Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-65
Završeno
Yaroslav Vinokurov
Agate team
Magomed Dukaev Pobeda po poenima - 05:00
ADULT GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
Završeno
Hasmagomed Sihahmedov
Agate team
Pobeda bez borbe
Daniil Bashkirov Dragon's Den Russia
ADULT GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
5-62
Završeno
Magomed Gammuev
Strela Team (official)
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:25
Aleksey Onishchenko Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
MASTER 1 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
6-61
Završeno
Evgenij Papko
Strela Team (official)
Pobedio Završnicom - 02:39
Andrej Mityagin Academy of Grappling
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
7-56
Završeno
Vladimir Trofimenko
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Ramazan Mameev FLOW RUSSIA Pobeda po poenima - 05:00
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
4-73
Završeno
Grigory Serebryanyy
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Nikolay Igonin UFC GYM RUSSIA Pobedio Završnicom - 04:34
MASTER 2 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
1-70
Završeno
Sergej Shapovalov
ICON INTERNATIONAL
Sergey Gryzlov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Pobeda po poenima - 05:00
MASTER 2 GI / Brown / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-70
Završeno
Vladimir Mishura
Strela Team (official)
Anatoly Abramov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Pobeda po poenima - 06:00
YOUTH GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-62
Završeno
Murad Usupov
Strela Team (official)
Ramazanov Hamza Agate team Pobedio Završnicom - 03:46
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
5-66
Završeno
Idris Tajsumov
SPORT LIFE ACADEMY
Pobeda po poenima - 05:00
Misha Veprikov GFTeam Moscow
MASTER 2 GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
3-61
Završeno
Ildar Bashaev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 03:23
Mars Valiullin Gymnasium
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
7-57
Završeno
Beksultan Amanov
ZENIT TEAM
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:17
Hizri Bagomedov CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
4-76
Završeno
Aleksandr Trunov
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Pobeda po poenima - 05:00
Ismail Sadisov Agate team
MASTER 1 GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
6-64
Završeno
Aleksandr Stalmahovich
CHECKMAT INTERNATIONAL
Viktor Kovalenko Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Pobedio Završnicom - 00:12
MASTER 2 GI / White / 75 kg
(DAY 1 - GI)
2-65
Završeno
Alexander Klochko
Strela Team (official)
Timur Kishmahov Wild Division JJ Academy Pobedio Završnicom - 01:16
MASTER 2 GI / Purple / 95 kg
(DAY 1 - GI)
Završeno
Abdulkhamid Magomedov
UNIVERSAL FIGHTERS
IVAN BEREZOVSKII PHUKET TOP TEAM Pobeda bez borbe
MASTER 2 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-69
Završeno
Evgenij Mitrofanov
Strela Team (official)
Marat Yunusov Moscow Hero School Pobeda po poenima - 05:00
ADULT GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-55
Završeno
Umma Magomedov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobedio Završnicom - 01:21
Ilia Efremov Strela Team (official)
MASTER 2 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
1-71
Završeno
Roman Markin
GFTeam Moscow
Sergej Shapovalov ICON INTERNATIONAL Pobeda po poenima - 05:00
ADULT GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
5-63
Završeno
Ashab Omarov
KAYLAS TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Aleksey Onishchenko Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
MASTER 2 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-64
Završeno
Sergej Buharin
ICON INTERNATIONAL
Rashid Mekhtiev TOP TEAM FIGHT CLUB Pobeda po poenima - 05:00
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
7-58
Završeno
RIZVAN MIRZOEV
Pobeda po poenima - 05:00
Vladislav Botin CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 2 GI / Purple / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-67
Završeno
Shamil Charaburaev
KAYLAS TEAM
Pobeda po poenima - 06:00
Eldar Ergesbaev LION ACADEMY
MASTER 1 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
6-62
Završeno
Makhach Musaev
UNIVERSAL FIGHTERS
Pobeda po poenima - 05:00
Andrej Mityagin Academy of Grappling
MASTER 1 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
Završeno
Gorbunov Nikita
Strela Team (official)
Pobeda bez borbe
Sergej Rejvah KAYLAS TEAM
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
4-74
Završeno
ARTUR ELZHANOV
Strela Team (official)
Salim Magomedaliev TOP TEAM FIGHT CLUB Pobeda po poenima - 05:00
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
5-67
Završeno
Pavel Aseev
PHUKET TOP TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Maksim Ivanov Strela Team (official)
MASTER 2 GI / Brown / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-71
Završeno
Roman Chechun
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobeda po poenima - 06:00
Aleksandr Nikonorov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
MASTER 1 GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-66
Završeno
Grigoriy Konobeev
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Magomed Magomadov Pobeda po poenima - 05:00
MASTER 1 GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
Završeno
Aleksandr Ryzhov
LION ACADEMY
Vadim Danerian 187 BJJ Pobeda bez borbe
YOUTH GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-63
Završeno
Anton Dolgolikov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Habib Garuev AKHMAT JIU-JITSU Pobeda po poenima - 05:00
MASTER 1 GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
1-73
Završeno
Vadim Seleznev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobeda po poenima - 05:00
Nikolai Zaicev Strela Team (official)