Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS I GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
1-30
Gotowy
Gleb Gorin
Gymnasium
Magomedali Alhasov Pridebjj Wygrana na punkty - 02:00
JUNIOR GI / Orange and Green / 40 kg
(DAY 1 - GI)
6-31
Gotowy
Dzamal Muradov
Pridebjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Hadis Paragulgov AKHMAT JIU-JITSU
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-26
Gotowy
Viacheslav Vishnyakov
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Samir Falahiev CHECKMAT INTERNATIONAL
JUNIOR GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
4-22
Gotowy
Roman Nikitin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 04:00
Nurislam Toktassyn Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
INFANT GI / Orange / 30 kg
(DAY 1 - GI)
6-24
Gotowy
Dovud Jonshoev
Team Boymurodov
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Abdurohman Elskhanov AKHMAT JIU-JITSU
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-29
Gotowy
Abubakar Tepsurkaev
AKHMAT JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 04:00
Ismail Asurbekov Pridebjj
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-24
Gotowy
Sadykov Abdulkhakim
KYRGYZSTAN TOP TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Almazov Abdula GFTEAM
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-20
Gotowy
Damiar Kunashev
Fight Zone Team
Wygrana na punkty - 03:00
Kundulov Suleyman A-FORCE BJJ
KIDS I GI / White / 22 kg
(DAY 1 - GI)
1-28
Gotowy
Sevastan Rusanov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Matvej Seryshev Gracie Barra Novosibirsk Wygrana na punkty - 02:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
8-25
Gotowy
Asanali Abaev
Wygrana na punkty - 04:00
Albert Paremuzyan Gurza Team
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-27
Gotowy
Salim Ismailov
Strela Team (official)
Unknown User ALLIANCE KAZAKHSTAN Wygrana na punkty - 04:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
9-27
Gotowy
Sarhan Babaev
A-FORCE BJJ
Konstantin Musatov Gojira team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
5-21
Gotowy
Dima Perevalov
MATA LEAO
Bogdan Zolin Gojira team Wygrana na punkty - 04:00
JUNIOR GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
Gotowy
Damir Kunashev
Fight Zone Team
Wygrana walkowerem - 03:12
Ogannes Asatryan MATA LEAO
KIDS I GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
1-31
Gotowy
Gleb Gorin
Gymnasium
Wygrana na punkty - 02:00
Oskar Kultysev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-21
Gotowy
Nikita Petrov
Strela Team (official)
Ibragim Shikhzagirov Pridebjj Wygrana na punkty - 03:00
JUNIOR GI / Orange and Green / 35 kg
(DAY 1 - GI)
6-29
Gotowy
Ibragim Dombaev
Team Nogueira Dubai
Wygrana na punkty - 04:00
Dmitry Pravednikov Gymnasium
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-25
Gotowy
UMAR Amankhodzhaev
Marasulov Brothers
Ali Magomedov Agate team Wygrana na punkty - 04:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
5-22
Gotowy
Tuzlucov Alexandr
ZR Team Hungary
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Bagir Aliev JGBJJ-TEAM
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-28
Gotowy
Daniil Nazarov
Gojira team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
Nikolaj Smirnov АСЕ Ястреб
TEEN GI / White / 65 kg
(DAY 1 - GI)
10-32
Gotowy
Unknown User
Marasulov Brothers
Abdul-Khakim Elmurzaev AKHMAT JIU-JITSU Wygrana na punkty - 04:00
KIDS I GI / White / 25+ kg
(DAY 1 - GI)
1-33
Gotowy
Mirza Zulfigarov
Pridebjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Platon Levandovskij Gojira team
INFANT GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
9-28
Gotowy
Timur Simvol
JGBJJ-TEAM
Wygrana na punkty - 04:00
David Ogly LUDUS ALLIANCE RUSSIA
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-22
Gotowy
Ruslan Halilov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Khalid Marasulov Marasulov Brothers Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
JUNIOR GI / Orange and Green / 40 kg
(DAY 1 - GI)
6-32
Gotowy
Dzamal Muradov
Pridebjj
Wygrana na punkty - 04:00
Maksim Bataev SAPSAN TEAM
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-26
Gotowy
Tamerlan Tlehuraev
Fight Zone Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Rasul Radzhabov Pridebjj
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
5-23
Gotowy
Alim Aizakhmetov
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Sadaev Umar AKHMAT JIU-JITSU
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-29
Gotowy
Zakhar Eremin
Gymnasium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Imran Magomedov Agate team
TEEN GI / White / 65 kg
(DAY 1 - GI)
10-33
Gotowy
Magomed Rasukhadzhiev
AKHMAT JIU-JITSU
Unknown User Sahbanov TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
JUNIOR GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
4-25
Gotowy
Magomed Musaev
UNIVERSAL FIGHTERS
Wygrana na punkty
Sajfula Dzhamiev AKHMAT JIU-JITSU
INFANT GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
9-29
Gotowy
Andrew Mityashin
Gojira team
Wygrana na punkty - 04:00
Ruslan Alibekov Strela Team (official)
KIDS I GI / White / 22 kg
(DAY 1 - GI)
1-29
Gotowy
Alihan Muradov
Pridebjj
Magomedrasul Israfilov Wygrana na punkty - 02:00