI / Blue / 60 kg
(Day 1)
Acabado
Seymur Ahmedov
ICON (Айкон)
Won by Walkover
Samoil Miroev Strela Team (official)
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
6-31
Acabado
Dan David
Gracie Barra Fulham
Won by points - 05:00
Ilya Potapkin RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Master 2 GI / White / 95 kg
(Day 1)
4-34
Acabado
Yuriy Kazakov
ICON (Айкон)
Aleksej Koreckij LUDUS Won by Submission - 04:44
Juvenile GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-31
Acabado
Ismail Mugutdinov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by Submission - 03:04
Aleksey Mosiyash Strela Team (official)
Juvenile GI / Blue / 75+ kg
(Day 1)
5-36
Acabado
Arsen Arakelyan
KAYLAS TEAM
Won by points - 04:00
Maksim Vishnyakov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-32
Acabado
Andrey Zhirnov
Strela Team (official)
Magomed Bakriev Agat Won by points - 05:00
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-30
Acabado
Vage Gevorgan
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 04:00
Magomed Sultanov BERKUT BJJ TEAM
Teen GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1)
3-30
Acabado
Sergey Varava
Bjj Alex team
Jahongir Khodjaev Strela Team (official) Won by Decision - 04:00
Master 1 GI / White / 85 kg
(Day 1)
6-28
Acabado
Kamil Gadzhiev
Agate team
Won by points - 05:00
Rasid Murtazaliev LION ACADEMY
Juvenile GI / Blue / 60 kg
(Day 1)
Acabado
Islam Baysarov
BERKUT BJJ TEAM
Won by Walkover
Samoil Miroev Strela Team (official)
Master 1 GI / White / 75 kg
(Day 1)
5-37
Acabado
Dmitry Mylcev
Bogdan Grappling School
Marat Gadjikurbanov TOP TEAM FIGHT CLUB Won by Submission - 03:46
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-33
Acabado
Andrej Veselov
Adaev team
Haritonov Aleksandr RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by Submission - 01:49
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-32
Acabado
Artur Saribekyan
Bjj Alex team
Won by Submission - 03:17
Artem Bystrov BERKUT BJJ TEAM
Master 2 GI / White / 95 kg
(Day 1)
4-35
Acabado
Aleksej Koreckij
LUDUS
Won by points - 05:00
Ilya Makarchuk 187 BJJ
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
6-32
Acabado
Faridin Srajidin Uulu
CHECKMAT INTERNATIONAL
Shihabudin Shihabudin Fighter Won by Decision - 02:36
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-34
Acabado
Idris Shaipov
BERKUT BJJ TEAM
Won by points - 05:00
Sergej Burlaj
Juvenile GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-32
Acabado
Andrey Ray
187 BJJ
Artem Belopakhov CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 02:47
Master 1 GI / White / 75 kg
(Day 1)
5-38
Acabado
Aleksandr Alekseev
РОО "Федерация джиу-джитсу Архангельской области"
Won by Submission - 03:15
ILYA SETCHIKOV Strela Team (official)
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-33
Acabado
Movsar Alikhadzhiev
BERKUT BJJ TEAM
Won by Submission - 02:47
Magomed Gaziev TOP TEAM FIGHT CLUB
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
6-33
Acabado
Vladislav Ratnikov
ALLIANCE
Daniil Khokhlov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by Decision - 03:21
Master 2 GI / White / 95 kg
(Day 1)
4-36
Acabado
Airat Kuvatov
Won by points - 05:00
Mikhail Rusakov CHECKMAT INTERNATIONAL
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-35
Acabado
Maksim Filatov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 01:19
ANTON GRACHEV Ludus GoJira
Juvenile GI / Blue / 75+ kg
(Day 1)
5-39
Acabado
Demid Zolin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Sulim Khodzhaliev BERKUT BJJ TEAM Won by points - 04:00
Juvenile GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
3-35
Acabado
Mikhail Belov
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Arsakhanov Khasanbek BERKUT BJJ TEAM Won by Submission - 02:32
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
6-34
Acabado
Iznovr Ashabov
BERKUT BJJ TEAM
Won by Disqualification (disqualification) - 04:50
Nikita Silakov ICON (Айкон)
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-34
Acabado
Vage Gevorgan
CHECKMAT INTERNATIONAL
Unknown User Sharifi RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by Submission - 03:39
Master 2 GI / White / 95+ kg
(Day 1)
4-39
Acabado
Dmitrij Storozuk
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Submission - 03:01
Magomed Khurshilov
Juvenile GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-33
Acabado
Aleksey Mosiyash
Strela Team (official)
Andrey Ray 187 BJJ Won by points - 04:00
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
2-36
Acabado
Magomed Bakriev
Agat
Won by points - 05:00
Haritonov Aleksandr RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Master 1 GI / White / 75 kg
(Day 1)
5-40
Acabado
Marat Gadjikurbanov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by points - 05:00
Tamerlan Gucigov