Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Master 1 GI / White / 70 kg
(Day 1)
2-18
Acabado
Konstantin Perminov
BHJJC-SAMARA
Marat Fattahov Flow Jiu-jitsu Academy Won by points - 05:00
Master 1 GI / Blue / 70 kg
(Day 1)
6-20
Acabado
Rustam Ismagilov
Flow Jiu Jitsu Academy
Alexander Sosnovskii Viking BJJ Izhevsk Won by Submission - 00:42
Kids I GI / White / 19 kg
(Day 1)
7-22
Acabado
Robert Kaygulov
Jungle Bjj
RAFAEL GANEEV CHECKMAT/ADAEV TEAM Won by points - 02:00
Adult NO - GI / Blue / 80 kg
(Day 1)
8-15
Acabado
Alexei Litovchenko
ZALEEV FIGHT TEAM
Won by Submission - 02:33
DIMITRIY SAMARTSIDIS Strela Team (official)
Adult GI / White / 95+ kg
(Day 1)
Acabado
Artur Nikitin
Budo-Center
Damir Ilkaev Viking BJJ Izhevsk Won by Walkover
Master 1 GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-16
Acabado
MIKHAIL KUZMIN
Strela Team (official)
Ilgiz Migranov Jungle Bjj Won by points - 05:00
Kids II GI / Colorful / 24 kg
(Day 1)
6-24
Acabado
Stepan Soshilov
Strela Team (official)
Won by Submission - 00:46
Egor Vylegzhanin Ludus Kazan
Master 1 GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
7-19
Acabado
Dmitry Ezhov
ICON (Айкон)
Won by Submission - 03:26
Oleg Khachaturov БК Легион Заволжье
Master 1 GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
8-18
Acabado
Aleksandr Kanaev
Jungle Bjj
Veacheslav Barov Jungle Bjj Won by Submission - 03:31
Master 1 GI / White / 95 kg
(Day 1)
5-20
Acabado
Egor Smeltsov
БК Легион Заволжье
Won by Submission - 01:31
Umar Metekov CHECKMAT/ADAEV TEAM
Teen GI / White / 45 kg
(Day 1)
2-21
Acabado
Unknown User
BHJJC-SAMARA
Won by points - 04:00
Sulim Adaev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Junior GI / White / 35 kg
(Day 1)
4-18
Acabado
Mihail Vahrusev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Aleksej Frolov Академия единоборств "VICTORY TEAM" Won by Submission - 02:48
Juvenile GI / White / 65 kg
(Day 1)
1-21
Acabado
Alexandr Shishkov
BHJJC-SAMARA
Albert Bogdanov Jungle Bjj Won by Submission - 00:58
Adult GI / White / 70 kg
(Day 1)
6-27
Acabado
Fidan Sibagatullin
Jungle Bjj
Ivan Karpecenkov Viking BJJ Izhevsk Won by points - 05:00
Junior GI / White / 40 kg
(Day 1)
5-22
Acabado
Urij Baranov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Won by points - 04:00
Vadim Maskovcev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Kids I GI / White / 19 kg
(Day 1)
7-23
Acabado
Iskander Zagrutdinov
Ludus Kazan
Robert Kaygulov Jungle Bjj Won by points - 02:00
Master 1 GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-17
Acabado
Stanislav Morozov
ALLIANCE JIU JITSU
Won by points - 05:00
Marsel Kutliarov Flow Jiu Jitsu Academy
Infant GI / White / 45+ kg
(Day 1)
8-22
Acabado
Hrebtov Timir
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Won by Submission - 00:48
Urij Moskalev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Kids II GI / White / 21 kg
(Day 1)
2-24
Acabado
Sergej Lipin
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Unknown User Kanzafarov Strela Team (official) Won by points - 02:00
Adult GI / Purple / 70 kg
(Day 1)
1-24
Acabado
Airat Zagidullin
Strela Team (official)
Alexander Yakovlev CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 06:00
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
7-25
Acabado
Timur Mazitov
Strela Team (official)
Won by points - 05:00
Marat Sabirov NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION
Master 1 GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
8-20
Acabado
Aleksandr Kanaev
Jungle Bjj
Won by points - 05:00
Araik Melkonyan Jungle Bjj
Master 1 GI / White / 95 kg
(Day 1)
5-21
Acabado
Agash Alyshov
Jungle Bjj
Won by Submission - 03:17
Umar Metekov CHECKMAT/ADAEV TEAM
Master 1 GI / Blue / 70 kg
(Day 1)
6-21
Acabado
Ilya Muhlynin
Jungle Bjj
Alexander Sosnovskii Viking BJJ Izhevsk Won by Disqualification (disqualification) - 03:30
Master 1 GI / White / 85 kg
(Day 1)
4-16
Acabado
Arkadij Episkoposov
Flow Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 01:37
Amir Latypov Jungle Bjj
Master 1 GI / White / 80 kg
(Day 1)
3-20
Acabado
Robert Gindullin
Jungle Bjj
Ravil Ibragimov Академия единоборств "VICTORY TEAM" Won by Submission - 01:54
Adult GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
2-25
Acabado
Fedor Suxov
Strela Team (official)
Unknown User Russian Jiu-jitsu Federation Won by points - 05:00
Junior GI / White / 40 kg
(Day 1)
5-23
Acabado
Vladislav Koseev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
David Balaan Strela Team (official) Won by points - 04:00
Adult GI / White / 80 kg
(Day 1)
8-23
Acabado
Dzumahon Nazokatov
Jungle Bjj
Won by points - 05:00
Aleksandr Bezer Flow Jiu-Jitsu
Adult NO - GI / Blue / 70 kg
(Day 1)
6-17
Acabado
Marat Khalitov
Flow Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 01:08
Rustam Ismagilov Flow Jiu Jitsu Academy
Kids I GI / White / 19 kg
(Day 1)
7-24
Acabado
Danil Baldykov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Won by points - 02:00
RAFAEL GANEEV CHECKMAT/ADAEV TEAM
Kids II GI / White / 27 kg
(Day 1)
4-19
Acabado
Urij Perevozchikov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Unknown User Ramazanov Strela Team (official) Won by points - 02:00