Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
6-65
Gotowy
Kipriianov Mikhail
Gymnasium
Wygrana na punkty - 05:00
Nikita Zajcev Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
7-59
Gotowy
Ramazan Mameev
FLOW RUSSIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Elaman Komilov CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
4-77
Gotowy
Egor Reshetov
187 BJJ
Kamil Gadzhiev Agate team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
7-60
Gotowy
Islam Kazimov
KAYLAS TEAM
Gamid Kadiev Liberty Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-67
Gotowy
Magomed Dukaev
Wygrana na punkty - 05:00
Aleksej Borzunov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
MASTER 1 GI / Purple / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-74
Gotowy
Alexander Gusev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 06:00
Vladislav Starostin Ronin Family | Roy Dean Academy
ADULT GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
5-64
Gotowy
Talgat Zamaliev
Strela Team (official)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Magomed Gammuev Strela Team (official)
MASTER 1 GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
6-66
Gotowy
Maksim Dolin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
ILya Fedorenko Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
MASTER 2 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
1-72
Gotowy
Valeriy Sokolyuk
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Sergey Gryzlov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 2 GI / White / 75 kg
(DAY 1 - GI)
2-66
Gotowy
Evgenii Trukhonin
Gojira team
Wygrana na punkty - 05:00
Timur Kishmahov Wild Division JJ Academy
MASTER 1 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
6-63
Gotowy
Ruslan Khasanshin
FLOW RUSSIA
Evgenij Papko Strela Team (official) Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
4-78
Gotowy
Raif Valeev
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 05:00
Aleksandr Trunov MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
5-68
Gotowy
Denis Ivanov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 05:00
Iurii Kost Strela Team (official)
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
7-61
Gotowy
Beksultan Amanov
ZENIT TEAM
RIZVAN MIRZOEV Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 05:00
MASTER 1 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-68
Gotowy
Magomed Magomadov
Terehov Aleksej UFC GYM RUSSIA Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 2 GI / Brown / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-72
Gotowy
Vladimir Mishura
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 06:00
Aleksandr Nikonorov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
MASTER 1 GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
1-74
Gotowy
Vadim Danerian
187 BJJ
Oleg Vasilev Titan Jiu Jitsu Moscow Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 2 GI / Purple / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-68
Gotowy
Shamil Charaburaev
KAYLAS TEAM
Wygrana na punkty - 06:00
Dmitry Sushin LUDUS ALLIANCE RUSSIA
MASTER 1 GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
6-67
Gotowy
Viktor Kovalenko
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Kipriianov Mikhail Gymnasium Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
5-69
Gotowy
Ilya Kasyutin
Titan Jiu Jitsu Moscow
Wygrana na punkty - 05:00
Igor Smirnov Strela Team (official)
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
7-62
Gotowy
Ramazan Mameev
FLOW RUSSIA
Wygrana na punkty - 05:00
Gamid Kadiev Liberty
MASTER 1 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
4-79
Gotowy
Gorbunov Nikita
Strela Team (official)
Kamil Gadzhiev Agate team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
MASTER 1 GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
1-75
Gotowy
Vadim Seleznev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
Yaroslav Glukhov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
MASTER 1 GI / Purple / 85 kg
(DAY 1 - GI)
3-71
Gotowy
Yusup Charaburaev
Arsen Magomedov TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
MASTER 1 GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
6-68
Gotowy
Maksim Dolin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 05:00
Denis Lobanov Titan Jiu Jitsu Moscow
MASTER 1 GI / Purple / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-70
Gotowy
Maxim Matushkin
Gymnasium
Unknown User Akaev TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrana na punkty - 06:00
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
5-70
Gotowy
Idris Tajsumov
SPORT LIFE ACADEMY
Pavel Aseev PHUKET TOP TEAM Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI / Purple / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-75
Gotowy
Oleg Ryabcikov
Strela Team (official)
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Denis Grishin ICON INTERNATIONAL
ADULT GI / Purple / 75 kg
(DAY 1 - GI)
7-65
Gotowy
Rafig Salmanov
KAYLAS TEAM
Mindzir Bazyrev Strela Team (official) Wygrana na punkty - 06:00
MASTER 1 GI / Purple / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-76
Gotowy
Igor Domaradsky
Titan Jiu Jitsu Moscow
Vyacheslav Davydov Davydov LION ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:54
MASTER 1 GI / Purple / 95 kg
(DAY 1 - GI)
1-78
Gotowy
Ilya Slesarev
LION ACADEMY
Wygrana na punkty - 06:00
Abu Usupov CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / Purple / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
4-82
Gotowy
Anton Chuev
GFTeam Moscow
Hachbar Hacilaev Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00