Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-65
Gotowy
Yaroslav Vinokurov
Agate team
Magomed Dukaev Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
Gotowy
Hasmagomed Sihahmedov
Agate team
Wygrana walkowerem
Daniil Bashkirov Dragon's Den Russia
ADULT GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
5-62
Gotowy
Magomed Gammuev
Strela Team (official)
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:25
Aleksey Onishchenko Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
MASTER 1 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
6-61
Gotowy
Evgenij Papko
Strela Team (official)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Andrej Mityagin Academy of Grappling
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
7-56
Gotowy
Vladimir Trofimenko
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Ramazan Mameev FLOW RUSSIA Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
4-73
Gotowy
Grigory Serebryanyy
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Nikolay Igonin UFC GYM RUSSIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:34
MASTER 2 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
1-70
Gotowy
Sergej Shapovalov
ICON INTERNATIONAL
Sergey Gryzlov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 2 GI / Brown / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-70
Gotowy
Vladimir Mishura
Strela Team (official)
Anatoly Abramov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrana na punkty - 06:00
YOUTH GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-62
Gotowy
Murad Usupov
Strela Team (official)
Ramazanov Hamza Agate team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
5-66
Gotowy
Idris Tajsumov
SPORT LIFE ACADEMY
Wygrana na punkty - 05:00
Misha Veprikov GFTeam Moscow
MASTER 2 GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
3-61
Gotowy
Ildar Bashaev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:23
Mars Valiullin Gymnasium
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
7-57
Gotowy
Beksultan Amanov
ZENIT TEAM
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:17
Hizri Bagomedov CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
4-76
Gotowy
Aleksandr Trunov
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Wygrana na punkty - 05:00
Ismail Sadisov Agate team
MASTER 1 GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
6-64
Gotowy
Aleksandr Stalmahovich
CHECKMAT INTERNATIONAL
Viktor Kovalenko Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
MASTER 2 GI / White / 75 kg
(DAY 1 - GI)
2-65
Gotowy
Alexander Klochko
Strela Team (official)
Timur Kishmahov Wild Division JJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
MASTER 2 GI / Purple / 95 kg
(DAY 1 - GI)
Gotowy
Abdulkhamid Magomedov
UNIVERSAL FIGHTERS
IVAN BEREZOVSKII PHUKET TOP TEAM Wygrana walkowerem
MASTER 2 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-69
Gotowy
Evgenij Mitrofanov
Strela Team (official)
Marat Yunusov Moscow Hero School Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-55
Gotowy
Umma Magomedov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Ilia Efremov Strela Team (official)
MASTER 2 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
1-71
Gotowy
Roman Markin
GFTeam Moscow
Sergej Shapovalov ICON INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
5-63
Gotowy
Ashab Omarov
KAYLAS TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Aleksey Onishchenko Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
MASTER 2 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-64
Gotowy
Sergej Buharin
ICON INTERNATIONAL
Rashid Mekhtiev TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
7-58
Gotowy
RIZVAN MIRZOEV
Wygrana na punkty - 05:00
Vladislav Botin CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 2 GI / Purple / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-67
Gotowy
Shamil Charaburaev
KAYLAS TEAM
Wygrana na punkty - 06:00
Eldar Ergesbaev LION ACADEMY
MASTER 1 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
6-62
Gotowy
Makhach Musaev
UNIVERSAL FIGHTERS
Wygrana na punkty - 05:00
Andrej Mityagin Academy of Grappling
MASTER 1 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
Gotowy
Gorbunov Nikita
Strela Team (official)
Wygrana walkowerem
Sergej Rejvah KAYLAS TEAM
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
4-74
Gotowy
ARTUR ELZHANOV
Strela Team (official)
Salim Magomedaliev TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
5-67
Gotowy
Pavel Aseev
PHUKET TOP TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Maksim Ivanov Strela Team (official)
MASTER 2 GI / Brown / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-71
Gotowy
Roman Chechun
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 06:00
Aleksandr Nikonorov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
MASTER 1 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-66
Gotowy
Grigoriy Konobeev
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Magomed Magomadov Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
Gotowy
Aleksandr Ryzhov
LION ACADEMY
Vadim Danerian 187 BJJ Wygrana walkowerem
YOUTH GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-63
Gotowy
Anton Dolgolikov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Habib Garuev AKHMAT JIU-JITSU Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
1-73
Gotowy
Vadim Seleznev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 05:00
Nikolai Zaicev Strela Team (official)