Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-48
Gotowy
Danial Asurbekov
Pridebjj
Temirlan Amantai Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Wygrana na punkty - 03:00
JUVENILE GI / 70 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-52
Gotowy
Amir Sihimbaev
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Khasu Mayrosiev Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:47
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
Gotowy
Timur Mamulia
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana walkowerem
Zorik Azaryan Gymnasium
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
8-48
Gotowy
Muhammad Abdurahmanov
UNIVERSAL FIGHTERS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:53
Vahagn Serobyan Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
KIDS II GI / White / 24 kg
(DAY 1 - GI)
1-64
Gotowy
Semen Trofimov
MATA LEAO
Mustafo Sheralizoda Team Boymurodov Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
JUNIOR GI / White / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
5-44
Gotowy
Igor Mikhajlov
Gymnasium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Muhammad Gasanov Pridebjj
TEEN GI / Orange and Green / 60 kg
(DAY 1 - GI)
9-48
Gotowy
Muhammad Ali Dakaev
AKHMAT JIU-JITSU
Yerik Dyushaly Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
ADULT ABSOLUTE GI FEMALE / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
7-39
Gotowy
Marcelle Cantanhede
Double Five jiu jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Liisi Vaht Strela Team (official)
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
3-45
Gotowy
Gadzhikurban Kasumov
Pridebjj
Unknown User Marasulov Brothers Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
KIDS II GI / White / 24 kg
(DAY 1 - GI)
1-65
Gotowy
Aleksandr Poklad
A-FORCE BJJ
Wygrana na punkty - 02:00
Vasilij Gracev CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT ABSOLUTE GI FEMALE / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
8-40
Gotowy
Stephany Helen Vieira
Double Five jiu jitsu
Olesia Zhuravleva BHJJ Togliatty Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
TEEN GI / Grey and Yellow / 65 kg
(DAY 1 - GI)
10-56
Gotowy
Alan Thakumacev
Fight Zone Team
Ilyas Saidullaev ALLIANCE KAZAKHSTAN Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
JUVENILE GI / 50 kg / White
(DAY 1 - GI)
4-46
Gotowy
Unknown User
GFTEAM
Wygrana na punkty - 04:00
Gasan Magomedov UNIVERSAL FIGHTERS
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
3-46
Gotowy
Hasbulat TSITSIEV
Agate team
Wygrana na punkty - 04:00
Maksim Kukalev Gymnasium
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
8-49
Gotowy
Ulash Ulashev
Agate team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
Unknown User Marasulov Brothers
TEEN GI / Grey and Yellow / 60 kg
(DAY 1 - GI)
Gotowy
Kaloy Egiyev
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Nikita Avdeev GFTEAM Wygrana walkowerem
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-47
Gotowy
Artem Musaelyan
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Samariddin Mahmadalizoda Team Boymurodov
KIDS II GI / White / 24 kg
(DAY 1 - GI)
1-66
Gotowy
Lavrentij Vasilev
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 02:00
Samir Elcibekov Supernova BJJ Academy
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-49
Gotowy
Unknown User
Marasulov Brothers
Gazimukhammad Gadzhidadaev TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrana na punkty - 02:09
TEEN GI / Grey and Yellow / 60 kg
(DAY 1 - GI)
10-54
Gotowy
Unknown User
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Azizbek Bakhromov Team Boymurodov Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
TEEN GI / Orange and Green / 60 kg
(DAY 1 - GI)
9-49
Gotowy
Ali Izmajlov
AKHMAT JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 04:00
RUSLAN ISLAMOV ISLAM TEAM
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
8-50
Gotowy
Ibrohim Muzafarov
MATA LEAO
Muhammad Abdurahmanov UNIVERSAL FIGHTERS Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
KIDS II GI / White / 24 kg
(DAY 1 - GI)
1-67
Gotowy
Arsenij Pozarskij
A-FORCE BJJ
Wygrana na punkty - 02:00
Meiirzhan Amanzhol Qazaqstan Top Team: Qalqan
JUVENILE GI / 70 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-53
Gotowy
Molochaev Ahmed
AKHMAT JIU-JITSU
Abdulkerim Kurbanov Agate team Wygrana na punkty - 04:00
JUVENILE ABSOLUTE GI GIRLS / White
(DAY 1 - GI)
9-45
Gotowy
Svetlana Chizhikova
GFTEAM
Ekaterina Gorkaeva LUDUS ALLIANCE RUSSIA Wygrana na punkty - 04:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-52
Gotowy
Ruslan Imirshaev
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Mehdi Bulcaev AKHMAT JIU-JITSU
JUNIOR GI / White / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
5-45
Gotowy
Nabiulla Pazetnov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Ismail Goigov ALLIANCE KAZAKHSTAN
KIDS II GI / White / 24 kg
(DAY 1 - GI)
1-68
Gotowy
Mustafo Sheralizoda
Team Boymurodov
Aleksandr Poklad A-FORCE BJJ Wygrana na punkty - 02:00
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-50
Gotowy
Salikh Anvaruly
ALLIANCE AKSAY KZ
Wygrana na punkty - 03:00
Vitalij Eramasov MATA LEAO
JUVENILE ABSOLUTE GI GIRLS / Blue
(DAY 1 - GI)
10-55
Gotowy
Alina Gordiychuk
GFTEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Gulmina Iminova GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
JUNIOR GI / White / 55 kg
(DAY 1 - GI)
4-45
Gotowy
Ahmad Lakhiyalov
GFTEAM
Wygrana na punkty - 04:00
Muhammad Gusejnov Pridebjj
JUVENILE GI / 70 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-54
Gotowy
Unknown User
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 04:00
Umar Ibragimov AKHMAT JIU-JITSU