Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
TEEN GI / White / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
7-75
Gotowy
Ilya Semenov
Strela Team (official)
Unknown User Pugoev AKHMAT JIU-JITSU Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
KIDS II GI / Colorful / 21 kg
(DAY 1 - GI)
1-93
Gotowy
Guseinov Nabiyulla
Pridebjj
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium Wygrana na punkty - 02:00
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-75
Gotowy
Makar Savin
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 03:00
Bogdan Zhuravlev
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
4-67
Gotowy
Ermek Ospanov
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Wygrana na punkty - 04:00
Arbi Turpalov Team Nogueira Dubai
JUVENILE GI / 65 kg / White
(DAY 1 - GI)
5-64
Gotowy
Shahbangadzhi Sharipov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Murad Nazmutdinov Agate team Wygrana na punkty - 04:00
JUVENILE GI / 55 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
3-68
Gotowy
Maksim Maskovcev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Dokka Khatuev Titan Jiu Jitsu Moscow
TEEN GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
9-69
Gotowy
Dzabrail Bersanukaev
AKHMAT JIU-JITSU
Khidriev Rabadan GFTEAM Wygrana na punkty - 04:00
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
Gotowy
Karim Rakhimov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana walkowerem
Akhmadi Akhmetbekov ALLIANCE KAZAKHSTAN
JUVENILE GI / 65 kg / White
(DAY 1 - GI)
5-65
Gotowy
Islam Murtazaaliev
Agate team
ABDULLA MAGOMEDOV CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 04:00
JUVENILE GI / 55 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-66
Gotowy
Zairbek Adambaev
Marasulov Brothers
Wygrana na punkty - 04:00
Fariddun Madyarov Team Boymurodov
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
8-69
Gotowy
Ivan Kosinov
Gojira team
Shakhrom Makhmurodov Team Boymurodov Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
TEEN GI / White / 50 kg
(DAY 1 - GI)
7-73
Gotowy
Kirill Krajnov
Strela Team (official)
Unknown User CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 04:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
8-70
Gotowy
Platon Kasperovich
S.P.O.R.T. Generation
Karim Gajnutdinov CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 04:00
TEEN GI / Orange and Green / 45 kg
(DAY 1 - GI)
9-72
Gotowy
Miciev Dzamal
Agate team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Ashab Islamov AKHMAT JIU-JITSU
JUVENILE GI / 55 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
3-69
Gotowy
Abdukhalim Ernazarov
Supernova BJJ Academy
Arsen Adamov ART OF FIGHT Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
TEEN GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
10-81
Gotowy
Amir Appaev
Fight Zone Team
Wygrana na punkty - 04:00
Imameddin Esedov Agate team
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-78
Gotowy
Amirzhan Ermuhanbetov
Qazaqstan Top Team: Qalqan
Abdullah Valikhodjaev Marasulov Brothers Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
KIDS II GI / Colorful / 21 kg
(DAY 1 - GI)
1-94
Gotowy
Veronika Kemenova
MATA LEAO
Wygrana na punkty - 02:00
Amal Valiullin CHECKMAT INTERNATIONAL
TEEN GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
4-70
Gotowy
Iman Goigov
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Wygrana na punkty - 04:00
Abdalla Asuev AKHMAT JIU-JITSU
TEEN GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
6-78
Gotowy
Islam Tursunov
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Wygrana na punkty - 04:00
Aleksandr Pachin MATA LEAO
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
4-68
Gotowy
Aleksej Alimcev
GFTEAM
Arbi Turpalov Team Nogueira Dubai Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
TEEN GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-84
Gotowy
Emirhan Samat
ARMJJ INTERNATIONAL TEAM
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Muslim Bacaev AKHMAT JIU-JITSU
JUVENILE GI / 55 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-67
Gotowy
Unknown User
GFTEAM
Wygrana na punkty - 04:00
Abylbekov Akdoolot KYRGYZSTAN TOP TEAM
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-76
Gotowy
Sergej Bidin
Hokuto BJJ Russia
Bogdan Zhuravlev Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
JUVENILE GI / 70 kg / White
(DAY 1 - GI)
1-97
Gotowy
Maksim Kim
Strela Team (official)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
Aliev Magomedali Agate team
TEEN GI / White / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
7-76
Gotowy
Unknown User
Marasulov Brothers
Sajd-Magomed Bakaev AKHMAT JIU-JITSU Wygrana na punkty - 04:00
JUNIOR GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
3-72
Gotowy
Arcaev Magomed-Ali
AKHMAT JIU-JITSU
Ruslan Sajidov Agate team Wygrana na punkty - 04:00
TEEN GI / Orange and Green / 55 kg
(DAY 1 - GI)
9-74
Gotowy
Timofey Smyslov
Dragon's Den Velikiy Novgorod
Hamzat Bisultanov AKHMAT JIU-JITSU Wygrana na punkty - 03:03
JUVENILE GI / 65 kg / White
(DAY 1 - GI)
Gotowy
Samil Murtazaliev
Agate team
Wygrana walkowerem
Shamil Mamakaev AKHMAT JIU-JITSU
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
10-85
Gotowy
Unknown User Ashroev
Strela Team (official)
Nikita Zinin Hokuto BJJ Russia Wygrana na punkty - 03:00
JUVENILE GI / 75+ kg / White
(DAY 1 - GI)
6-76
Gotowy
Ibragim Malyshev
Fight Zone Team
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:43
Kuvvatbekov Kantemir GFTEAM
TEEN GI / Orange and Green / 55 kg
(DAY 1 - GI)
9-75
Gotowy
Ahmat Makoev
Fight Zone Team
Mehrishat Abduzhelilov ALLIANCE KAZAKHSTAN Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20