Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 2 GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
3-59
Ferdig
Shakir Shemekhov
Agate team
Mars Valiullin Gymnasium Seier på submission - 01:32
MASTER 1 GI / White / 75 kg
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Andrei Prozorovskii
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Seier på Walkover
Andrey Seregin Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
JUVENILE GI / 65 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-60
Ferdig
Shamil Mamakaev
AKHMAT JIU-JITSU
Murad Nazmutdinov Agate team Seier på submission - 02:22
MASTER 1 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
6-58
Ferdig
Roman Vlasov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Evgenij Papko Strela Team (official) Seier på submission
MASTER 1 GI / White / 65 kg
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Ruslan Aliev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Seier på Walkover - 03:38
Shamil Arsanaliev KAYLAS TEAM
MASTER 2 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Roman Markin
GFTeam Moscow
Seier på Walkover
Konstantin Shustov ICON INTERNATIONAL
YOUTH GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-60
Ferdig
Murad Usupov
Strela Team (official)
Anton Dolgolikov CHECKMAT INTERNATIONAL Seier med poeng - 05:00
MASTER 2 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-62
Ferdig
Veacheslav Barov
Strela Team (official)
Seier med poeng - 05:00
Sergej Buharin ICON INTERNATIONAL
MASTER 2 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
1-68
Ferdig
Unknown User Britsov
UFC GYM RUSSIA
Sergej Shapovalov ICON INTERNATIONAL Seier med poeng
YOUTH GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
8-63
Ferdig
Kurban Kazakbiev
KAYLAS TEAM
Sabir Medzhidov TOP TEAM FIGHT CLUB Seier på submission - 01:32
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
4-71
Ferdig
ARTUR ELZHANOV
Strela Team (official)
Seier på submission - 02:56
Grigory Serebryanyy Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
ADULT GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
5-56
Ferdig
Nikita Teritsa
AF Academy
Seier på submission - 00:55
Habib Magomedov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Beksultan Amanov
ZENIT TEAM
Seier på Walkover - 00:00
Darkhan Tolybayev King Kong Academy
MASTER 1 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
6-59
Ferdig
Andrej Mityagin
Academy of Grappling
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Magomed Mislimov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
5-60
Ferdig
Nikita Bulgakov
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Aleksey Onishchenko Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Seier med poeng - 05:00
YOUTH GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
8-65
Ferdig
Achabaev Shamil
UNIVERSAL FIGHTERS
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:40
Magomedamin Abduragimov TOP TEAM FIGHT CLUB
MASTER 1 GI / White / 65 kg
(DAY 1 - GI)
4-70
Ferdig
Andrej Esin
Strela Team (official)
Shamil Arsanaliev KAYLAS TEAM
MASTER 2 GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
3-60
Ferdig
Alexander Dmitriev
Gymnasium
Seier med poeng - 05:00
Shakir Shemekhov Agate team
JUVENILE GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
1-66
Ferdig
Unknown User Teboev
Ashurbekov Khamza TOP TEAM FIGHT CLUB Seier med poeng - 04:00
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
4-72
Ferdig
Salim Magomedaliev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Seier på submission - 03:10
Nikolay Igonin UFC GYM RUSSIA
ADULT GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
5-61
Ferdig
Ashab Omarov
KAYLAS TEAM
Talgat Zamaliev Strela Team (official) Seier med poeng - 05:00
YOUTH GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-61
Ferdig
Habib Garuev
AKHMAT JIU-JITSU
Seier med poeng - 05:00
Ramazanov Hamza Agate team
MASTER 2 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-67
Ferdig
Lev Leviev
Gymnasium
Seier på submission - 01:45
Evgenij Mitrofanov Strela Team (official)
ADULT GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
7-52
Ferdig
Osman Kadiev
Liberty
Magomedarif Acaev UNIVERSAL FIGHTERS Seier med poeng - 05:00
MASTER 2 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
1-69
Ferdig
Valeriy Sokolyuk
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Seier med poeng - 05:00
Roman Markin GFTeam Moscow
MASTER 2 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-63
Ferdig
Veacheslav Barov
Strela Team (official)
Rashid Mekhtiev TOP TEAM FIGHT CLUB Seier med poeng - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
6-60
Ferdig
Ruslan Khasanshin
FLOW RUSSIA
Seier med poeng - 05:00
Makhach Musaev UNIVERSAL FIGHTERS
MASTER 1 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
4-75
Ferdig
Raif Valeev
Strela Team (official)
Seier med poeng - 05:00
Aleksandr Dmitriev GFTeam Moscow
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
5-65
Ferdig
Georgy Segal
Idris Tajsumov SPORT LIFE ACADEMY Seier på submission - 04:13
YOUTH GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
8-66
Ferdig
Makkasarip Makkasaripov
AKHMAT JIU-JITSU
Seier på submission - 01:33
Magomedamin Abduragimov TOP TEAM FIGHT CLUB
MASTER 2 GI / White / 75 kg
(DAY 1 - GI)
2-64
Ferdig
Alexander Klochko
Strela Team (official)
Evgenii Trukhonin Gojira team Seier med poeng - 05:00
MASTER 2 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-68
Ferdig
Lev Leviev
Gymnasium
Marat Yunusov Moscow Hero School Seier på submission - 00:52