Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 2 GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
3-59
완료됨
Shakir Shemekhov
Agate team
Mars Valiullin Gymnasium Won by Submission - 01:32
MASTER 1 GI / White / 75 kg
(DAY 1 - GI)
완료됨
Andrei Prozorovskii
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by Walkover
Andrey Seregin Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
JUVENILE GI / 65 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-60
완료됨
Shamil Mamakaev
AKHMAT JIU-JITSU
Murad Nazmutdinov Agate team Won by Submission - 02:22
MASTER 1 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
6-58
완료됨
Roman Vlasov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Evgenij Papko Strela Team (official) Won by Submission
MASTER 1 GI / White / 65 kg
(DAY 1 - GI)
완료됨
Ruslan Aliev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by Walkover - 03:38
Shamil Arsanaliev KAYLAS TEAM
MASTER 2 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
완료됨
Roman Markin
GFTeam Moscow
Won by Walkover
Konstantin Shustov ICON INTERNATIONAL
YOUTH GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-60
완료됨
Murad Usupov
Strela Team (official)
Anton Dolgolikov CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 05:00
MASTER 2 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-62
완료됨
Veacheslav Barov
Strela Team (official)
Won by points - 05:00
Sergej Buharin ICON INTERNATIONAL
MASTER 2 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
1-68
완료됨
Unknown User Britsov
UFC GYM RUSSIA
Sergej Shapovalov ICON INTERNATIONAL Won by points
YOUTH GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
8-63
완료됨
Kurban Kazakbiev
KAYLAS TEAM
Sabir Medzhidov TOP TEAM FIGHT CLUB Won by Submission - 01:32
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
4-71
완료됨
ARTUR ELZHANOV
Strela Team (official)
Won by Submission - 02:56
Grigory Serebryanyy Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
ADULT GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
5-56
완료됨
Nikita Teritsa
AF Academy
Won by Submission - 00:55
Habib Magomedov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
완료됨
Beksultan Amanov
ZENIT TEAM
Won by Walkover - 00:00
Darkhan Tolybayev King Kong Academy
MASTER 1 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
6-59
완료됨
Andrej Mityagin
Academy of Grappling
Won by Decision - 05:00
Magomed Mislimov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
5-60
완료됨
Nikita Bulgakov
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Aleksey Onishchenko Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by points - 05:00
YOUTH GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
8-65
완료됨
Achabaev Shamil
UNIVERSAL FIGHTERS
Won by Disqualification (disqualification) - 04:40
Magomedamin Abduragimov TOP TEAM FIGHT CLUB
MASTER 1 GI / White / 65 kg
(DAY 1 - GI)
4-70
완료됨
Andrej Esin
Strela Team (official)
Shamil Arsanaliev KAYLAS TEAM
MASTER 2 GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
3-60
완료됨
Alexander Dmitriev
Gymnasium
Won by points - 05:00
Shakir Shemekhov Agate team
JUVENILE GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
1-66
완료됨
Unknown User Teboev
Ashurbekov Khamza TOP TEAM FIGHT CLUB Won by points - 04:00
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
4-72
완료됨
Salim Magomedaliev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by Submission - 03:10
Nikolay Igonin UFC GYM RUSSIA
ADULT GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
5-61
완료됨
Ashab Omarov
KAYLAS TEAM
Talgat Zamaliev Strela Team (official) Won by points - 05:00
YOUTH GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-61
완료됨
Habib Garuev
AKHMAT JIU-JITSU
Won by points - 05:00
Ramazanov Hamza Agate team
MASTER 2 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-67
완료됨
Lev Leviev
Gymnasium
Won by Submission - 01:45
Evgenij Mitrofanov Strela Team (official)
ADULT GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
7-52
완료됨
Osman Kadiev
Liberty
Magomedarif Acaev UNIVERSAL FIGHTERS Won by points - 05:00
MASTER 2 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
1-69
완료됨
Valeriy Sokolyuk
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by points - 05:00
Roman Markin GFTeam Moscow
MASTER 2 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-63
완료됨
Veacheslav Barov
Strela Team (official)
Rashid Mekhtiev TOP TEAM FIGHT CLUB Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
6-60
완료됨
Ruslan Khasanshin
FLOW RUSSIA
Won by points - 05:00
Makhach Musaev UNIVERSAL FIGHTERS
MASTER 1 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
4-75
완료됨
Raif Valeev
Strela Team (official)
Won by points - 05:00
Aleksandr Dmitriev GFTeam Moscow
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
5-65
완료됨
Georgy Segal
Idris Tajsumov SPORT LIFE ACADEMY Won by Submission - 04:13
YOUTH GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
8-66
완료됨
Makkasarip Makkasaripov
AKHMAT JIU-JITSU
Won by Submission - 01:33
Magomedamin Abduragimov TOP TEAM FIGHT CLUB
MASTER 2 GI / White / 75 kg
(DAY 1 - GI)
2-64
완료됨
Alexander Klochko
Strela Team (official)
Evgenii Trukhonin Gojira team Won by points - 05:00
MASTER 2 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-68
완료됨
Lev Leviev
Gymnasium
Marat Yunusov Moscow Hero School Won by Submission - 00:52